Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (943. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.945
Cevap
125
Favori
1.580.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mumcumumcu

Selamlar, aracım Eylül sonunda geliyor. Aksesuar konusunda bilgili arkadaşlar aşağıdaki bayi fiyatlarına yorum yapabilir mi acaba? Bazıları bana çok pahalı göründü kısacası. Aracın garantisini bozmadığı müddetçe dışarıdan da yaptırabilirim.

Kenwood Multimedia: 5,850 TL
    Yan Basamak: 1,250 TL
    Kol Dayama: 1,225 TL
    Yağmur ve Park Sensörü: 1,050 TL
    Jante Alliage 16 inch Altica Jant: 1,850 TL
    Krom Cam Çıtası: 245 TL
    Krom Kapı Kolu: 245 TL
    Park Sensörü: 350 TL
    Fiyatlar uçuk da Sandero'da sonradan bile olsa yağmur sensörü yok diye biliyorum. Ayrıca kol dayama standart olarak geliyor, anlamadım ben bu opsiyonları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cricet -- 14 Eylül 2020; 20:8:50 >
  • Araç Sandero Stepway 0.9 motor.

Açıkçası kol dayamayı aksesuar listesinde görünce şaşırdım, orjinal araçta yok ki eklemişler diye düşündüm. Cumaya kadar İstinye Meis'e uğrayıp detayları öğreneceğim.

Buraya da bilgi geçerim :)
  • Stepway Turbo 90 bg Easy-R Euro6D Temp

evet sıfır aldık ancak araç eylül sonu gelecek. ben aldığımda liste fiyatı 141,500 idi biz park sensörü dahil 139,300e aldık, sonra ötv zammı geldi aracın liste fiyatı 139,900e düştü, bizim 1500tl + park sensörü pazarlığı boşa gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 15 Eylül 2020; 16:39:29 >
  • sadistica kullanıcısına yanıt
    otomatikmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    mesajı güncelliyorum otomatik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumcumumcu

Araç Sandero Stepway 0.9 motor.

Açıkçası kol dayamayı aksesuar listesinde görünce şaşırdım, orjinal araçta yok ki eklemişler diye düşündüm. Cumaya kadar İstinye Meis'e uğrayıp detayları öğreneceğim.

Buraya da bilgi geçerim :)
    Tamam şimdi baktım standart gelen saklama gözü olmayan ve sadece sürücü için olandı, aksesuar olarak satılan ise saklama gözü var ve daha geniş, güzel olmuş ama fiyat çok yüksek.
  • 0.9 motor menuel benzinli sanderonun şehirler arası ve şehir içi kullanımda ne kadar yaktığını kullanan arkadaşlar yazabilirmi rica etsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

0.9 motor menuel benzinli sanderonun şehirler arası ve şehir içi kullanımda ne kadar yaktığını kullanan arkadaşlar yazabilirmi rica etsem.
    2013 model 0.9tce ş.içi akıcı kullanımda trafiğe pek takılmadan en fazla 3 ışık dur kalk ile 5.7lt/100, biraz daha fazla dur kalklı 6.5lt/100, normal ş.içi trafikte 7.2lt/100 değerleri gördüm.

uzun yolda min.4.6lt max 5.6 lt değerlerini gördüm.
    136 bin yazıyor daçya listesinde,sizin araç niye pahalı ilave bişeymi aldınız.bir iki ay önce 126 bin yazıyordu kampanyalar sayfasında bayaa kalmıştı.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    ben aldığım zaman 141,500TL yazıyordu, şu an 139,900den başlıyor https://www.dacia.com.tr/modeller/sandero.html
    yanlış araçtanmı bahsediyoruz resimdeki araç değilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

yanlış araçtanmı bahsediyoruz resimdeki araç değilmi
    Hocam Selamlar, 1 aydır ben bu aracı arıyorum nerdeyse cevre iller dahil butun bayi lere sordum arac yok :( kampanya var ama arac yok hatta sıraya bile almıyorlar ne zaman gelecegi belli degil diye sanırım Aralık ayına kadar uretimi ongorulmuyormus, eger bu arası bayi üzerinden alabilecegimiz bir yer biliyorsanız alıcıyım easy-R olarak
  • levist36 L kullanıcısına yanıt
    zaten üretim kısıtlı belkide durdurulmuştur,yıl sonu yeni kasa araçlar gelecekmiş.

• quote:

zaten üretim kısıtlı belkide durdurulmuştur,yıl sonu yeni kasa araçlar gelecekmiş.
    dogrudur bende aynı fikirdeyim muhtemelen bu yapılan kampanya ile ellerindekilerini bitirdiler artık yeni kasa üretimine başlayacaklar uretim bile gorulmedigine gore başka acıklama olamaz sanırım. MT yani manuel arac var ama easy-R olarak arac yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

Stepway Turbo 90 bg Easy-R Euro6D Temp

evet sıfır aldık ancak araç eylül sonu gelecek. ben aldığımda liste fiyatı 141,500 idi biz park sensörü dahil 139,300e aldık, sonra ötv zammı geldi aracın liste fiyatı 139,900e düştü, bizim 1500tl + park sensörü pazarlığı boşa gitti.
    siz hangi bayiden aldıgınız acaba muhtemelen alalı cok olmus galiba eylul sonu vereceklerine gore.
  • Haftasonu Şehir dışına çıkıp gezmeyi düşünüyoruz. İlk istikamet Akyazı, Kuzuluk. Orada kahvaltı yapacağız. Bir kaç saat orada oyalanıp Mudurnu tarafından Abant gölüne ulaşmayı planlıyoruz. Şimdi sorum şu:

Abant gölüne ailesi ile giden var mı? Orada nasıl vakit geçirilir. Ne yenir, ne içilir. Neler yapılır. Mesela göl kenarına geçip çekirdek çitleyebiliyor muyuz? Bu arada giriş 26 TL imiş. Onu da öğrendim.

Çak fazla masraflı olmadan neler yapılabilir.
  • topaz42 kullanıcısına yanıt

• quote:

Yanlış başlığa yazmışım. Mesajım konuda neden görünmüyor diyordum ben de. Pardon!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Haftasonu Şehir dışına çıkıp gezmeyi düşünüyoruz. İlk istikamet Akyazı, Kuzuluk. Orada kahvaltı yapacağız. Bir kaç saat orada oyalanıp Mudurnu tarafından Abant gölüne ulaşmayı planlıyoruz. Şimdi sorum şu:

Abant gölüne ailesi ile giden var mı? Orada nasıl vakit geçirilir. Ne yenir, ne içilir. Neler yapılır. Mesela göl kenarına geçip çekirdek çitleyebiliyor muyuz? Bu arada giriş 26 TL imiş. Onu da öğrendim.

Çak fazla masraflı olmadan neler yapılabilir.
    gidebildiniz mi merak ettim kazasız belasız yolculuklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levist36 -- 27 Eylül 2020; 20:6:21 >
  • Arkadaslar merhaba,

acaba aracını aldıktan sonra Jante Alliage 16 inch Altica Jant: 1,850 TL bu model jant veya mevcut üzerindeki jant paketi haricinde degisim yapan oldu mu acıkcası benim boyle bir niyetim var ama gorselden cok lastık ve yol tutus emniyetini max etmek için dusunuyorum konu hakkında yorumu deneyimi gorusu olan var ise sevinirim, muhtemelen aluminyum alasımlı bir jant degisiminde ortalama araca 19-20 kilo daha agırlık eklenecektir, bunun acaba suspansiyonlar üzerinde bir etkisi olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.