Şimdi Ara

Dark Souls II Scholar of the First Sin %100 Türkçe Yama(İPTAL) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
11
Favori
18.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: elpdrno_046

Ahaha at kafası mı? Seviyeye bak ya kaç yaşındasın sen? At resmi falan koymuş bir de. İlkokul mezunu falan mısın kardeş? Ne bu laflar böyle. Alıntılama bir daha at kafası efendi, sana verecek daha fazla cevap yok bende
    Gerçekten KarapathiaN iyice saygısız oldu en ufak bir eleştiride bile argo bel altı muhabbet kullanıyorsun yakıştıramadım gerçekten. Utandım senden bu kadar işine saygım olmasa köpek şeyine sokardım seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

Gerçekten KarapathiaN iyice saygısız oldu en ufak bir eleştiride bile argo bel altı muhabbet kullanıyorsun yakıştıramadım gerçekten. Utandım senden bu kadar işine saygım olmasa köpek şeyine sokardım seni.

Alıntıları Göster
    Eleştiri mi ? Arkadaş ne yazmış tekrar oku. Anlayana kadar tekrar oku hatta. Hakaret etmiş bildiğin. Nasıl cevap verirsen öyle karşılık alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Eleştiri mi ? Arkadaş ne yazmış tekrar oku. Anlayana kadar tekrar oku hatta. Hakaret etmiş bildiğin. Nasıl cevap verirsen öyle karşılık alırsın.

Alıntıları Göster
    Okudum senin behsettiğin yorum KarapathiaN'ın saygısızca at kafası muhabbeti yaptığı yoruma karşılık yazmış.
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Kardeşim boşver şu seviyesiz için asabımızı mı bozacaz. Sanal ortamda böyle görgüsüzce edep adap bilmeden konuşanları mı takacaz ya. Sana şeymdeydin falan demiş tam bir klavye delikanlısı edepsiz.Bu yaşa gelmiş hala bizeden edep dersi alacak kapasitede yazık gerçekten. Bırakalım da kendi yaması ile kumda oynasın muhattap olmayalım Velet midir ergen midir nedir bir şeyler diyecem de dilim varmıyor akılsızla akılsız olunmaz. Kafadarı WinterSoldier10'u da alıp az ötede oynaması gerek. Belki de küçük bir çocuğa yazıyoruz bunları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 23 Mayıs 2019; 23:40:38 >
  • Dark Souls II Scholar of the First Sin %100 Türkçe Yama(İPTAL)

• Seviyeli mesajın seviyesini düşürürsen olacağı budur, bir de adam yerine konmayı mı bekliyordun? Fuzuli milleti şişiriyoruz boş beleş atışmalarla ama anladığınız dil de kapasiteniz de seviyeniz de bu, bizim size ayak uydurmaktan başka bir şey yaptığımız yok.

Kıt yetenekle bir işe soyunuyorsun, geliyorsun benden yardım dileniyorsun, arsız kedi gibi istediğini almayınca hede hödö ediyorsun.

Neyse mesajı alacağın yok, daha seni sallayan da yok, bütün gün Lafontaine'den pasajlar sunabilirsin. Hiç değilse yönetime bildir ki millet halen şu başlığa bel bağlamasın, senden bi' cacık olacağı yok.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Ne de şeyimdeydin ya, saygılar...

• Konu komple silinmiyor mu gına geldi KarapathiaN'ın tavırlarından OyununGozu arkadaşın dediği gibi çoluk cocuk resmen. Türkçe çeviri konularına desteğini biliyoruz anladık her zaman dediğim gibi ego yapıp hala şov peşindesin.Aradığım desteği bulamadım Türk oyuncularından bilmem ne diye diye beynimizi yaktın. Senin istediğin ne abi para mı destek mesajımı ne istiyorsun be arkadaş herkes bıktı tavırlarından. Yazık Türk oyuncularının aklıyla dalga geçme artık.
  • İptal olduğu için konu kilitlenmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.