Şimdi Ara

Dark Evo Kasaya soğutucu sığdırma sorunsalı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni kurduğum sistem için aşagıdaki linkteki DARK EVO 5 fanlı kasayı almayı düşünüyorum. Sorum ise sunbeam core contact freezer veya gelid tranquillo işlemci soğutucularını bu kasaya sığdırabilecek miyim?

Dark Evo 5 Kırmızı LED Fanlı

Gördüğünüz üzere kasanın yan panelinde 19cm lik bir fan var. Bu soğutuculardan herhangi birini bu kasayla kullanmış arkadaşlar veya kesin bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Yorumlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Edit: İmla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knightwish -- 12 Eylül 2010; 18:36:59 >

• Kasayı bilmiyorum, cpu soğutucularınıda bilmiyorum fakat egsoz fanı 12cm olan bir kasaya sığmama gibi bir durum yok dostum en basiti 12cm bir fan al yan yana koy mağazada işlemci soğutucu ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfmrt

Kasayı bilmiyorum, cpu soğutucularınıda bilmiyorum fakat egsoz fanı 12cm olan bir kasaya sığmama gibi bir durum yok dostum en basiti 12cm bir fan al yan yana koy mağazada işlemci soğutucu ile

haklısın ama dark evonun yan kapağında büyük bölümü içte bulunan 19 cm var 1,5 2 cm içe doğru çıkıntı yaratıyor..sorun olursa o 19luk fan yüzünden olacaktır......
  • Sığmaz, eni daha geniş ve kapakta fanı olmayan bir kasa bakın.
  • extreme arkadaşımız fanın iç tarafını traşlayarak sığdırmıştı phenom II oc kulüp kolusunda resimli mesajları vardı sonlara doğru bir bak derim
  • Kesinlikle sığmaz. Tecrübeyle sabittir.
  • Valla hocam benim bir arkadaşa aldık Dark Evo kasa ve kapaktaki fan sökülmeden arkadaşa aldığımız Xigmatek Balder soğutucuyu takamadık. Sonra arkadaş yan kapaktaki fandan vazgeçmek istemediğinden soğutucuyu Vatan'a iade edip aşağıdaki ürünü sipariş ettik.

http://www.teknobiyotik.com/sunbeam-tuniq-propeller-intel-amd-islemci-sogutucu.html

Tek sorunu fanının mavi ledli olmasıydı biz de bir tane yanında Akasa kırmızı led'li fan sipariş ettik soğutucunun performansı gerçekten başarılı ben beğendim. Düşünebilirsin ürünü...

• Ben sığmayan fanı (gelid tranquillo) iadeye gönderdim, kabul edilmedi, mecbur yandaki fanı söküp kullanacağım artık.
  • hocam fanı sökmeyin bnde dark falcon 4 fanlı var yan kapaklarımız aynı fanı söküp vida yerleriyanına koyun vida solan yeri bantlayyın noctua d14 ben o şekilde sığdırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrixemre15

hocam fanı sökmeyin bnde dark falcon 4 fanlı var yan kapaklarımız aynı fanı söküp vida yerleriyanına koyun vida solan yeri bantlayyın noctua d14 ben o şekilde sığdırdım

Valla birşey anlamadım, daha açıklayıcı yazabilir misin lütfen :)
  •  Dark Evo Kasaya soğutucu sığdırma sorunsalı!!!

• @matrixemre15

Şu an içimden uzunca bir ''HAAAA'' dedim resmi görünce :) İlgin için çok teşekkürler
  • bişi değil
  • Arkdaslar bende dark falcon var bende 19 cmlik şeffaf panel arıyorum benımkısı 19 cmlık şeffaf olmayan panel var dark falconun bende bu şeffafı arıyorum eğer istersenız takas olabılırmı sızınkıne bırebir uyuyor benım panel zaten ıskeletler aynı takas olurmu acıl bana şeffaf panel 19cmlık fanı olan panel lazım hem sızın ışınızı görür hem benım :) ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.