Şimdi Ara

Darbe almış İphone 6 cihazımın garanti durumu ne olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün telefon kanepeden parke zemine düştü ve köşesinde resimdeki gibi hafif darbe izi var. Daha önce ekran gevşekliğinden ve uyku/uyandırma tuşunun bozukluğundan çarşamba günü Zorlu Center'da randevu almıştım. Sizce garanti dışı kalmış mıdır? Cihazda başka bir çizik/darbe yok. Henüz 2 aylık. Sadece tuşu değiştirseler benim için kafi. Yorumlarınızı bekliyorum.
     Darbe almış İphone 6 cihazımın garanti durumu ne olur? Darbe almış İphone 6 cihazımın garanti durumu ne olur?

• O kadarcik darbeyle garanti disi kalirsa cihaz vay halimize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicbisey olmaz girer garantiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shakumakavelli S kullanıcısına yanıt
    Haberlerini bekliyoruz, bakalım ne sonuç çıkacak ?

• En berbat ekran ip6 da galiba, birkere düşürdüm ufak çatlak oluşu köşesinde yetmezmiş gibi ekran yerinden fırladı oynuyor şimdi garç gorç sesler geliyor bastırınca
  • Çarşamba günü randevu var. Gelişmeleri yazarım. Sormak istediğim bir şey daha var. Zorlu'da tamir yapılıyor mu? İstanbul'daki arkadaşa kargolayacağım telefonu o halledecek. İlk defa apple kullandığım için bu işleri bilmiyorum. Süreç nasıl işleyecek? Aynı gün hallolur mu?
    Bildiğim kadarıyla tamir yok. Sorununuzu dinleyip telefonu kontrol ediyorlar. Ya değişim kararı çıkıyor yada ücret karşılığı değişim.

• benim telefonunda aynı köşesinde bir darbe vardı (6 Plus ) hem senin darbe ney ki. bildiğin asfalt izi görünüyordu. buna rağmen değişim yaptılar telefona. hiç düşünme gönder
  • erc44 kullanıcısına yanıt
    Göndereceğim hocam bakalım o zaman denilenlere göre aynı gün hallolur.
    İyi haberlerini bekliyoruz hocam.

• Arkadaşlar cihazın değişimi bugün gerçekleşti. Bilgilendireyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shakumakavelli -- 2 Mart 2016; 21:15:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Claudio Marchisio

En berbat ekran ip6 da galiba, birkere düşürdüm ufak çatlak oluşu köşesinde yetmezmiş gibi ekran yerinden fırladı oynuyor şimdi garç gorç sesler geliyor bastırınca

Valla hocam sadece ıp 6 da degil geçende arkadasım gözü gibi baktıgı ıp 5s ını ılk düşürmede ekran kırıldı

Geçmiş olsun hocam iyi günlerde kullanın.

• Teşekkürler hocam.
  • Buna da darbe derlerse hakikaten vay halimize
  • Ayni darbe izi benimkinde de var masada otururken cebimden dustu yani yuksekligi siz dusunun bu kadarcik bir mesafeden bile eziliyor kasa daha garantisi 9 ay devam ediyor basina bir sey gelir de bakmazlar diye endiseleniyordum. Bilgilendirdigin icin sagol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leventtr

quote:

En berbat ekran ip6 da galiba, birkere düşürdüm ufak çatlak oluşu köşesinde yetmezmiş gibi ekran yerinden fırladı oynuyor şimdi garç gorç sesler geliyor bastırınca

Valla hocam sadece ıp 6 da degil geçende arkadasım gözü gibi baktıgı ıp 5s ını ılk düşürmede ekran kırıldı

hocam kırılması doğal, ekran yerinden fırlıyor. tasarımı gereği ekran telefonun dışında tutan sadece 2 vida var şarj soketinin orda, madem büyük bir firmasın buna da çözüm bul
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leventtr

quote:

hocam kırılması doğal, ekran yerinden fırlıyor. tasarımı gereği ekran telefonun dışında tutan sadece 2 vida var şarj soketinin orda, madem büyük bir firmasın buna da çözüm bul

Evet hocam o konuda haklısın ekran koruyucu bile taksan tamamen kapanıyor yanları açık kalıyor yani bir halta yaramıyor ekran koruyucuda kılıfsız kullanılırsa ekranın bombe lı olması kotu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.