Şimdi Ara

Dark N10 Kullananlar Kulübü (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.642
Cevap
13
Favori
49.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasanın iç dizaynı hoşuma gitti, fiyatı da fena değil. Umarım bu tarz modeller her markada yaygınlaşır. Bir gün Corsair 200R kasamdan vazgeçmek durumunda kalırsam Dark N10 ve tasarımı aklımda olacak.
  • Arkadaşlar kasa sade geliyor görüntüsü bana göre degildi. Öncedende bir foto atmıştım biraz daha degiştirdim kasayı, sizde böyle bişiler yapabilirsiniz.

Dark N10 Kullananlar Kulübü

• RapGood kullanıcısına yanıt
    Ben kasami gormuyorum bile kasa bolmesine sigmadi dolapta, yere koydum. Sade sevdigim icin ayni sekil kalıyor, etiketlerini de yapistirmadim malzemelerin :D
  • Bende kasayı ilk pc masasının altında tutuyordum ve gözükmüyordu. Sonra dedim ulan boşunamı aldık kasayı diyip masanın üst tarafını söktüm. Kasayı yukarı aldım ve çok sade geldi, dedim ulan bu böyle olmaz şuna bir iki şekil vereyim. Şuan gayet gözüme hoş geliyor. Yakında sistemin içini degiştirecegim daha güzel şeyler yapmak istiyorum kasaya (tavsiyem kasa yerde kalmasın çok tozlanıyor bu sefer )
    Cok pis tozlaniyor hakikaten de, bi kere alt psu tarafi toz filtresine baktim o ne be oyle cok pis tozlanmis.
  • Aynen psu tarafı çok tozlanıyor. Diger fanların oldugu taraflar neredeyse tertemiz ve içeriye çok az toz alıyor kasa. Ayda 1 kere felan fanları ve tozlukları temizlemeyi unutma . (Bu arada pc de oyuna girerken üst fan tozlugunu cıkartıyorsun degilmi ? Yoksa sıcak hava dışarı çıkmayıp kasanın içini alev topu yapıyor, mutlaka oyuna girdiginde fanlar hızlı çalışırken üst tozlugu çıkar, hem içeriye giren tozların bir miktarını yine dışarı atıyorsun benden söylemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapGood -- 5 Ocak 2017; 22:17:33 >
    Bende Öyle bir sıkıntı olmuyor belki sistemden kaynaklıdır filtre her zaman üstte duruyor fanlar düşük ayarda oyunlarda hiç ısınmadı ancak fanları kapatırsam alev topu oluyor
    Ben oyunları oynayacağım zaman hiçbir toz filtresini çıkarmıyorum. Kasa alev topuna falan dönmüyor. Ama ben her zaman oyunlara gireceğim zaman Fanları High ayarlara alıyorum. Film izleme ve yas normal kullanımlarda Low ayarlarda fanlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çıkarmadıgım zaman kasa sıcaklık degerleri yükseliyor,çıkarınca filtreyi normale dönüyor.
    Sıcaklık değerlerini yazar mısınızbir? Oyunda iken mesela filtreli ve filtresiz. Sistem boşta iken filtreli ve filtresiz şekilde. Merak ettim. Öyle olmaması lâzım çünkü, bende sorun yok. Sistem ile alakalı olabilir belki problem. Fan ayarları sürekli lowda mı?

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Oyundayken fanları hızlıya alıyorum ve toz filtresi yokken sıcaklıklar ekran kartı 70 işlemci 45 derecelerde,ama filtreyi takınca ekran kartı 80-85 arası işlemci ise 60 a dayanıyor anlamadım bir türlü sorunu. Oyun oynamıyorken fanları low yapıyorum.
  • Sisteminiz nedir hocam ? Ayiyetten sistemde OC yapılmış bir işlemci ekran kartı vs. var mı? Ekstra soğutma vs. var mı? Fan devirlerini manuel ayarlamadınız değil mi? Hem işlemci hem ekran kartı oalrak soruyorum?

• Buda benden olsun arkadaslar
  • Dark n 10 fiyat kalite olarak on numara kasadir
  • buda benden olsun
  • dark n 10 costum sıvı soğutma ve modlanmış haliDark N10 Kullananlar KulübüDark N10 Kullananlar Kulübü

• ofluhakan61 O kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş hocam. Kablolama ve sıvı soğutma kurulumunu da siz yaptıysanız iyi iş çıakrmışsınız gibi. Sistem nedir?

• herseyini kendim yaptım
  • bu makiana topladığım 4.cü sıvı soğutma sistemhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-oyuncu-ve-render-sivi-sogutma-modlu-pc-379080051/detay/ özelliklerine bakabilirsiniz ilginiz ve övgünüz için teşekkür ederim
  • işlemcisini i3 yerine 6700k skaylek takıcam bu ay aslında aldım ama takmaya fırfatım olmadı bu aralar
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.