Şimdi Ara

Daha önce exa dan alış veriş yaptınız mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam exa iyidir de fiyatları pahalı. inventustan bile pahalı. yani inventustan pahalı olacak kadar iyi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hugues de Payen

hocam exa iyidir de fiyatları pahalı. inventustan bile pahalı. yani inventustan pahalı olacak kadar iyi değil.

Hocam ekran kartı alıcam da inventusa da baktım yani exa daha uygun . İnventus daha ucuz olsaydı sormazdım bile zaten
  • SHLD kullanıcısına yanıt
    hangi ekran kartı hocam?
  • quote:

hangi ekran kartı hocam?

msi gtx 980
  • hocam inventusta daha pahal deyince ben de 100-200 lira fark var sandım. 17tl fark var. 17tl lik bu kadar önemliyse eksenden alın;

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=103946
  • quote:

hocam inventusta daha pahal deyince ben de 100-200 lira fark var sandım. 17tl fark var. 17tl lik bu kadar önemliyse eksenden alın;

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=103946

Daha önce internet alışverişinden canım yandığı için pek yanaşmadım eksen'e açıkçası . Ürünü mağazadan alacağım. Kaldı ki hocam taksit yaptıracağım karta da baktım şimdi 70 lira fark var exa ile inventus arasında benim için yani .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHLD -- 25 Mart 2015; 16:48:21 >
  • Exa'nın fiyatları genel de mağazaya gidince daha da düşük olabiliyor, o şekilde bir çok parça aldım ve memnun kaldım hizmetlerinden.
  • SHLD kullanıcısına yanıt
    hocam bu ürün mağaza olmayabilir.mağazada olan ürünlerde genelde hızlı teslimat yazıyor.internet alışverişinde canınızın yanmayacağı tek yer inventus. 17 lira için değmez hocam sıkıntı çekmeye. ama gerçi taksitle alıyorsanız inventusta da vade farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Exa'nın fiyatları genel de mağazaya gidince daha da düşük olabiliyor, o şekilde bir çok parça aldım ve memnun kaldım hizmetlerinden.

Hocam bugün gittim. Dediğiniz gibi mağaza fiyatları daha ucuzmuş. Çok ilgilendiler diyemiyeceğim ama en azından istediğimi aldım. Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim kardeşim...

Lga775 soket topladığımda anakarta yaptıkları indirim ile az ekleyerek hdd almıştım, o açıdan mağaza fiyatları fena değil Exa'nın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.