Şimdi Ara

Dark Evopad r9720 3D Mark Testi eklendi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.089
Cevap
9
Favori
78.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bahsettiğim kablo yukarıda resmini gönderdiğim kablo bu kablo gibi mini hdmi to vga lar var acaba onlarla olur mu? onu da ekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Dark Evopad r9720 3D Mark Testi eklendi
  • arkadaşlar 2gün önce bende yorumlara bakıp tableti aldım. fakat avea jet modemle bir türlü 3g bağlantısı yapamadım modem mf190 sanki desteklediği modem listesinde vardı diye hatırlıyorum.
    böyle bi sıkıntı yaşayan yada 3g kullanan arkadaşlar hangi modemle bağlantı yaptığını paylaşsa bizim içinde aydınlatıcı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fzkç

bahsettiğim kablo yukarıda resmini gönderdiğim kablo bu kablo gibi mini hdmi to vga lar var acaba onlarla olur mu? onu da ekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Dark Evopad r9720 3D Mark Testi eklendi

Bu kablodan bende arıyorum resimdekinin markası ne acaba.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arama motorunda mini hdmi to vga deyince alayı çıkıyor. bu kablo ile görüntü projeksiyona aktarıyor mu acaba ?
  • Merhaba,
    Bende bugün eksen bilgisayardan 520 tlye sipariş verdim. Havele ile aldım 2 saat içinde ürün kargolanmış forumdan takip ediyordum güvenilir firma sizde alacaksanız burdan alabilirsiniz.
    Ürün yarın yada en geç p.tesi elimde olur sanırım o zaman artı ve eksilerini bende inceleyip merak edenlere söyleyebilirim. Birde kullanan arkadaşlar hangi kılıf tam olarak uyuyor alıp deneyen varmı acaba ?
  • Trustun 10" lik kılıfını aldım kullanıyorum güzel oldu problem yaşamıyorum.....

• bir cevap arıyorum bilgisi olanlar lütfen yardım
  • Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. 2gündür tablet araştırıyorum ve Polypad 9708 hd ve Dark evopad 9720 arasında kaldım asılnda evopad biraz daha baskın cıkıyor özelllik olarak ancak birkaç sorum olacak pek değinilmemişde oyuzden. Öncelikle bu tablette kaç yonlu sensor var ve performansları nasıl cunku hep tableti yatar pozisyonda incelemısler ve resmetmısler. Ayrıca sensor mevcut ise cihazın yanından sensor kilitleme ve kaymama ozellıgı varmı? Tabletin olan arkadaşlarında biraz daha kapsamlı bir inceleme videosu vekmelerı mumkunmu ve alabilirsem internetten olmamak kaydıyla elden nerden alabilirim(Antalya içi)
  • 4 yönlü sensör olduğunu biliyorum ama sensör kilitleme oldunuğunu zannetmiyorum öyle bir tuş yok ......

• Arkadaşlar, Bu Tableti İzmirde görerek lacağım bir yer varmı?
  • arkadaşlar 2gün önce bende yorumlara bakıp tableti aldım. fakat avea jet modemle bir türlü 3g bağlantısı yapamadım modem mf190 sanki desteklediği modem listesinde vardı diye hatırlıyorum.
    böyle bi sıkıntı yaşayan yada 3g kullanan arkadaşlar hangi modemle bağlantı yaptığını paylaşsa bizim içinde aydınlatıcı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahrumi

Arkadaşlar, Bu Tableti İzmirde görerek lacağım bir yer varmı?

Bldiğim kadarıyla şuan hepsiburada , teknobiyotik ve eksenbilgisayarda satışta tablet. Başka bir yerde rastlamadım
  • arkadaşlar turcell 3g vınn e353 modeliyle uyumlu mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_sevdam

1 - tableti akortekle temasa geçip firmaya gönderiyoruz internet siteleri mevcuttur gerekli ilgiyi gösteriyorlar...

2- jelatin fena değil 5 gündür kullanıyorum kısa zamanda sorun olacak jelatine benzemiyor....

3- işletim sistemi gayet stabil bence , dead trigger oynadım oyun gayet akıcıydı diğer oyunlardada problem çıkaracağını zannetmem...

Güle güle kullan şimdiden....

teşekkür ederim hocam içim rahatladı biraz. ürünü benim gibi gittigidiyorun teknobiyotik satıcısından alan varmı? hala kargoya vermedi satıcı dün akşam 8de sipariş verdim. mesajlarada cevap vermiyor. nasıl iletişime geçebilirim
  • Saat ve tarih ayarları bir türlü olmuyor. Ayarlıyorum ama açıp kapatınca saat 2.00 tarih 02 ocak 1970 oluyor. Nasıl çözülür? Otomatik deniyorum o da para etmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobar

Saat ve tarih ayarları bir türlü olmuyor. Ayarlıyorum ama açıp kapatınca saat 2.00 tarih 02 ocak 1970 oluyor. Nasıl çözülür? Otomatik deniyorum o da para etmedi.

Ben de problem olmadı saat ve tarih geldiğinde ayarladım daha bir bozulma olmadı 1 haftadır......otomatiği kaldırdım manuel olarak ayarladım ben.....
  • Bu ürünü alanlar nerden aldınız? teknobiyotik satıyor resmi olarak kendi sitesinden, gıttigıdiyordan ve sanalpazardan. ben güvenli olsun diye gg nin teknobiyotik satıcısından dün sipariş verdim ama hala kargoya vermedi, mesajlarimada cevap vermiyor, teknobiyotikten alan yada ulaşabilenler varmı? yoksa haftasonu diye mi kargoya verilmemiştir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverbealone

Bu ürünü alanlar nerden aldınız? teknobiyotik satıyor resmi olarak kendi sitesinden, gıttigıdiyordan ve sanalpazardan. ben güvenli olsun diye gg nin teknobiyotik satıcısından dün sipariş verdim ama hala kargoya vermedi, mesajlarimada cevap vermiyor, teknobiyotikten alan yada ulaşabilenler varmı? yoksa haftasonu diye mi kargoya verilmemiştir?

Büyük ihtimal öyle olmuştur pazar günleri de kargo firmaları çalışmıyor çünkü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverbealone

Bu ürünü alanlar nerden aldınız? teknobiyotik satıyor resmi olarak kendi sitesinden, gıttigıdiyordan ve sanalpazardan. ben güvenli olsun diye gg nin teknobiyotik satıcısından dün sipariş verdim ama hala kargoya vermedi, mesajlarimada cevap vermiyor, teknobiyotikten alan yada ulaşabilenler varmı? yoksa haftasonu diye mi kargoya verilmemiştir?

Bende teknobiyotikten aldım siparişi akşam vermiştim.Ertesi gün sabah sipariş kaydı alındı olarak gözüktü.Daha sonra kargoya verildi dedi ve ertesi günü elime geçti.Müşteri hizmetleri aksam 6 ya kadar destek veriyo sanırım ondan cevap atamamışlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkvenue

arkadaşlar 2gün önce bende yorumlara bakıp tableti aldım. fakat avea jet modemle bir türlü 3g bağlantısı yapamadım modem mf190 sanki desteklediği modem listesinde vardı diye hatırlıyorum.

Ben cihazi 3 gun once hb.da dan siparis verdim bugun elime geldi. Cok memnun kaldim. Ekran goruntusu, geçişleri cok kaliteli. Piyasadaki 250 liralik tabletlerden fazlasiyla üstün bir cihaz. Aksam kayinpederdin turkcell vinn iyla internete girdim.hic bir sorun yaşamadan. P.tesi ilk işim vinn almak olacak.. tabi gb. Fatura bedeli ve bu tablete uygunluk acisindan her turlu deneyip oyle alacağim. Suan gozumle gordugum; turkcell vinn 3g yi sorunsuz bir sekilde açması..!! Ayrica 800 mb.lik bir oyun indirdim 3g ile ve gayet hizli indirdi. Dedigim gibi, p.tesi vodafone ve turkcell vinn arasinda bir tercih yapip alacagim..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.