Şimdi Ara

Darıcadan istanbula otobüs seferi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar istanbul beykozda oturuyorum ancak iş vasıtasıyla yaklaşık 1 haftadır darıcadayım acayip bunaldım gübü birlik de olsa eve gitmem gerekiyo. Bu tür işlerden de hiç anlamam ama otobüsle gitmem gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlar güzel bi güzergah önerebilirler mi.
    (Biliyorsanız otobüsle ne kadar sürer onu da yazarsanız sevinirim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 17B ile istasyondan Kartal'a gidersin. Metroyla Kadıköy. Ordan da 15BK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkını Arayan Serçe -- 9 Temmuz 2017; 21:15:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Söylediğin yolmu daha mantıklı yoksa 17b ile tuzla köprüsüne gidip ordan 500t ile gitmek mi sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: akaymucahit

Söylediğin yolmu daha mantıklı yoksa 17b ile tuzla köprüsüne gidip ordan 500t ile gitmek mi sence?

500t pek kullanmadım ama ben metroyu rahat buluyorum. İmkan varsa onu kullanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akaymucahit A kullanıcısına yanıt
    500T daha mantıklı ama kavacıktan gideceğin yer yakınsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: akaymucahit

500T Beykoz'un içine giriyor mu bilmiyorum. Arkadaşın fikrine katılıyorum, Ek olarak sahil kesiminden gitmek için Kadıköy'den 15F'i de tercih edebilirsiniz.

• Kavacığa yürüme mesafesinde hatta kavacık sayılır. sahil yolunu kullanmayı düşünmüyorum

• Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Metro bence de rahat ama metrodan indikten sonra 15bk ile uğraşmak istemiyorum 3 dakikada bir duraklarda duruyo 500t otobandan daha hızlı geliyo

Ayrıca darıca merkezden arkadaşın bahsettiği istasyona hangi otobüsle çıkıcağımı bilen varsa? :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.