Şimdi Ara

Daha ucuzu yok Samsung LE-46C750 3D LCD TV (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
0
Favori
25.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

benimde kafam karıştı

Kafa karışacak bir durum yok. Pazarlama numarası olabilecek atraksiyonlara, 3-5 mesajı olup da ben de buradan aldım diyenlere dikkat edeceksin. Uzun süredir forumda aktif üyelerin yorumlarını dikkate alacak diğerlerini gerçek mesajlar bile olsalar şüpheyle karşılayacaksın.

Bu tv benim de takip listemde alt sıralarda da olsa var. 51 inç 3d 2011 TV'ler 2000 liralara satılırken bu cihazın fiyatında daha ciddi düşüşler bekliyorum. 1800'lere gerilerse listemde gerilemezse de alanlara hayırlı olsun.

hangi modeller hocam acaba bunlar ?

engunaydına'a bende katılıyorum.
    Televiyzon şu : SAMSUNG 3D FULL HD-130cm Plazma TV, Ultra Clear,1920x1080, 600 Hz, 4xHDMI, USB, PS51D550

Satıldığı yer :http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ps51d550-3d-full-hd-130cm-plazma-tv,-ultra-clear,1920x1080,-600-hz,-4xhdmi,-usb,-ps51d550/productdetails.aspx?I_ID=54480

Stokta yok denildiğine bakmayın şubelerinde var.

Gözlüklerde burada :

http://www.aliexpress.com/product-gs/449560947-Free-shipping-China-post-Universal-3D-Glasses-Activ-shutter-Glasses-for-Sony-Panasonic-Sharp-Toshibat-TV-wholesalers.html

54$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twindiablo -- 31 Mayıs 2011; 13:37:49 >

• tv güzele benziyor fakat burn-in
  • quote:

tv güzele benziyor fakat burn-in

Burn-in olayı benimde kafamda soru işareti bırakıyor . Vatandaki tv distribütör garantili olduğu için sanırım ufak bir fark ile garantiyi 5 yıla çıkarabiliyoruz. Teknoloji geliştikçe burn-in olayının eskiye nazaran daha düşük ihtimal olacağını düşünüyorum. Lcd'de de ölü pixel sıkıntısı olabiliyor. Bilmiyorum işte kafam karışık biraz. 51" bu fiyata olunca insanın herşeyi göze alası geliyor. Bildiğimiz sinema gibi televizyon. Dreambox 800hd'yi bağla çak serverı doyum olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twindiablo -- 31 Mayıs 2011; 13:43:03 >

• birde bu tvyi sanırım fazla kullanan yok ? pek fazla yorum göremedim tv ile ilgili ?

neyse arkadaşın konusunu kirletmeyelim.

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexdesouza.10 -- 31 Mayıs 2011; 13:44:57 >
  • quote:

birde bu tvyi sanırım fazla kullanan yok ? pek fazla yorum göremedim tv ile ilgili ?

neyse arkadaşın konusunu kirletmeyelim.

teşekkürler.

Nisan 2011'de çıkan bir model. O yüzden ülkemizde kullanıcı yorumu bulmak zor. Yabancı forumlarda kullanıcı yorumları mevcut. Şu anda Vatandaki fiyat yurtdışı fiyatlarıyla hemen hemen aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twindiablo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

benimde kafam karıştı

Kafa karışacak bir durum yok. Pazarlama numarası olabilecek atraksiyonlara, 3-5 mesajı olup da ben de buradan aldım diyenlere dikkat edeceksin. Uzun süredir forumda aktif üyelerin yorumlarını dikkate alacak diğerlerini gerçek mesajlar bile olsalar şüpheyle karşılayacaksın.

Bu tv benim de takip listemde alt sıralarda da olsa var. 51 inç 3d 2011 TV'ler 2000 liralara satılırken bu cihazın fiyatında daha ciddi düşüşler bekliyorum. 1800'lere gerilerse listemde gerilemezse de alanlara hayırlı olsun.

hangi modeller hocam acaba bunlar ?

engunaydına'a bende katılıyorum.
    Televiyzon şu : SAMSUNG 3D FULL HD-130cm Plazma TV, Ultra Clear,1920x1080, 600 Hz, 4xHDMI, USB, PS51D550

Satıldığı yer :http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ps51d550-3d-full-hd-130cm-plazma-tv,-ultra-clear,1920x1080,-600-hz,-4xhdmi,-usb,-ps51d550/productdetails.aspx?I_ID=54480

Stokta yok denildiğine bakmayın şubelerinde var.

Gözlüklerde burada :

http://www.aliexpress.com/product-gs/449560947-Free-shipping-China-post-Universal-3D-Glasses-Activ-shutter-Glasses-for-Sony-Panasonic-Sharp-Toshibat-TV-wholesalers.html

54$

Bende LG LX6500 var acaba bu tv ye de olur mu bu gözlükler?

• Merhabalar ;

Ürün Fiyatı 2269 TL Olarak güncellenmiştir.

Teşekkür eder İyi günler dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benimevim

Merhabalar ;

bu iyi bir haber

teşekkürler.
  • quote:

Merhabalar ;

Merhaba,

Bu cihaz düzeyinde önerebileceğiniz 50" Lcd ya da Plazma TV olabilir mi?

Ayrıca peşin fiyatına taksit yapma imkanınız yakın gelecekte olacak mı?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wisher -- 3 Haziran 2011; 13:10:10 >
  • Fiyat olarak biraz yükseğe çıkmanız gerekebilir 50C7700 modelini düşünebilirsiniz.

İyi günler dileriz.
  • net 2199 yapında alalım hocam. evdeki inşaatında büyük bir bölümü bitti.badana boya+parke yapılacak.Allah nasip ederse yakında alacağım tvyi

teşekkürler.
  • sitede fiyat 1999 tl olmuş.
    sayın benimevim yetkilisi, bozuk pixel garantisi var mı acaba?
  • Ürün fiyatı güncellenmiştir.

Ürün ile ilgili sorularınızı pm olarak iletebilirsiniz.

İyi günler dileriz.
  • http://www.benimevim.com.tr/?urun-924-LE-46C750-SAMSUNG-LCD-TV.html

slm bu ürünüzü bütün kartlara neden 12 taksit yapmıyorsunuz? bence satış politikanızı gözden gecirmelisiniz ;)
    çünkü satın alınması için sunmuş oldugunuz şartlarla zor... :(
    ilginize...
  • Merhabalar,

Ürün satışı bütün kartlara 12 taksit olarak yapılmaktadır.

Örnek olarak Finansbank 4 taksit seçeneği mevcut, min 2 max 4 taksit yaptığınızda banka tarafından +8 taksit eklenmektedir.4 taksit fiyatına 12 taksite alabiliyorsunuz.

Taksitlerde vade farkı bulunmaktadır.

İlginiz için teşekkür iyi günler dileriz.
  • http://www.pinti.net/KMDefault.aspx?cntid=1042

AZURA YETKİLİ SERVİSLERİ TÜM BÖLGE
  • 3-5 fazla verip sağlam bir yerden alırsanız ilerde üzülmessiniz.

Şuan % 18 indirim varmış.

2.300 lira

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=95295&ad=SAMSUNG-LE-46C750-46-(117cm)-200HZ-3D-LCD-TV-LCD-TV---LED-TV---Plazmalar
  • quote:

Merhabalar,

Ürün satışı bütün kartlara 12 taksit olarak yapılmaktadır.

Örnek olarak Finansbank 4 taksit seçeneği mevcut, min 2 max 4 taksit yaptığınızda banka tarafından +8 taksit eklenmektedir.4 taksit fiyatına 12 taksite alabiliyorsunuz.

Taksitlerde vade farkı bulunmaktadır.

İlginiz için teşekkür iyi günler dileriz.

Elinizde hala bu üründen var mı?

Varsa fiyatı nedir?
  • Maalesef efendim ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
  • Bende bu televizyondan vardı , 7 aydırda kullanıyordum cok da memnundum, geçen hafta evime giren bir hırsız tarafından çalındı. o.ç. hırsız gözlüklerini ve kumandasını çalmayı unutmuş. çalınan televizyonun seri numarası: Z76E3SSB301715. bir yerde görürseniz insaniyet namına bana mesaj atın...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.