Şimdi Ara

Dark Evopad r9720 3D Mark Testi eklendi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.089
Cevap
9
Favori
78.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neverbealone

Bu ürünü alanlar nerden aldınız? teknobiyotik satıyor resmi olarak kendi sitesinden, gıttigıdiyordan ve sanalpazardan. ben güvenli olsun diye gg nin teknobiyotik satıcısından dün sipariş verdim ama hala kargoya vermedi, mesajlarimada cevap vermiyor, teknobiyotikten alan yada ulaşabilenler varmı? yoksa haftasonu diye mi kargoya verilmemiştir?

bende teknobiyotiğin kendi sitesinden aldım gece siparişi verdim ertesi akşam kargoya verildi 2 gün sonrada elime geçti..... seninkide en geç pazartesi yola çıkar....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar öncelikle paylaştığınız bilgiler için teşekkürler benimde bu ürün kafama yattı. Ben biraz konu dışına çıkıcak belki ama ödemeyle ilgili bir soru sormak istiyorum.İnternetten alışveriş için (özellikle bu tablet için) kredi kartı çıkarttım önceleri kullanmazdım ondan deneyimsizim kartı yeni çıkarttığım ve öğrenci olduğum için limiti 500 eksen bilgisayardan taksit olarak almayı düşünüyorum limiti arttırmam mı lazım yoksa farkı karta atarak alabilirmiyim.Biraz konudan sapmış olabilir kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.a.a.

arkadaşlar öncelikle paylaştığınız bilgiler için teşekkürler benimde bu ürün kafama yattı. Ben biraz konu dışına çıkıcak belki ama ödemeyle ilgili bir soru sormak istiyorum.İnternetten alışveriş için (özellikle bu tablet için) kredi kartı çıkarttım önceleri kullanmazdım ondan deneyimsizim kartı yeni çıkarttığım ve öğrenci olduğum için limiti 500 eksen bilgisayardan taksit olarak almayı düşünüyorum limiti arttırmam mı lazım yoksa farkı karta atarak alabilirmiyim.Biraz konudan sapmış olabilir kusura bakmayın.

kardeş, almak istedikten sonra alacagin yer her turlu yardimci olur.orneğin; 500 karttan çektirirsin, geri kalani elden verirsin. veya internetten alacaksan yine 500 karttan cektirirsin geri kalanini havale yapasin.. sen ne sekilde alacagini adamlara soyle onlar yardimci olur.. buarada tabletimi dun aldim çookk memnunum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GamingMan

quote:

Bu ürünü alanlar nerden aldınız? teknobiyotik satıyor resmi olarak kendi sitesinden, gıttigıdiyordan ve sanalpazardan. ben güvenli olsun diye gg nin teknobiyotik satıcısından dün sipariş verdim ama hala kargoya vermedi, mesajlarimada cevap vermiyor, teknobiyotikten alan yada ulaşabilenler varmı? yoksa haftasonu diye mi kargoya verilmemiştir?

Bende teknobiyotikten aldım siparişi akşam vermiştim.Ertesi gün sabah sipariş kaydı alındı olarak gözüktü.Daha sonra kargoya verildi dedi ve ertesi günü elime geçti.Müşteri hizmetleri aksam 6 ya kadar destek veriyo sanırım ondan cevap atamamışlardır

bende teknobiyotiğin kendi sitesinden alıcaktım ama yaşadığım kötü tf deneyiminden sonra işimi sağlama almak amacıyla GG ni teknobiyotik satııcısından sipariş vereyim dedim. haftasonu olduğu içindir diye düşünüyorum ama mesajlara cevap vermemeleri müşteri hizmetlerine bağlanamaz çünkü sorduğumda GG de ayrı bir ekip var denmişti. hala ne cevap verdiler ne de kargoya verdiler bekliyoruz inş. pazartesi verirlerde bayramdan önce elimde olur

• Arkadaşlar bu tablet flash player 11i destekliyor değil mi? Ayrıca jelly bean ile akıcılığın müthiş olması gerekli. Gereken performansı veriyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Arkadaşlar bu tablet flash player 11i destekliyor değil mi? Ayrıca jelly bean ile akıcılığın müthiş olması gerekli. Gereken performansı veriyor mu?

Pazartesi günü kargoya verilmesini umuyorum. elime ulaşınca küçük bi incelemesini yapıp paylaşırım

• quote:

Arkadaşlar bu tablet flash player 11i destekliyor değil mi? Ayrıca jelly bean ile akıcılığın müthiş olması gerekli. Gereken performansı veriyor mu?

Hem menü geçişlerinde olsun, hemde oyunlarda olsun akıcılık 10 Numara ayni şey internetde surf yapmak içinde geçerli

• quote:

Tabletin akıcılığı oyun performansı tam anlamıyla süper çok güçlü bir deneyim yaşatıyor kullanıldıktan sonra üst düzey markalı tabletleri aramıyorsun......
  • arkadaşlar benim bir sorum olacak bende bir tablet almayı düşünüyorum fakat projeksiyon cihazına bağlanıyor mu bilmiyorum deneyen var mı yada nasıl bağlanabilir ipad kullananlar bir dönüştürücü kablo ile bağlanabiliyor.
  • bir kaç gündür bu soruyu soruyorum ama kimsenin taktığı yok acaba bilgisi olmadığı için mi yoksa başka bir numara mı var ? yardımlarınızı bekliyorum bu kablo ile tableti projeksiyona bağlayıp görüntü alabilir miyim? aciiilll yardım

Dark Evopad r9720 3D Mark Testi eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fzkç

arkadaşlar benim bir sorum olacak bende bir tablet almayı düşünüyorum fakat projeksiyon cihazına bağlanıyor mu bilmiyorum deneyen var mı yada nasıl bağlanabilir ipad kullananlar bir dönüştürücü kablo ile bağlanabiliyor.

Teknobiyotikin sitesinde müşteri hizmetleri numarası var arayıp sorabilirsin pazar günü olduğu açmayabilirler. o zaman akortekin kendi sayfasından iletişime geçip sorabilirsin. tableti olan kişilerin o kabloyu alıpda deneyeceğini sanmıyorum.

• ya sorun deneme de değil ipad de buna benzer bir kablo var ve arkadaşlar projeksiyona görüntü aktarıyor
    aynı olayı android ve hdmi çıkışı olan bir tablette yapabilir mi? bunu öğrenmek niyetindeyim dün vatan bimeks teknosa gibi bir çok mağazayı dolaştım
    oradakilerin de tam bilgisi yok
  • quote:

ya sorun deneme de değil ipad de buna benzer bir kablo var ve arkadaşlar projeksiyona görüntü aktarıyor
    aynı olayı android ve hdmi çıkışı olan bir tablette yapabilir mi? bunu öğrenmek niyetindeyim dün vatan bimeks teknosa gibi bir çok mağazayı dolaştım

Ya arkadaşım ipadde olması bütün android tabletlerde olucak demek değil. ayrıca teknosa, bimeks vb. mağazalardaki satıcılar zaten hiçbirşey bilmezler. üretici firmayla iletişime geçmeniz gerektiğini söylüyorum. buradaki kullanıcılar deneselerdi yada bilgisi olsaydı yardımcı olurlardı zaten.

• quote:

quote:

ya sorun deneme de değil ipad de buna benzer bir kablo var ve arkadaşlar projeksiyona görüntü aktarıyor

Ya arkadaşım ipadde olması bütün android tabletlerde olucak demek değil. ayrıca teknosa, bimeks vb. mağazalardaki satıcılar zaten hiçbirşey bilmezler. üretici firmayla iletişime geçmeniz gerektiğini söylüyorum. buradaki kullanıcılar deneselerdi yada bilgisi olsaydı yardımcı olurlardı zaten.

seni gonulden tebrik ediyorum kardeşim.içimi okudun resmen

• Bilsek zaten söyleriz tabi burda bunun için varız....

• Arkadaşlar r9720 şu an evopadin son modeli değil mi?

Yeni bir model gelecek mi yakın zamanda?

• quote:

quote:

arkadaşlara yardımlarından dolayı teşekkürler

• ben vazgeçtim tabletten daha çok yeni bir teknoloji ve her gün yeni bir şeyler çıkıyor biraz askıya kaldırmakta fayda gördüm
  • quote:

ben vazgeçtim tabletten daha çok yeni bir teknoloji ve her gün yeni bir şeyler çıkıyor biraz askıya kaldırmakta fayda gördüm

Sen en iyisi xp li bi netbook al o paraya hem projeksiyonada bağlarsın hem teknolojiyi takip etme derdinden kurtulursun

• quote:

Arkadaşlar r9720 şu an evopadin son modeli değil mi?

Yeni bir model gelecek mi yakın zamanda?

Cevap bekleniyor

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.