Şimdi Ara

daire 8: Fan-Yapımı Video Oyun Dublajları (yeni: The Last of Us Part II)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, birkaç arkadaşımla bir araya gelerek video oyun kliplerine gönüllü olarak Türkçe dublaj hazırlamaya karar verdik. Hem çevirisi olmayan içerikleri oyunculara sunmak hem de bunları Türkçe seslendirmek bize keyifli bir fikir olarak göründü. Ben de forumun bir gediklisi olarak burada konu açıp sizlerden geri dönüt almak ve bunları paylaşmak istedim.

İlk çalışmamız Marvel's Spiderman oldu;

Yeni yayınladığımız çalışmamız ise Ellie'nin şarkısını Türkçe'ye coverlamak oldu. Buna da göz atabilirsiniz :)

Grubumuzun adına da Daire 8 dedik, seslendirme ya da çeviriyle ilgilenmek isteyen herkese açığız. Kâr amacımız yok. :)

Geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oziko -- 12 Eylül 2018; 17:40:16 >

• keşke oyunun tamamına dublaj yapma imkanınız olsa...
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Keşke…

Playstation platformu oyunlara mod yazmak için pek elverişli değil maalesef. Bunun için jailbreak gerekiyor ki bu da korsan içerik demek. :/

Yine de daha uzun gameplay videolarına dublaj hazırlamak istiyoruz, en azından gerçeğe daha yakın bir prototip oluşmuş olur. İzleyicilerin de hoşuna giderse, oyunların Türkçeleşmesi hareketine de güzel bir destek olacağı kanaatindeyim.

Teşekkür ederiz :) Yorum ve görüşlerinizi duymayı çok istiyoruz.
  • Amatör olmanıza rağmen profesyonel tad aldım, elinize ağzınıza sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi olmuş.
  • Gerçekten çok güzel olmuş.Hani bu tür çalışmalar da sesler biraz yapmacık olur amatörlükten kaynaklı,dolayısıyla videoyu açmadan önce bir çekindim bu nedenden ötürü,fakat sonrasında bütün videoyu büyük bir keyifle izledim.Adeta bazı sahnelerde profesyonel tadı aldım,emeğinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 5 Eylül 2018; 15:5:51 >
  • Çok güzel olmuş tebrikler

• İyi iş çıkartmışsınız devamını bekliyoruz 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar iyi olmasını beklemiyordum. Dublaj sonuçta... Şaşırttı, tebrikler.
  • Daha önce de izlemiştim. Hiç fena değil. Üzerine katarak giderseniz çok daha iyi işler çıkaracağınızdan şüphe yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu seferki çalışmamız da Ellie’nin şarkısını Türkçe'ye coverlamak oldu. Görüşlerinizi ve yorumlarınızı almak, sizle paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oziko -- 12 Eylül 2018; 17:41:9 >
  • Gayet profesyonel iş çıkarmışsınız. Daha çok görmek isteriz.
  • Devam edin böyle dostum, çok kaliteli işler olmuş. Özellikle Last of Us'da Ellie'nin sesi çok sağlam olmuş, tebrikler. Yardım lazım olursa da pm at, her zaman
  • Spider'ın sesi biraz çocuk gibi geldi şahsen,diğerleri çok iyi olmuş, özellikle MJ'yi seslendiren kişi baya iyi.

Spider-Man'de oyun içinde geçen ufak bir konuşmayı çevirip atabilir misiniz acaba? Bu oyuna dublaj iyi giderdi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.