Şimdi Ara

Dark HDDream Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Harici USB DVB S/S2 TV Kartı Kullanıcı yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar konu başlığındada bahsettiğim gibi bu uydu kartını kullananlar yorumlarını video resim vb. şekilde yorumlayabilirlerse yeni alacak olanlar ve halen kullanıcı olanlar arasında faydalı olacağına inaniyorum.Nette yaptığım araştırmalar sonucunda usb olan hd olan ve fiyatı en ucuz tv kartı budur .Yorumlarınızı bekliyorum....

Dark HDDream Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Harici USB DVB S/S2 TV Kartı Kullanıcı yorumları

• Bence bu cihazdan uzak dur. 1 gün önce ben aldım ve yaklaşık 8 saatte kurabildim ve az da olsa sinyal alabilidim ama durum yine fiyasko sadece TRT serisinden TRT 1 ve TRT HD görüntü veriyor(cihazla beraber gelen progDVB programı HD yayın izlemek için pro versiyon istiyor) diger kanallarda criptoworks olarak şifrelenmis gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: thork

Bence bu cihazdan uzak dur. 1 gün önce ben aldım ve yaklaşık 8 saatte kurabildim ve az da olsa sinyal alabilidim ama durum yine fiyasko sadece TRT serisinden TRT 1 ve TRT HD görüntü veriyor(cihazla beraber gelen progDVB programı HD yayın izlemek için pro versiyon istiyor) diger kanallarda criptoworks olarak şifrelenmis gözüküyor

olumlu yorum yok sanırım....
  • Ben aylardır sorunsuz kullanıyorum önemli olan progdvb den uzak durmak ve güncel driver kullanmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuKe_MaNia -- 12 Şubat 2013; 3:15:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke dünyadaki markalar sadece en iyi yapabildiklerini yapsalar.
  • quote:

Bence bu cihazdan uzak dur. 1 gün önce ben aldım ve yaklaşık 8 saatte kurabildim ve az da olsa sinyal alabilidim ama durum yine fiyasko sadece TRT serisinden TRT 1 ve TRT HD görüntü veriyor(cihazla beraber gelen progDVB programı HD yayın izlemek için pro versiyon istiyor) diger kanallarda criptoworks olarak şifrelenmis gözüküyor

iyide hd kanallar şifreli ise ciahz ne yapsınşifreyi mi kırsınyanlış yönlendirme yapmışsınız.sinyal alamıyor yada görüntüde kırılmalar var deseniz uygun olurdu yorum mantığı açısından.bu tür küçük cihazlarda silikon tuner var ve mekanik tunere karşın sanırım daha kalitsizler.sinyal kilitleyemiyorlar.hoş avermedianın tv akrtını kullanmıştım,silikon tuner, ss2 ile beraber pek bi sorun göremedim,dvbs versyonlardı.

• quote:

digiturk çanağından gelen kabloyu takarsanız tabiki izleyemezsiniz. eutelsat uydusundaki kanalların çoğu şifrelidir.
  • ben yaklasık 2-3 aydır sorunsuz kullanıyorum. daha once 6 yılllık skystar 2 tv kartım vardı. hd kanalarrı ızlemek ıcın bunu almıştım. ve gayet memnunum. guncel drıverlerı kurup dvb dream ıle windows7 64 bit işletım sıstemınde kusursuz.

win 8 yuklu laptopumda da kurdum calıştırdım ancak soyle bır sorunla karsılasıyorum. pc yı actıkdan sonra dırek dvb dreamı calıştırınc a goruntu alamıyorum. tv kartının usb kablosunu cıkarıp tekrar takmak gerekıyor. onu yapınca yıne sorunsuz ızlenebılıyor. sanırım windows 8 drıverının yerınw win7 drıverı kullanmamdan kaynaklanıyor. duzeltılebılecek bır sorun oldugunu dusunuyorum.

yayın alamayan arkadaslar ya diseq ayarlarını yanlıs yapıyorlar yada cıhazın fişini takmayı unutuyorlar şaka değil :) cıhazın fısını takmazsanız sadece bazı kanallar acılıyor. buda bır dıp not olarak eklıyeyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal84

quote:

olumlu yorum yok sanırım....

Alıntıları Göster
    yorumlar için teşekkürler...ürünü alacaklar ve kullanıcılar için faydası olacak yorumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

ben yaklasık 2-3 aydır sorunsuz kullanıyorum. daha once 6 yılllık skystar 2 tv kartım vardı. hd kanalarrı ızlemek ıcın bunu almıştım. ve gayet memnunum. guncel drıverlerı kurup dvb dream ıle windows7 64 bit işletım sıstemınde kusursuz.

win 8 yuklu laptopumda da kurdum calıştırdım ancak soyle bır sorunla karsılasıyorum. pc yı actıkdan sonra dırek dvb dreamı calıştırınc a goruntu alamıyorum. tv kartının usb kablosunu cıkarıp tekrar takmak gerekıyor. onu yapınca yıne sorunsuz ızlenebılıyor. sanırım windows 8 drıverının yerınw win7 drıverı kullanmamdan kaynaklanıyor. duzeltılebılecek bır sorun oldugunu dusunuyorum.

yayın alamayan arkadaslar ya diseq ayarlarını yanlıs yapıyorlar yada cıhazın fişini takmayı unutuyorlar şaka değil :) cıhazın fısını takmazsanız sadece bazı kanallar acılıyor. buda bır dıp not olarak eklıyeyım.

Merhaba çok küçük bir sorum olacak.

Bugün itibariyle ürünü satın aldım. USB ile bağladığımda aygıt yöneticisinde ses denetleyecilerinde USB Stick olarak görünüyor. CD'den hatta sitesinden indirdiğim güncel driverları kurmaya çalıştığımda (yönetici olarak, virüs programını devre dısı bırakarak) bilinmeyen aygıt olarak görünüyor. Windows 8 64 Bit kullanıyorum.

Siz nasıl Windows 8'e tanıttınız?

Yardımlarınızı rica ederim, şimdiden teşekkürler.

• ya bende bügün yarın alıcam da şöyle aldım en azından ulusal kanalları sıkıntısız izliyorum diyen bir yorum yok anasını satim 100 lira da çöpe atılcak bir para değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekcr

quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

ben yaklasık 2-3 aydır sorunsuz kullanıyorum. daha once 6 yılllık skystar 2 tv kartım vardı. hd kanalarrı ızlemek ıcın bunu almıştım. ve gayet memnunum. guncel drıverlerı kurup dvb dream ıle windows7 64 bit işletım sıstemınde kusursuz.

Merhaba çok küçük bir sorum olacak.

Bugün itibariyle ürünü satın aldım. USB ile bağladığımda aygıt yöneticisinde ses denetleyecilerinde USB Stick olarak görünüyor. CD'den hatta sitesinden indirdiğim güncel driverları kurmaya çalıştığımda (yönetici olarak, virüs programını devre dısı bırakarak) bilinmeyen aygıt olarak görünüyor. Windows 8 64 Bit kullanıyorum.

Siz nasıl Windows 8'e tanıttınız?

Yardımlarınızı rica ederim, şimdiden teşekkürler.

merhaba bende de usb stıck olarak gorunuyor problem yok yanı.

• Sanirım ürünün orjinali aşağıdaki resimdeki ürün....

• bazı yerlerde hd yayınlarda kasma yaptığını duydum bu sorunu yaşayan var mı ?
    sd/hd yayınları sorun gösterip gerektiğinde kaydedebiliyor mu? kasma olmadan akıcı bir şekilde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

bazı yerlerde hd yayınlarda kasma yaptığını duydum bu sorunu yaşayan var mı ?
    sd/hd yayınları sorun gösterip gerektiğinde kaydedebiliyor mu? kasma olmadan akıcı bir şekilde?

hd yayınlarda sıkıntı yok hepsini gösteriyor. sadece 1080p görüntü için donanımın yeterli olması lazım yada doğru codec seçili olması lazım o zaman sıkıntı yaratmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

bazı yerlerde hd yayınlarda kasma yaptığını duydum bu sorunu yaşayan var mı ?

hd yayınlarda sıkıntı yok hepsini gösteriyor. sadece 1080p görüntü için donanımın yeterli olması lazım yada doğru codec seçili olması lazım o zaman sıkıntı yaratmaz

peki teşekkürler.

• kartal84 K kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=84860248 buradan benim yorumlarımı okuyup fikir sahibi olabilirsin. Ben bu cihazı tavsiye ediyorum. Çok mükemmel.
  • Arkadaslar tv kartı gercekten sorunsuz f/p bır urun bana kalırsa yeterkı canak kurulumu ıyı olsun sınyal gucu fazla olsun bırakın turksatı ızlemeyı canagınızın gorebıldıgı butun uyduları ızlersınız.sıfrelı kanallarıda artık programla kıralsınız bı zamet ;) hd kanal ızletmesı gayet sorunsuz ben trt1 atvhd ahaberhd aklıma gelen sıfresız tv kanalları bunlar ve cokta net ızlıyorım pc 'de gercekten parasının hakkını verıyo.benım cok hosuma gıttı. Progdvb programı sıtesınde guncel ucretsız olan verdıyonu mevcut crak flan ıstemıyor. Hd kanalları nolmal kanalları radyo kanalarını ve dıger uydu ları ızler dınlersınız ayrıca ınternet tv ve ınternet radyo kanlları dahıl (ınternetınız varsa tabı).kayıt yapıyor evet ayarlardan sız ne kadar alan verırsenız o kadar kayıt depolar benım hosuma gıden gerı al durdur olayı super tıvıbu nerdese ;) yanlız benım hosuma gıtmeyen kumandası arabadakı cd calar kumandasının anısı kalıtesız ama ıs yapıyo ve bazı tuslar calısmıyo veya baska tusların gorevını yapıyo orn:ses tusları ılerı gerı sarıyo ses acmıyo :) tamınımce progdvb ıle alakalı bır sorun baska programlarda tek tek deneyecem.sonuc olarak bu kart alınabılır. Bana gore harıcı olmasıda cok ıı ılerde cross felan yapacam sıkıntı cıkarmıyacak.

• yani anlamıyorum belki codeclerle ilgili bir problem var yada başka birşey. cihazdan uzak durun da ne demek. zaten chipset belli hepsi aynı buda twinhan işte. düzgün kurulum yapabilirseniz cihaz mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ra

yani anlamıyorum belki codeclerle ilgili bir problem var yada başka birşey. cihazdan uzak durun da ne demek. zaten chipset belli hepsi aynı buda twinhan işte. düzgün kurulum yapabilirseniz cihaz mükemmel.

cihaz normal kullanım olarak güzel de merkezi sistemde kullanılmıyor,o yüzden iade etmek zorunda kalmıştım,tek çanak normal kullanım için çok iyi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.