Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.488
Cevap
39
Favori
83.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arrtezyen

quote:

Orijinalden alıntı: tozluk1903

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Bu herif ılık mıdır nedir?

Yalnız dizide bize abartı gelenler, şu anda kullandığımız basit bir cihaz bile o zamana inanılmaz gelebilir. Bence onu anlatmak için böyle yapılmış. Fazla takmayın yani yarasaları projeksiyon cihazlarını vs. vs.

Dizi de çok oğlancı olmasına rağmen gördüğüm en iyi yabancu dizidir kesinlikle.

senaristi zaten açıklama yapmıştı bol miktarda gay sahnesi göreceksiniz diye

Starz'ı gayler basmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

quote:

quote:

Yalnız dizide bize abartı gelenler, şu anda kullandığımız basit bir cihaz bile o zamana inanılmaz gelebilir. Bence onu anlatmak için böyle yapılmış. Fazla takmayın yani yarasaları projeksiyon cihazlarını vs. vs.

Starz'ı gayler basmış.

Bir de bunu yapan rahipler.Cesare Borgıa ileriki bölümlerde gelirse o azgıntekeyı bıle gay gosterecekler dıye korkuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

dizi nasıl gidiyor 5 bölümü de indirdim izlesem mi acaba?

izle hocam zaten ilk bölümden sonra gerisini merak edip izlemek isteyeceksin bu dizinin kalitesine yaklaşamayacak dizilerin konusu bile kaç sayfa yapmış forumda, bu konunun sayfasının düşük olması garip geldi

bence de izleme hocam yoksa ben gibi ne zaman çıkacak da izliyecem diye düşünür durursun
    bu bölümde ne macera var diye

cumartesiye kadar beklemek zor geliyor şu anda

sorma ya bana da zor geliyor, mesud ol kardeş
    http://goo.gl/ViCXi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Starz'ı gayler basmış.

Bir de bunu yapan rahipler.Cesare Borgıa ileriki bölümlerde gelirse o azgıntekeyı bıle gay gosterecekler dıye korkuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Starz'ı gayler basmış.

• Konudışında sürekli ılık rüzgar estirsen arkadaşları Starz'a gönderelim bir işe yararlar
  • Orası öyle hacım.
  • dizi güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Konudışında sürekli ılık rüzgar estirsen arkadaşları Starz'a gönderelim bir işe yararlar

Mantıklı
  • çok saçmalıyorlar
    starz tarzını değiştirdi galiba
  • Diziyi bıraktım.
    Çok ruhsuz gelmeye başladı.
    Heyecan yok, bişey yok.
    Oysa ki bayağı ümitliydim bu diziden, olmamış STARZ.

• başladım diziye takip
  • Kimileri çok güzel süper dizi vs derken kimileri olmamış sıkıldım bıraktım gibi msjlar yazmış arada kaldım

• Dizi aslında güzel ilerliyor ama açıkçası ben daha ince detaylı olaylar bekliyordum. Zaten 5 bölüm yayınlandı ama çoğunda, sonradan bölümü kurtaracak olay çok göze batırılıyor. Da Vinci de olayı çözdüğünde haliyle heyecan kalmamış oluyor. Bu kadar göze batırmayı bıraksalar daha iyi olur bence. Ayrıca Da Vinci'nin o zekasıyla kızın hain olduğunu hala anlayamamış olması biraz abes kaçıyor. Aşk falan denebilir ama bu adam o zekasıyla ayırt edebilir durumda olmalı. Özellikle kız, Da Vinci'nin sakallarını kestiği sahnede resmen hain benim diye söyledi Son olarak da Türk, kızın hain olduğunu anlayamıyor mu? Adam Da Vinci'nin kafasının içinde olup bitenleri bile bilip, tam zamanında yanına gelebiliyor. Muhtemelen kızın da hain olduğunu biliyordur. Da Vinci'ye söylese işler çok daha kolaylaşabilir

• Saldır
  • İzle dostum kaçmaz...

Bazıları din adamlarının gösterilişindne şikayetçi sanırım, bazıları abartı olduğunu düşünüyor.

Ama unutulmamalı ki bu dizi UYARLAMA.
  • quote:

İzle dostum kaçmaz...

Bazıları din adamlarının gösterilişindne şikayetçi sanırım, bazıları abartı olduğunu düşünüyor.

Ama unutulmamalı ki bu dizi UYARLAMA.

Zaten zamanın din adamlarının geneli oğlancı.Zaten diziye ilerki bölümlerde kardeşler arası cinsel ilişkide devreye girer Borgıalar anlatıldığı vakit.

• Dizimag geldi mi beyler geldiyse cafeye gideyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 18 Mayıs 2013; 10:44:43 >
  • ING. altyazılı var dostum.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.