Şimdi Ara

Daha önce hiç Avustralya vizesi almış olan arkadaş var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğer varsa bu konuda tecrübelerinizi iletebilirmisiniz? Bütün belgelerim eksiksiz ve tamam ama vize şirketi yoluyla başvurmam gerekiyor kafam karıştı arkadaşlar karar veremiyorum bir türlü nasıl başvurucağıma daha önce başvuranlar zorluk çektiler mi?

• hiç mi yok arkadaşlar yaw?
  • Bir ara , başvuru yapacaktım dil okulu için, 4-5 sene önce çoğu prosedürü öğrenmiştim. Epey zor veriyor vizeyi. Sağlık raporundan, ailendeki tüm mal varlığına kadar , tapular vs. noter tasdikli ercüme ettiremen gerekiyor. Epey aşaması vardı. Ancak başvurumu yapmadım, sonradan bazı sorunlar çıktı vazgeçmiştim.
  • ben bütün belgelerimi tamamladımda noter tastikli fln yazmıyodu hiç bir yerde bide vize şirketiyle başvuru yapıcam onlar hiç böle bişeye gerek avr demedi bi pürüz çıkmasa bari zaten kişisel başvuru yapmayıp vize şirketiyle başvuru yaptıgım için tırsıyorum zaten bakalım hayırlısı artık...
  • ARkadaşım kafayı mı yedin?

Aracı kurumla başvurduğun için zaten daha şanslısın... Adamlar haftada kaç kişiye senin gibi vize alıyorlar biliyor musun sen?

Ayrıca Avustralya vizesi hiç de öyle sanıldığı gibi zor çıkan bir vize de değildir... Ben de yakında gideceğim zaten...

İçin rahat olsun... Belgelerin tamsa sorunsuzsa kolayca gidersin....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.