Şimdi Ara

daewoo leganza alınırmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
26.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu Hortlamış Madem Bende Meraktayım Bu aracı Arkadaş Aldı memnun kaldımı?
    Bende Şimdi 10bine Almayı düşünüyorum bi izlenim olurdu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk_

Konu Hortlamış Madem Bende Meraktayım Bu aracı Arkadaş Aldı memnun kaldımı?
    Bende Şimdi 10bine Almayı düşünüyorum bi izlenim olurdu...

Kesin almışsındır yeni araba ama bende var 99 model. Otomatik vites SX versiyonu. Tek söyleyebileceğim mükemmel bir araç. Ben buradayım diye bağırıyor resmen. Sorunsuz ve sıkıntısız bir araç. Biniciysen kaçırma, ikinci eli zayıf ama kullanıcıyı uzun yıllar memnun eder.
  • Ülkede Daewoo mu kaldı arkadaş, gerçi chevy levhayı dikti, yakındır gelirler yine

Edit : Daewoo yalan olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parker48 -- 27 Mayıs 2014; 16:58:57 >
  • bende daewoo leganza almayı düşünüyorum. kmsi, donanımı ve fiyatı oldukça makul.. tek çekincem, satarken problem yaşayacak olmam. tecrübeli arkadaşların, aracı satarken ne kadar bekledikleri, ne gibi problemlerle karşılaştıklarını paylaşmalarını rica ediyorum.
  • 9800 e daewoo leganza buldum bu araç ne kadar yakıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

bir leganza sahibi olarak biraz bilgi vereyim.

Yaklaşık 10 aydur leganza kullanıyoruz. Babamın büyük ve uygun bir araç istemesinden dolayı 95 binde temiz 2. sahibinden bir leganza bulduk ve aldık. Çok el değiştirmemiş ve az kullanılmış bir araç olduğu avantajı büyüktü.

Araç donanım olarak vectra gibi araçları rahatlıkla geride bırakabilir. Otomatik şanzuman, deri v elektrikli koltuklar (yolcu koltuğu manuel) iç geniş alan, güçlü motor, çift air bag, yol tutuşu, ayarlı direksiyon, klima, 4 cam otomatik, elektrikli anten gibi özellikler dikkat çekiyor. Aracımızda atiker marka lpg sistem var ve şehir içi şehir dışı karışık şekilde 240 kuruş yakıt yakmaktadır. Benim yorumum, temizini bulursanız kaçırmamanız gereken bir araçtır. Rover ile kıyaslamayın bu aracı. Rover'lar çok problemli araçlar. Bu araç gerçekten yılına göre sağlam ve beklentinizi karşılayan bir araç.

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrefba

sene oldu 2013 ben hala merak ederim bu arkadaş bu arabayı satabildi mi?

sene oldu 2015 beni gecenin bi yarısı güldürdün Allah ta seni güldürsün :)

• sene oldu 2016 , daldan dala atlayıp bu akşamda sahibinden deki bir çok leganza ya teklif verdim.

bu ara fiyatlar yüksek 1998 model 2.0 otomatik leganzalar temizliğine göre 14-16 arası.

13 e otomatik temiz bulursam alacam. baya güzel arabalar

yakıtları fena değil

100 km de 16 lt şehir içi
  • Slm. arkadaşlar aşağı yukarı binmediğim avrupa araç kalmadı gibi...yukarıda daewoo için yok hala satabildin mi? gibi yersiz yorumlar gördüm. Şu ankinden önceki aracımda daewoo nubiraydı şu ankide nubira . 13000-14000 tlye bu kalitede ne opele nede lagunaya nede megana binebilirsiniz. ancak saab a binersiniz onu almöayada cesaret ister. Daewo sürüş özelliği olarak emsal araçların çoğundan her yönden üstün olduğunu gözlemledim.süspansiyon şahane ,çekiş şahane .yani sonuş olarak gidip a-b kasa vektra , laguna,megan veya fiyatın teneke arabalarına para vereceğinize kesinlikle daewoo nubira veya lagenza öneririm. parçaları söylenenin aksine ucuz ve bulunuyor...ama alırken temizliğine dikkat edin..
  • Yorumlar eski ama araştırırken cevap yazmadan da edemedim. Leganza laf eden arkadaşlar clio'lara binebilirler. 98 model arabada cruse control bile bulunuyor ve konfor konusunda üst segment olduğunu söyleyebilirim. Parça konusunda bulamadıkları parça olucağını düşünmüyorum. Bu araçların fiyatına şahinler satılıyor.
  • arkadaşlar 1998 model leganza kullanıcısıyım. Bana sol kspı direk cıtası gerekmektedir. İlginize tlf. 532 766 46 82
  • Sene oldu 2017 bende aldım bi leganza güzel bir araç mış Arkadaş haklıymış :))

daewoo leganza alınırmı?

daewoo leganza alınırmı?

daewoo leganza alınırmı?

• İbrahimoglu İ kullanıcısına yanıt
    merhaba, aracınızı geçenlerde sahibinden.comda görmüştüm :)

hayırlı olsun, bi inceleme yaparsınız artık

otomatik vites nasıl?

geçişler sarsıntılı mı?

s.ici 10,5 diyor bu değerler tutuyor mu?

kaç kmde? ne kadara aldınız? (16-17 civarıydı sanırım)

aracın beğendiğiniz beğenmediğiniz özellikleri gibi.

• Evet ilana koymuş tum Geri çektim olur olmaz konuştu bazı arkadaşlar ben memnunum satmaktan vaz geçtim komple boya yaptırıyorum işe gidip geliyorum sıkıntı yok vitesler iyi yağ gibi rahat geçiyor biraz fazla yakıyor gibi 100 TL gaz bir hafta gidiyor 251000 km 8500 TL ye aldım 11000 maliyet oldu :) motor %85 şuan iyi

• sene 2017 yine güldük sahi ne oldu o araç satıldı mı?
  • sene olmuş 2019 daewoo kullanan 2-3000 kişiyi geçmiyor zannımca
  • Taner Göde T kullanıcısına yanıt
    yanlış var, hyundai mitsubishi teknolojisi üzerine kuruluydu (70'lerden 2000'lerin ortalarına kadar). zaten hyundai markasını da mitsubishi'den ayrılan mühendisler 1967'de kurmuştur.

kia mazda teknolojisi üzerine kuruluydu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.