Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (134. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.040
Cevap
31
Favori
108.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ordan eklersen denk geldikce beraber oynayabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen indirimden SotFS aldım PvP atarım diye, online modda maksimum 3 dakika kalabiliyor oyun. Switching to offline diyor sonra. Deli olacağım. İnternet gayet hızlı ve stabil fakat üniversite interneti, portlarla ilgili bir sıkıntı mı acaba ? Daha önce böyle bir sorun yaşayanınız var mı ? Deli olacağım.
  • Hocam oyunla ilgili olmadigi kesin. Biz oynuyoruz sorun yok

• Merhablar arkdaşlar oyunu 3-4 saat korsan oynayarak beğendim. Benim ilgimi çeken konu PvP . 3. oyun Nisan 14 ünde çıkacak. Adam akklı bir build kasmak için kaç ssat oyanmak gerekir. Günde max 2 saat oynayabilrim. Eğer 50 saatte pvp oyanayabilcek düzeye gelemeceksem 3. oyunu beklemeyi düşünüyorum. Tecrübeli arkdaşların yorumlarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagatayKhan

Merhablar arkdaşlar oyunu 3-4 saat korsan oynayarak beğendim. Benim ilgimi çeken konu PvP . 3. oyun Nisan 14 ünde çıkacak. Adam akklı bir build kasmak için kaç ssat oyanmak gerekir. Günde max 2 saat oynayabilrim. Eğer 50 saatte pvp oyanayabilcek düzeye gelemeceksem 3. oyunu beklemeyi düşünüyorum. Tecrübeli arkdaşların yorumlarını bekliyorum.

sen bu oyunu knight online a felan benzettin galiba dostum. ben daha forest of fallen gianta girer girmez invade yiyip ölümüne kapıştığımı hatırlıyorum. yani oyunun pvp si oldukça yetenek baz lı. yani 50 saate felan gerek yok. oyunu daha önce bilen mekaniğini item yerlerini felan bilen birisi 3-4 saatte oldukça etkili olabilir. zaten bu oyunda 150 level de level cap olsa iyi olurdu. ama ana build 99 levelde oturur. oda benim için oyun süresi olarak 5-6 saatlik iş

• Ben de leval cap 800 küsür olunca multi oyanmak için baya oynanması gerektiğini düşündüm bir an. Çok tecrübeli değilim Dark Souls konusunda. Teşekkür edeirm . Ozaman alıyım .
  • quote:

Ben de leval cap 800 küsür olunca multi oyanmak için baya oynanması gerektiğini düşündüm bir an. Çok tecrübeli değilim Dark Souls konusunda. Teşekkür edeirm . Ozaman alıyım .

rica ederim. steam hesabım stubborns
    beni eklersen denk geldikçe beraber oynayabiliriz. bu oyunda iyi bi klavuz şart çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumak

quote:

Ben de leval cap 800 küsür olunca multi oyanmak için baya oynanması gerektiğini düşündüm bir an. Çok tecrübeli değilim Dark Souls konusunda. Teşekkür edeirm . Ozaman alıyım .

rica ederim. steam hesabım stubborns
    beni eklersen denk geldikçe beraber oynayabiliriz. bu oyunda iyi bi klavuz şart çünkü.

Hocam şuan biraz karasız kaldım M&B Warband +Viking Qonquest aldım. Bunlar saramz ise indirm bitmeden Dark Souls 2 belki alıcam. 3. oyunuda pek bişey kalmamış. RYO almaktan çekiniyorum. KPSS çalışıyorum çok sararsa sürekli yeni buildler yetenkler ,silahlar için oyun süresi artarsa diye çekindim. Atandıktan sonra DS 3 başlamıyı düşnüyorum :d Şu aşamada dah çok gir çık 1-2 saat oyan pvp tipli oyun alamay karar verdim.

• CagatayKhan C kullanıcısına yanıt
    anladım. ders ve sınavlarınızda başarılar o zaman :) oyunlara fazla vakit ayırmayın bencede
  • Oyunu en azından bir sefer bitirmek gerekir diye düşünüyorum pvp için. Pvp'si normal mmo'lar gibi değil, special move'lar var. Dodge var. Rakibi arkadan yakalayıp tek vuruşta öldürme filan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

Oyunu en azından bir sefer bitirmek gerekir diye düşünüyorum pvp için. Pvp'si normal mmo'lar gibi değil, special move'lar var. Dodge var. Rakibi arkadan yakalayıp tek vuruşta öldürme filan var.

special move yok hocam. silahların special attack ları var. dodge backstab yada backstep roll parry tarzı şeyler oyunun en başından itibaren kullanımınıza sunulmuş bunları kasmıyorsunuz. doğal olarak oyunun istediğiniz döneminde pvp yapabilirsiniz. zaten oyun bunu sizin insiyatifinize bırakmayabiliyor. diğer oyuncular dünyanızı işgal ediyor savaşmak zorunda kalıyorsunuz. ama adam speedrun yaparak oyun sonu itemlere ulaşmadıysa ozaman çok sorun olmuyor
  • Pc de gamepad ile bir türlü oynayamadım bir ara yapmıştım x360ce ile ondada sadece zıplayamıyordum onada razıyım, pcye w10 yükledim şimdi bir türlü gamepad ayarlayamadım yabancı sitelerde verilen anlatımları yaptım olmadı bu konu hakkında bilgisi olan ve gerekli anlatımı yapabilecek arkadaş varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dengizhan

Pc de gamepad ile bir türlü oynayamadım bir ara yapmıştım x360ce ile ondada sadece zıplayamıyordum onada razıyım, pcye w10 yükledim şimdi bir türlü gamepad ayarlayamadım yabancı sitelerde verilen anlatımları yaptım olmadı bu konu hakkında bilgisi olan ve gerekli anlatımı yapabilecek arkadaş varmı acaba ?

xbox360'ı direk görmeli birşey ayarlamana gerek yok.
  • yok hocam sıradan bir gamepad bendeki pc ye x360ce diye bir emulator programıyla xbox 360 kontrolörü gibi gösterip oynayabiliyordum gerekirse w10 ve oyunu yeniden kurmayı deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dengizhan

Pc de gamepad ile bir türlü oynayamadım bir ara yapmıştım x360ce ile ondada sadece zıplayamıyordum onada razıyım, pcye w10 yükledim şimdi bir türlü gamepad ayarlayamadım yabancı sitelerde verilen anlatımları yaptım olmadı bu konu hakkında bilgisi olan ve gerekli anlatımı yapabilecek arkadaş varmı acaba ?

360ce programinin 64 bit olan ve son versiyonunu deneyin.

• kollaps kullanıcısına yanıt
    denedim hocam kaç tane indirdim her seferinde farklı hatalar veriyor daha önce win.7 de çalışıyordu w10 da böyle oldu
  • dengizhan kullanıcısına yanıt
    anladım ben de w10 kullanıyorum bir sıkıntı yok sürücülerle ilgili bi sorun da olabilir ben de ilk başta hata alıyordum sonra düzeldi. bu sürede visual c++ 2013, direct x falan kurdum onunla da alakalı olabilir.

bu arada programda controller settings sekmesinden "most popular settings for my controllers" ve "default settings for moat populer controllers" kısımlarını kurcala, onlardan biri senin gamepadin için uyumlu olacaktır bende öyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 2 Ocak 2016; 13:28:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

anladım ben de w10 kullanıyorum bir sıkıntı yok sürücülerle ilgili bi sorun da olabilir ben de ilk başta hata alıyordum sonra düzeldi. bu sürede visual c++ 2013, direct x falan kurdum onunla da alakalı olabilir.

bu arada programda controller settings sekmesinden "most popular settings for my controllers" ve "default settings for moat populer controllers" kısımlarını kurcala, onlardan biri senin gamepadin için uyumlu olacaktır bende öyle oldu.

ilgin için teşekkürler evet c++ ,direct x bunları bende kontrol ettim birde senin söylediğin kısma bakayım...
  • Arkadaşlar gamepadi dark souls 1 deki gibi ayarlamanın bir yolu var mı acaba alıştık simdi ona zor geliyor böyle ek olarak analog acık olmasına rağmen kamerayı oynatamıyorum sabit kalıyor kamerayı oynatma tuşuna basınca analog kapalı gibi yumruk felan atıyor. Bu arada gamepad 15-20 liralık ucuz birşey acaba ondan mı kaynaklanıyor.

Edit: x360ce ile sorunu çözdüm aynı darksouls 1 deki tuşları ayarladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perseus4EveR -- 3 Ocak 2016; 19:13:43 >
  • Arkadaşlar bu arada pvp lvl burada nedir? 117 oldum ama 120 diye duymuştum. Ona göre bırakayım artık. Birde en çok tercih edilen pvp alanını sorayım.
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.