Şimdi Ara

dahili batarya şişmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • msi ghost laptopum var 2 ay önce termal macun değişikliği yapacağım sırada şişiklik vardı forumda da konum var zaten şişiklik ile ilgili birşey olmaz dedim kullanmaya başladım laptopa ayrıyeten kulaklık mouse klavye takınca genelde uzakta kalıyordu. bi değişiklik yapıp kucağıma alıp salona geçtim touch pad le kullanacaktım touch padin sağ click'i değişik ti basılmıyordu eğip baktım kasası şişmiş yamulmuş bilgisayarın hemen kapatıp söktüm pili garantisi de bitmişti bilgisayarın aradım müşteri hizmetlerini 250 dolar dediler kdv dahil. pil dahili pil pili çıkarttım bilgisayarı topladım pilsiz kullanıyorum fakat moniör ışığı düşük voltajdan sanırım. bu pili adam etme yolu yokmudur biraz araştırdım iğne sokan olmuş vs veya daha ucuza bulabileceğim bir yer önerirmisiniz ? 4640mah 52.89wh 6 lion lu bir pil. pil L şeklinde 4 2, 2 si sağlam 4 ü aşırı şişik.

teşekkürler iyi forumlar

• Pilin şişmesi, ekonomik ömrünü tamamlaması anlamına geliyor ve şişen bir pili kesinlikle eve dahi sokma derim. Her an patlama tehlikesi var. Panel parlaklığını güç seçeneklerinden ayarlayabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.