Şimdi Ara

Darbeye Dayanıklı Telefon (Bulamıyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir süredir piyasada ağır iş yapan (Oto tamircisi, inşaat işcisi...gibi) telefonun kırılma riski daha yüksek çalışanlar için telefon arayışındayım.

Sonradan alınacak koruma kılıflarıyla sağlanacak güvenlik tercihim değil.

Ayrıca öyle adı sanı duyulmamış yada ürününün arkasında duramayacak markalarla da ilgilenmiyorum. (3-5 tane getirip satsam da kurtulsam modunda olanlar mevcut)

Su geçirmezliği birinci önceliğim değil yani, IP67-IP68 olması dahi gerekmez. Elbette extralara hayır demeyiz.

3G-4G bağlanabilmeli (Mail alıp verebilecek), Flaş tecihim ama foto çok yüksek çözünürlük olmasa bile olur. (3-5 MP iş görür)

Dağcılar için yapılan süper extreeme modeller ile ilgilenmiyorum. Bir telefona 2000 TL + verene kadar düşük bir telefonu 5-6 sefer onarttırabilirim.

Fiyat / Performansı adam gibi olan telefon arayışındayım.(Konu 50+ Adet için)

Forum/Telefon Duayenlerinin destekleri bekliyorum.

• Sony z5 premium

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuhteremDede kullanıcısına yanıt
    Malesef araştırdım Z5 Premium hem ustalar için büyük ve kırılmaya çok meyilli.
  • Bunlar normal piyasa telefonu.

Bahsettiğim CAT S60, S50 gibi telefonlar.

Hatta bir dönem Samsungda Active modelleri de vardı fakat bu modeller Türkiyeye artık gelmiyor. Gelse bile çok az geliyor ve desteği yok seviyede.

tercihim 4-4.3" gibi ufak ekranlı telefonlar. s4 Active 5" olmasına rağmen idele yakın bir telefon. oda yok malesef.
  • Eğer önce konu başlıgını görseydim yurtdışından dönerken istediğini getirebilirim.Ama Cat markası pahalı g ama gerçekten dayanıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: RPDiFOR

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B016YTNARK/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1469179703&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=cat+smartphone&dpPl=1&dpID=41PnR3TBfHL&ref=plSrch

Bu alet tam 10 numara ama legal bir şekilde 50 adet gibi lazım. CAT Telefon desteği adam gibi Türkiyede olmadığından tercih edemiyorum. Şirket çalışanlarına vereceğimden ve bunlar Türkiyenin her yerinde olduğundan destek çok önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

Eğer önce konu başlıgını görseydim yurtdışından dönerken istediğini getirebilirim.Ama Cat markası pahalı g ama gerçekten dayanıklı

Bir adet yetmiyor malesef. Yinede çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilasarli

quote:

Orijinalden alıntı: RPDiFOR

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B016YTNARK/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1469179703&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=cat+smartphone&dpPl=1&dpID=41PnR3TBfHL&ref=plSrch

Bu alet tam 10 numara ama legal bir şekilde 50 adet gibi lazım. CAT Telefon desteği adam gibi Türkiyede olmadığından tercih edemiyorum. Şirket çalışanlarına vereceğimden ve bunlar Türkiyenin her yerinde olduğundan destek çok önemli.

Biz eskiden santiyede kullandik hic bisi olmuo istesenizde ustunden pikap gecirdim salakligim yuzunden yinede bisi olmadi cat koruyucu case olarakta kullanabilirsiniz fiyat uygun amazondan siparisle gelio koruyucu kilif ama bildiklerinizden farkli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.