Şimdi Ara

Dark HDDream - Sinyal Var ama Görüntü ve Ses Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 yıl önce aldığım ve maalesef kullanmak bir türlü nasip olmayan Dark HDDream uydu alıcı-tv kartımı geçtiğimiz günlerde ilk kez kullanmak istedim.

ProgDVB 7 ve farklı bir kaç program ile denedim. Sinyal var ancak görüntü ve ses alamıyorum.

Dark'la mail yoluyla yazıştık. Netice olarak kesinlikle codec problemi olduğunu belirttiler.

k-lite, nvidia, corevc gibi codecleri denedim ancak sonuç aynı.

Yardımlarınızı rica ederim.
     Dark HDDream - Sinyal Var ama Görüntü ve Ses Yok

• hakbay kullanıcısına yanıt
    bence dvbviewer programını kur ve onunla dene.lisanslı bir programdır.nasıl bulacağını anlatmama gerke yok herhalde.cihazdan tamamen vazgeçti içsen deneme amaçlı gönderebilirsin.

ekleme:aynı şehir değilmişiz :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 3 Aralık 2014; 21:33:34 >
  • codec sorunu gibi duruyor. lav filters'ı kurup onunla deneyin
  • Hiçbir codecle olmadı. Windows 8 den kaynaklandığını düşünüyorum. Windows 7 kurup deneyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakbay kullanıcısına yanıt
    aynı karta sahibim, windows 8'de çalışıyor. lav filters codec kullanıyorum.
  • 1 aydır belkide daha fazla bunlarla uğraşıyorum .

1- öncelikle cihazın driver ını doğru yüklenmeli .

2 - doğrudur codec seçiyor bu cihazlar .. Ama elecard video player yüklersen otomatik olarak codec de yüklüyor .

3- birde bilgisayarının hoporlöre bağlı olsun çünkü program saçma sapan hata veriyor..

bugün 2 bilgisayara bu programları kurdum . windows 7 32 ve 64 bit .
  • epx kullanıcısına yanıt
    Ben de birkaç gündür uğraşıyorum hocam. Laptopta sorunsuz kurdum masaüstü pcde sürekli mavi ekran veriyor 4 kez format attım değişen birşey yok. Sizin de başınıza geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoli96

Merhaba, bu konuyu tekrar hortlatsam. O zaman da becerememiştim ve bir köşeye atmıştım cihazı. Şimdi yine gaza geldim ama yine beceremedim.

Windows 8.1'e kurmaya çalışıyorum. Kendi driver'ı işe yaramıyor. Netten de bulamadım.

Yardım edebilecek kimse var mı?

Öncelikle driver paylaşabilecek ve çalışana kadar tüm detaylarıyla kurulumu anlatabilecek bir babayiğit arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakbay

quote:

Orijinalden alıntı: memoli96

Merhaba, bu konuyu tekrar hortlatsam. O zaman da becerememiştim ve bir köşeye atmıştım cihazı. Şimdi yine gaza geldim ama yine beceremedim.

Windows 8.1'e kurmaya çalışıyorum. Kendi driver'ı işe yaramıyor. Netten de bulamadım.

Yardım edebilecek kimse var mı?

Öncelikle driver paylaşabilecek ve çalışana kadar tüm detaylarıyla kurulumu anlatabilecek bir babayiğit arıyorum.

Everest dvbs- s2 kartıyla aynı bildiğim kadarıyla onun sürücüsünü dene. gntbda-1_33_0202 arat bunu ya da bunu T230Driver

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.