Şimdi Ara

Damat adayına bi yardım edin dostlar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasipse Eylül'de dugunum var. Tv almak lazım ancak karar veremedim.Kullanım amacı sd yayın, film, ps oynamak olacak genel amaclı...Digiturk bağlı olacak yanı dahili uydusu olması zorunlu değil. Pc kasası bağlıyorum devamlı o yuzden de smart olmasına gerek yok.tek sart 3D..Ust lımıtım 2000 tl nakıt...sımdıden tesekkur ederım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GBoztepe -- 14 Temmuz 2013; 6:45:51 >

• 3d şartın var ise şayet gerçek bir 3d yaşamak için alıcam,3d keyfim önemli diyorsan 55" bir 3d lcd bakmalısın.fiyatları 3500 den başlar.en son ihtimal 47" bakabilirsin oda 2300 cıvarı.marka tavsıyem lg led lcd.2000 ve altı 42" var evet fakat 3d de ekran boyutu çok önemli.47 nın altını kesınlikle tavsıye etmem.42 ye verecegın paraya bekle ustune bırıktır 47 yada 55 al.yada arastır 2000 cıvarı 47 bulabılırsen al.ama sakın 47" altına düşme gerçekten.yoksa bir 55" ekranda 3d ızledgnde tum heyecanın gıder ve yerini pişmanlık alır pişmanlıktan kafanı çok vurursun o aldıgın tvye sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19]GaLaTaSaRaY[05

Nasipse Eylül'de dugunum var. Tv almak lazım ancak karar veremedim.Kullanım amacı sd yayın, film, ps oynamak olacak genel amaclı...Digiturk bağlı olacak yanı dahili uydusu olması zorunlu değil. Pc kasası bağlıyorum devamlı o yuzden de smart olmasına gerek yok.tek sart 3D..Ust lımıtım 2000 tl nakıt...sımdıden tesekkur ederım..

panasonic 47et5 yada e5e model (119ekran) 3d gözlük hediyeli son adetler piyasada biraz daha oyalanırsan onuda alamayacaksin. panel 2012 üretimli..2013 model bir 47 alacak olursan zaten o paraya şu aralar bulman zor ucuzlaması içinde epey zaman ve yeni serilerin cıkması gerekiyor.. buda kış aylarını gösteriyor
    zaman zaman tenko marketlerin başına taş düşüyor indirimler yapıyorlar sıkı takıp etmen gerekiyor
    yada LG plazma 50PM6800- YADA PM6900 1800-1900 lira 127 ekran 50 inc bunlarda 3d -smart ve SD yayın canavarı panellerdir oldukça iyi kontrasta zahiptirler led modeller gibi parlak ekran ve yapay renkler sunmazlar, araştırabilirsin.. aynı şekilde yine plazma 51e5570 samsung
    42LA led modelleride fena değil ancak fiyat olarak elindeki para ile daha büyük ekranını almak varken 42 şimdilik düşünme alternatiflerin oldukça fazla çunki..

• Cvplar icin tesekkur ederim yrnda izinliyim modelleri not edip magaza magaza dolascam artik;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cvplar icin tesekkur ederim yrnda izinliyim modelleri not edip magaza magaza dolascam artik;)

imkanın varsa flashbelleğe birkaç video klip at sd hd farklı formatlarda oyle test et magza videolarına inanarak panel seçimi yapma hayal kırıklığı yaşayabilirsin evde..
  • Bizde gold'dan 47et5 alacağız yüksek ihtimal, 3 ay erteleme var. 47et50 olan stoklarda yok, 2500tl ye kadar alınabilir stoklarda olan sadece 47et5 i bulabildik, tv işi zormuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • plazmalarda fiyat düşük evet ama elekrik sarfiyatı yuksek o yuzden plazma düşünmemeni öneririm.1 kere al için rahat olsun: 47" ve üstü 3d led lcd bir tv al.
  • Bugun yol ustunde kucuk bi teknosaya denk.geldim ole.bi bakindim.eleman 40F6470.1.850tl
    42es5570 1.800 tl
    bu iki.modeli tavsiye etti. P.station baglicaksan Lg den uzak dur dedi. Yrn buyuk magazalara bakicam bide

• quote:

Bugun yol ustunde kucuk bi teknosaya denk.geldim ole.bi bakindim.eleman 40F6470.1.850tl
    42es5570 1.800 tl
    bu iki.modeli tavsiye etti. P.station baglicaksan Lg den uzak dur dedi. Yrn buyuk magazalara bakicam bide

Playstation icin input lag düşük tvlere bakmanı öneririm.Bunların başında Sony gelir ama bana göre fiyatı çok pahalı onun bende kendime tv bakıyorum ps3 ve ps4 için.Sony çok pahalı olunca bana Philips ve Panasonic önerdiler.Bakalım çokça araştırıyorum bende

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.