Şimdi Ara

daha büyük kollar için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 haftada kollarımı büyütmek istiyorum malum yaz geldi kısa kollular başladı benim kollarım da cok ince evde (aletsiz bulursanız sevinirim) antrenman önerir misiniz 1 haftalık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle azmin için tebrik ederim . 1 hafta uzun bir süre .

Programa gelince hergün youtube dan Arnold videoları izle . kasların Arnoldun görüntüsüne alışacağı için , büyüyecekler . 1 hafta içerisinde gözle görülür bir değişim olur .

Beslenme de çok önemli . Her yediğin öğünden sonra baklava yemeni öneririm . Bir süre sonra karnın baklava şeklini alıcak ve yazın plajda güzel gözükecek .

Aklına takılan birşeyler olursa sorabilirsin , yardım etmek için burdayız ne de olsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nehoo

Öncelikle azmin için tebrik ederim . 1 hafta uzun bir süre .

Programa gelince hergün youtube dan Arnold videoları izle . kasların Arnoldun görüntüsüne alışacağı için , büyüyecekler . 1 hafta içerisinde gözle görülür bir değişim olur .

Beslenme de çok önemli . Her yediğin öğünden sonra baklava yemeni öneririm . Bir süre sonra karnın baklava şeklini alıcak ve yazın plajda güzel gözükecek .

Aklına takılan birşeyler olursa sorabilirsin , yardım etmek için burdayız ne de olsa...

Bu arkadaşı dinleme,bilimsel dayanağı olmayan şeyler söylüyor.

Sana garanti çözümü söylüyorum.

Marka fark etme bi protein tozu al. (33₺ olanlar gayet iyi). Gece yatmadan önce kas istediğin yere bepanthol sür. Biraz nemlenecek. Tam o sırada proteini nemli yere iyice yedir. Sabah uyandığında istediğin görüntüye ulaşacaksın.İstersen bandajla etraf pislenmesin.

İnanmayana bilimsel araştırmaları gösteririm.

• Bir hafta fazla uzun bir süre, kolların tişörte sığmayacak kadar büyüyebilir bu yüzden en iyisi 3 günlük bir programa gir bir tişört masrafı çıkmasın. Program önerim şu: 5kglik bir dumbell al. Her gece yatmadan önce 120 tekrar biceps curl yap. Ve hemen ardından yatağa gir. Sakın set arası verme zaten olay 120 tekrar üst üste yapmakta bitiyor. Hadi kolay gelsin.

• Nehoo kullanıcısına yanıt
    Galiba senin her gün yaptığın taktik bu olmalı.

Güzel programını paylaştığın için teşekkürler,bunu herkes kullanmalı.

• alexander.supertramp kullanıcısına yanıt
    Güzel taktikmiş ;) Senin taktikde bu mu?

Üzerine bebek kremi de süreyim mi?

• Evet güzel yorumlarınızı bekliyorum...

• sen burada bu işe yıllarını vermiş insanlara 1 haftada bla bla bla... dersen alacağın cevap budur. Gerçekçi bşr tavsiye istiyorsan iyi bir program bul günde kgx1, 5gr hayvansal protein al 3-4 ayda gözle görülür değişim olur. Antrenmanlarını aksatmazsan tabii..

• Nehoo kullanıcısına yanıt
    Hocam zamanında bu programı banada vermiştiniz ve 3 günde kollarım 45cm'e kadar yükselmişti. Arkadaşın 1 hafta gibi uzun bir süresi var sanırım 50cm'e ulaşır.

• LegendaryTURK kullanıcısına yanıt
    Hala anlamamışlar...

• Aratorn Oglu Aragorn kullanıcısına yanıt
    Ben de bepanthol taktiğini uygulasam mı diye düşünüyorum sanırım en iyi taktik bu olmalı ama bepanthol hangi eczanelerde var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoruSoranSoru -- 4 Mayıs 2017; 8:33:0 >
  • Protein tozu kullan kendi kendine büyür 1haftada

• Bilek korumalığı olmayan, kesik parmaklı decathlon'da satılan eldivenlerden al (şu her yeni başlayanın aldığı) geceleri onları ellerine geçirip uyu. Sabaha kolların 3-4cm genişlemiş olacak. 1 Hafta bunu yaparsan toplamda 25cm falan büyüyor.
    45-50cm'e gelince bırakırsın.
  • Protein tozu al burnundan çek bir hafta sonra duvarı kırabilirsin.

• Beyler arkadaş ciddi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Beyler arkadaş ciddi mi ?

Çok ciddi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Decathlondo kaç tlye alabilirim? Bu arada çok büyütürsem kollarım patlar mı?

• ersaydin E kullanıcısına yanıt
    Size de bepanthol taktiğini öneririm çok akıllıca

• FrankestainMonster67 kullanıcısına yanıt
    Burnumdan degil de agzimdan ceksem olmaz mi?

• Yeni taktik buldum toplanin rez alin
    İlk once protein tozuyla bepantholu karistiyoruz sonra 133 gram su ekliyoruz.Ama 133 gram olmali 134 olursa ise yaramaz.
    Sonra icine biraz tukuruk ekliyoruz ama kendimizin olmali baskasina uygularsak olmaz.(Uzerine balgam eklersek daha etkili olur sarisindan olmali[kusmayin formul bozulur)
    Bir kalem ucuyla karistiyoruz kasik olursa olmaz cunku tahtanin molekulleri bepantholu iyi iletir.
    Sonra da onu tuvalet kagidi(burasi onemli) kolumuza suruyoruz yatmadan once
    Artik sonucu siz görün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoruSoranSoru -- 21 Mayıs 2017; 13:51:54 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.