Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Dambıl.

6
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2114 Mesaj
      06 Mart 2010 22:28:51 Konu Sahibi
      merhaba arkadaşlar,

bugün ailem alışverişe gittiğinde 2 kiloluk dambıllardan almış, ne zamandır almayı düşünüyordum almayı..

yaşım 15.

-sizce bu ağırlıklar az mı, fazla mı başlangıç için.. çünkü önceden hiç dambıl yapmadım.

-kasları belirgin bir şekilde geliştirmek için kiloyu hangi aralıklarla, ne kadar arttırmalıyım ?

ve günde kaç saat çalışmalıyım ?

teşekkürler..

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      06 Mart 2010 22:32:05
      quote:

Orijinalden alıntı: Schéinz.

merhaba arkadaşlar,

bugün ailem alışverişe gittiğinde 2 kiloluk dambıllardan almış, ne zamandır almayı düşünüyordum almayı..

yaşım 15.

-sizce bu ağırlıklar az mı, fazla mı başlangıç için.. çünkü önceden hiç dambıl yapmadım.

-kasları belirgin bir şekilde geliştirmek için kiloyu hangi aralıklarla, ne kadar arttırmalıyım ?

teşekkürler..

2 liklerle 2 hafta duzenli olarak çalış zaten sana az gelmeye başlıyacam sonra 5 liklere devam et.
      |
      |

Yaşasın tam özgür Forumlar birliği!

• Yarbay
      2114 Mesaj
      06 Mart 2010 22:32:58 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: savarana

quote:

Orijinalden alıntı: Schéinz.

merhaba arkadaşlar,

yaşım 15.

teşekkürler..

2 liklerle 2 hafta duzenli olarak çalış zaten sana az gelmeye başlıyacam sonra 5 liklere devam et.

teşekkürler..
      |
      |

• Teğmen
      205 Mesaj
      06 Mart 2010 22:35:40
      2 likler başlangıç için bile çok az kiloları arttır,hergün çalışma 2 günde bir e düş en azından çünkü dinlenmekte en az spor kadar önemli vs vs ... bu şekilde devam et eger tutarsa devam etmek istersen sana profesyonel programlar tavsiyeler hazırlarız
      |
      |

• Yüzbaşı
      763 Mesaj
      06 Mart 2010 22:35:58
      kilonu bilmiyorum ama 60 kilo üstüysen 2 kilo dambıl cok az.Çünkü salonda bayanlara öneriyorum 2 kiloyuSen yinede 1 hafta kadar 2 kilo ile çalıs.Daha sonra 5 sonra 8 kiloyla devam edersin.Tavsiyem şu programı uygulaman

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      06 Mart 2010 22:38:56
      Bence 1-2 yıl daha bekle. Bu zaman içerisinde vucudunu hazırlayacak başka sporlar yap. Mesela uzak doğu - dövüş sporları gibi. Emin ol hem sana altyap hazırlayacak hemde gücünü arttıracaktır.

Ama yinede sen bilirsin..
      |
      |

• Yarbay
      2114 Mesaj
      06 Mart 2010 22:38:57 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Knock Out

kilonu bilmiyorum ama 60 kilo üstüysen 2 kilo dambıl cok az.Çünkü salonda bayanlara öneriyorum 2 kiloyuSen yinede 1 hafta kadar 2 kilo ile çalıs.Daha sonra 5 sonra 8 kiloyla devam edersin.Tavsiyem şu programı uygulaman

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html

tamam teşekkür ederim.. elime aldığımda zaten zorlamaz bunlar dedim ama bakıcaz artık. hiç bilgim olmadığı için..
      |
      |

Reklamlar
web tasarım
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.