Şimdi Ara

DARK KNIGHT DEV KASA İNCELEMESİ [BOL RESİMLİ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
5.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biraz baktım ama öyle bir aparat bulamadım hocam.

@lyldz

Daha öncede yazdığım gibi bana maliyeti 165 TL. O tip kablolar çıkmadı kasadan.
  • Yazıcıoğlunda bulunmaz mı acaba böyle bir dönüştürücü?
  • h.olsun hocam
  • @byi

Varıdır böyle bir dönüştürücü illaki. Ama yazıcıpğlunda bulunur mu onu bilmiyorum.

@Tony Tony

Sağolun hocam
  • Hayırlı olsun hocam. Güzel günlerde kullanın. Bu kasadan 4 tane topladım. 5.25" kapaklarının plastik olması, DVD ile kapak arasında 2-3 mm boşluk kalması benim canımı sıkmıştı. Plastik kalitesinin vasat olması ve ön tarafta toz filtresi olmaması eksi yönleri. Diğer yönlerden güzel bir kasa

Ama yinede aynı fiyat aralığında yada çok az farkla CM912 ve CM690II varken bu kasaya bakmamak lazım...
  • @helvetia

Sağolun hocam. Kasa 912 ile aşağı yukarı aynı fiyatta fakat ben bunu almak istedim. Pişmanda değilim Biraz zevk meselesi.
  • 912 den sanki daha iyi gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: byi

Yukarda eklediğin resimler yeni gördüm, senin aldığın kasada usb 3.0 lar arka panele takılan cinsten benim aldığım kasada ise anakartın üzerine takılan cinsten

DARK KNIGHT DEV KASA İNCELEMESİ [BOL RESİMLİ]

DARK KNIGHT DEV KASA İNCELEMESİ [BOL RESİMLİ]

ben de böyle istiyorum
    çünkü anakartım uyumlu bu girişlere

• @svstrgmr

Anakartın modeli ne? Ben o çeşit girişleri USB 3.0 destekleyen daha önce duymadım da Şimdiden hayırlı olsun kasa. O fanlar da harika. Yalnız HotSwap için alacak varsa kasayı boşuna almasın benimki artık çok zorlamadan açılmıyor. Kıyamıyorum da kırılır diye.
  • teşekkürler

anakart bu: -MSI 890GXM G65 AMD

http://www.msi.com/product/mb/890GXM-G65.html

HotSwap kullanışlı olur diye düşünmüştüm inşallah malzemesi kırılacak kadar kötü değildir
    kasa elime geçerse bir kaç yorum yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

çünkü anakartım uyumlu bu girişlere

anakartımın bu girişleri usb3 mü tereddütte kaldım şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdemKinq

@svstrgmr

Anakartın modeli ne? Ben o çeşit girişleri USB 3.0 destekleyen daha önce duymadım da Şimdiden hayırlı olsun kasa. O fanlar da harika. Yalnız HotSwap için alacak varsa kasayı boşuna almasın benimki artık çok zorlamadan açılmıyor. Kıyamıyorum da kırılır diye.

usb3 değilmiş
    http://forum.donanimhaber.com/m_48372239/tm.htm

• kasayı aldım donanımı kurdum
    kabloları arkaya toplamakta baya zorlandım çünkü sığmıyordu ama yinede başardım

kasa çok hoş özellikle hot swap özelliğini çok beğendim ama çok da kaliteli gelmedi bana
    collermaster haf 912 de hot swap ve usb 3 olsaydı kesinlikle onu alırdım
    bir de mid tower yerine full tower almak daha mantıklıymış onun anladım
  • ben bu kasadan almayı düşünüyoruum ama ön taraftaki usb 3 kabloların yerine usb 2 kabloları takabiliyorumuyoz yada usb 3 leri 2 olarak kullanabiliyomuyuz anakartım usb 3 destekli değil yardımcı olursanız sevinirim bide benim psu fatality 550 acaba kablo saklama olayında kabloların kısa gelme ihtimali yuksekmi haf 912 de kısa gelmişti.
  • usb için sorun olmaz kullanabilirsin
    kablo saklama olayına gelince haf 912 den farklı olacağını zannetmiyorum

yalnız ben bunu alacağıma daha iyi bir kasa alsaymışım diyorum yada bana full tower lazım
  • yani usb3 kablolarını anakartın usb2 yerlerine takıp usb 2 olarak kullanabiliyomuyuz onu soruyorum
  • evet ben senin dediğin şekilde kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: köseoğlu

yani usb3 kablolarını anakartın usb2 yerlerine takıp usb 2 olarak kullanabiliyomuyuz onu soruyorum

yalnız bendeki kasada anakarta takılan usb girişi yok
    bendeki direk anakartın arkasından alıyor
    sonra sıkıntı yaşama
  • skıntıda orda byi arkdaşın usb3 leri anakarta takılan cinsten seninkiler arka tarafa aynı değillermi farklı farklımı üretiyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.