Şimdi Ara

dacia logan 2005 aracım marş basıyo ama çalışmıo ara ara çalışıyor...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
2.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar öncelikle hepinize selamlar sizlerle bir bilgi paylaşımı yapmak istedim çunku benım başıma geldi sizlerınde basına gelirse bilginiz olsun...bende 10senedir kullandım bir dacia logan var..yaklasık 2 senedir aracımda enteresan bir sorun vardı..sorunum arabamı çalıştırdımda marş basıyor gırgır ses geliyor ama marş almıyor çalişmiyordu ve son zamanlarda artık sadece vurdurarak çalıstırmak zorunda kaldım hep..ve bana ustaların dedıklerı ve yaptıgım masraflar akü dediler degiştirdim..buji buji kablolari degiştirdim..lpg dediler lpg.siz kullandım yinede sorun bitmedi..sonra immobilizer dediler ki bende bi anahtarcıyım oto işi yapan arkadaslarımda var cihazlar felan immosuna baktık antenıne baktık sorun yok..sonra nette arastırırken birisi arabada anahtarın dugmesıne bas ac kapa yap kapıyı ac kapa çalişir yazmış onuda denedım ilk zaman tesaduf eserımı ne oldu gibi geldi ama sonrası husran 3-4 denemeden sonrası:)) ve cidd ciddi sogudum arabadan..neyse gelelim bir ara bakım yaptırdım sübop ayarı felanda yapıldı agır bakım zamanıydı 3-4 ay sorunsuz calişti ama yaz dönemıydı gectımız yazdı ve kışa dogru yıne basladı sorunlar artık illallah ettim ve birgun bi abime arabayı verdim işim oldundan baska araba buldum benımkını abıme verdım ve yagını suyunu degıstırt bırde çalişmiyo sor ustaya belkı bi caresını bulur dedım ve arabam geri geldinde inanamadım arkadaslar...2 senedır ugrastım sey 25tl.lik bi işçilikle halloldu....BASINA GELEN VARSA MUHAKKAK BAKTIRSIN ARABANIN BEYNINDEMI NERESINDE BİLMİYORUM AMA OKUYUCUNUN VİDASI GEVŞEMİŞ ONU SIKMIS ADAM...(arkadaslar tamır işinden anlamam belki yalnış dıyorumdur ama bana denilen okuyucu vidasını sıktı düzeldi dediler)..yani anlıycanız akuydu oydu buydu 2 senedır 4-5 farklı ustaya gostermemıze ragmen duzelmeyen şey duzeldi ve yaklaşık 2 ay oldu tık yok maşalah tek seferde çalişir hale geldi diycem o inşallah bu yazım başka arkadaslarada yardımcı olur...BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.