Şimdi Ara

Dar alanda kısa paslaşmalar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Babuş bunların hepsi senin gibi adamlara doğru . bunca yöneltilen soruya hala çıkıp resmi belgeler ile cevap veremiyorsan . Bu paranın nereye gittğini halka kanıtlayamıyorsan doğru olmuyor işte.

tıpkı sizin reis in diploma muhabbeti gibi.

Hadi herşeyi geçtim koca akpartide bu işi düzgün yapacak bir tane adam yokmu? hiç özgün işler değil bunlar. bu ne lan . paint ile hazırlanmış   hayır çıkarsın en azından kral şakir kalitesinde yaparsın bu işleri.

hoş hedef kitle sen olunca tabi . size güzel geliyordur. sen birde gülmüşsündür falan buna 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 5 Mayıs 2021; 17:29:33 >
  • Alen Doğu Gencer kullanıcısına yanıt

128 Milyar sorusundan sonra bu video geldi. ( Bunun içinde her şey açıklanmış. ) Muhalefet bu videoya cevap veremedi en son... Hatta Sus pus oldu. ( Videoda alenen CHP ye laf ediliyorken tek kelime cevap veremediler. ) Bana göre yalancı çoban gibi geziyor şuan muhalefet. Zor değil ya 1 tane iddiasını kanıtlasın artık.

Bu saatten sonra muhalefetin elindeki bilgileri belgeleri ortaya döküp KANITLAMASI LAZIM... BAKIN AKP ŞUNU İDDİA EDİYOR AMA YALAN SÖYLÜYOR. Aslı şudur doları ucuzdan vermiş veya pahalıdan almış veya ne bileyip şu adama peşkeş çekmiş. Sabah akşam yalan at ortaya ve AKP'den kanıtlamasını bekle. İddia ediyorsan madem sen kanıtlayacan bunu.

Diploma konusuda aynı bu şekilde sorgulamadan inanıyorsunuz. Kaç kere açıklandı ama inanmak istemiyorsunuz siz yalana inanmak istiyorsunuz CHP'li bir isim bile çıktı benim öğrencimdi dedi daha ne diyecek. Muharrem İnce'nin Saraya giden CHP'li olduğu yalanına inandığınız gibi. Veya seçim gecesi kaçırıldığına inandığınız gibi.

En son Sağlık bakanı Çin'den bedava aşı alıp devlete para ile sattı yalanı vardı o iş ne oldu mesela ? Veya Saraydan para alıp parti kuranlar iddası vardı o ne oldu ? Veya 200 tane AKP'li vekil ve 4 bakanda bylook vardı ve bunları listesi Kemal Kılıçdaroğlundaydı açıklayacaktı NE OLDU BU OLAYLAR !!!

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt

Ben video yu izledim senin için bir daha izledim.

Yukarıda alenin dediği gibi . TRT devlet televizyonudur. AKP nin kara propaganda merkezi değil. en basitinden bence de bunun için utanmalısın.

ikinci olarak . video da 128 milyar doların nereye gittiğine dair hiç bir açıklama yok. merkez bankası döviz rezevinden bahsediyor. hadi para kötü günler için harcandıysa ihtiyat akçesine ne oldu derler adama?

hadi onu geçtim . bak güzel kardeşim. Başka bir başlıkta da yazdım . ATM den gidersin para çekersin . en basit işlemde bile ATM sana "fiş istiyormusun" diye sorar. hani bu 128 milyar dolar ın bir fişi bile yokmu ?

ya madem savunacaksın bu paranın çarçur edilmediğini. e savunduğun şeyin dayanagı olsun ! kimse bu para çalındı edildi falan demiyor. bu para kaybolmadı ise bunun nerelere harcandıgını belge belge istiyoruz diyor. bunu halk ta soruyor muhalefette.

yalan söylüyor demekle olmuyor bu iş yani. madem yalan çıkacak resmi evraklar ile kanıtlayacaksınız bunu. aylar geçmiş hala kanıtlyamadıysanız da gelip buralarda yazmayacaksın .

bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 5 Mayıs 2021; 18:4:31 >

• "İktidar istediği kadar kaçsın, istediği kadar saklansın yılmadan kovalamaya devam."

Bir de yakaladiginiza sahit olsak keske.

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

Ekonomi bakanı açılama yapmadan Instagramdan istifa etti farkında mısın hocam

• Alen Doğu Gencer kullanıcısına yanıt

Yazdığım lafların hepsi Muhalefet tarafından söylendi. HİÇ BİR TANESİDE KANITLANMADI... AT YALANI BULUNUR İNANANI mantığına devam sadece...

Aynen TRT'de yayınlanması üstünden video yokmuş gibi davranmaya ve izlememeye devam edin siz ne diyem.

• quote:

Orijinalden alıntı: VS18

Ekonomi bakanı açılama yapmadan Instagramdan istifa etti farkında mısın hocam

Iktidarin muhalefetten daha berbat oldugunu dusunursek cok da sasirilacak bir sey degil.

• iyide sen hiç bir şey yazmamışsın ki. sadece "YALANNNNNNNNN" diye ortalıkta geziyorsun .

sana gerekenleri @kvo35 yazmış. onlara cevap ver bence.

• Doğru işler bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

Sosyal medyayı fazla küçümsemeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.