Şimdi Ara

Dark Souls 3'ün İlk İnceleme Puanları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ultralisan

Millet yıllardır Cod çöpüne bıkmadı, Dark Souls'a kendini tekrar ediyor denmesi kadar saçma birşey yok.

cod kısmı +1

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Zengin hikaye derinliği derken bu sefer hikayeyi itemlerden takip etmek zorunda kalmıyoruz sanırım. Gerçi ben hiç bir zaman item tanımlarını okumayı sevmediğim için oyun bittikten sonra Youtube videolarından öğreniyordum hikayeyi ve her zaman hikaye 'vay be' dedirten türden çıkıyordu fakat adamlar anlatmayı sevmiyor. PC Gamer'in incelemesinden anladığım bu sefer hikayeyi oyuncuya anlatmayı seçmişler. En çok merak ettiğimde Bloodborne ile soul oyunlarıyla tanışıp daha sonra Dark Souls'u deneyenlere oyun çok yavaş gelmişti bu dengeyi nasıl ayalardılar acaba?
  • biliydim böyle olacağnı

• Müthiş bir oyun geliyor kaldı 6 gün..........

• bloodborne tamamda souls serisini oynayip zevk alanlar neyinden aliyor çözemedim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    hocam oyunu hızlandırmaları geleneksel dark souls temasına uygun değil yalnız, oyun çok sağlam, özellikle o ''gothic'' dediğimiz atmosfer olayı beni çok etkiledi.
  • Polygon un puanlari neden bukadar dusuk bilen varmi? Adamlar goty oyunlara bile 7 veriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.