Şimdi Ara

Darboğaz yaşamayacağım bir ekran kartı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, önümüzdeki 10 gün içinde ekran kartımı yenilemeyi düşünüyorum. (bütünleme sınavlarından hemen sonra ). Ancak uzun zamandır ekran kartı yeniliklerini, haberlerini takip edemediğimden biraz bilgi eksikliğim var. Bu yüzden tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Sistemim:

AMD Phenom II x2 550 BE 3.1 GHz
    Gigabyte GA-MA78GM-UD2H 780G Chipset
    OCZ 2x2 GB DDR2 1066 MHz
    Thermaltake 420W PSU

Düşüncem ATI olmasi yönünde, malum uyumu bozmak istemiyorum. ( AMD-ATI ) .

Özellikle PSU'nun yeterliliği ve işlemci-ekran kartı darboğazı yaşama konusundaki endişelerim mevcut.

Bu konular gözönüne alındığında Dx-11 destekleyen hangi kart benim için en iyi tercih olur acaba? ( Muhtemelen HD 5xxx serisi diye tahmin ediyorum )

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yilsev -- 27 Ocak 2011; 6:04:00 >

• 5750 veya 5770 olabilir yükte 108 w çekiyo gözüküyo
    bendede high power 460w var bende 5770 almayı düşünüyorum ama biraz beklemekte fayda var 5770 fiyatına 5850 ler kampanya yapılıp duruyo beklemedeyim kampanya veya indirim
  • HD 57XX serisi işlemcin için bence üst sınır olacaktır....Elindeki işlmeciye göre daha fazlasına para vermeye gerek yok
  • Teşekkürler tavsiyeler için. Peki marka olarak ne önerirsiniz. Sapphire iyi diyorlar. Sizin de önerilerinizi almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yilsev

Teşekkürler tavsiyeler için. Peki marka olarak ne önerirsiniz. Sapphire iyi diyorlar. Sizin de önerilerinizi almak isterim.

ucuzu nu al gitsin standart tasarımların hepsi aynı marka fark etmez yalnız italatçısı mersa olmasın serviste felan rezaletler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.