Şimdi Ara

D600 mü E50 mi? Fiyatları aynı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Telefonda Karizma diyorsan D600 ama telefonda özellik diyorsan E50 diyorum ben. Ben olsaydım tabiki E50...
  • E50 derim bence d600 den daha güzel ve karizmatik zarifliğini hiç hesaba bile katmıyorum
  • topiği açan arkadaştan özür dileyerek size şöyle bişey sormak istiyorum. bunun için ayrı topic açmak istemedim. w810 ile e50 arasında seçiminiz ne olurdu. e50 nin kasası w810 a göre daha sağlam duruyor. ama w810 un da mp3 özelliği cezbedici. ben bu alacağım telefonu uzun bi süre kullanmak istiyorum sizin bana önerinizz ne olurdu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: amyleeva
    topiği açan arkadaştan özür dileyerek size şöyle bişey sormak istiyorum. bunun için ayrı topic açmak istemedim. w810 ile e50 arasında seçiminiz ne olurdu. e50 nin kasası w810 a göre daha sağlam duruyor. ama w810 un da mp3 özelliği cezbedici. ben bu alacağım telefonu uzun bi süre kullanmak istiyorum sizin bana önerinizz ne olurdu?

symbian istiyorsan e50
  • quote:

Orjinalden alıntı: nervium

quote:

Orjinalden alıntı: amyleeva
    topiği açan arkadaştan özür dileyerek size şöyle bişey sormak istiyorum. bunun için ayrı topic açmak istemedim. w810 ile e50 arasında seçiminiz ne olurdu. e50 nin kasası w810 a göre daha sağlam duruyor. ama w810 un da mp3 özelliği cezbedici. ben bu alacağım telefonu uzun bi süre kullanmak istiyorum sizin bana önerinizz ne olurdu?

symbian istiyorsan e50

mp3 kalitesi olarak düşünür ve o açıdan bakarsak aradaki fark çok mu? onu merak ediorum.

• D600 üstün olsa da kesinlikle E50...
  • e50
  • Adam bir mesaj yazmış gitmiş o da 1.11.2006'da bizim post canavarları da basmış geçmiş asahin76 orda mısın ? Seni çok merak ettik
  • quote:

Orjinalden alıntı: over and under

Adam bir mesaj yazmış gitmiş o da 1.11.2006'da bizim post canavarları da basmış geçmiş asahin76 orda mısın ? Seni çok merak ettik

evet, çok doğru söylüyosun.

e50 yi bende düşünüyorum ama elle tutulur yorum çok az. "Bence e50 al" demek fazla bişeyi ifade etmiyor.
    Sevepleri önemli...
  • hiç düsünmeden e50 al

quote:

Adam bir mesaj yazmış gitmiş o da 1.11.2006'da bizim post canavarları da basmış geçmiş asahin76 orda mısın ? Seni çok merak ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [BLuTo] -- 7 Aralık 2006; 23:08:00 >
  • e50 samsunglar şarj süresinde sabıkalı
  • d600 basar, video çekimi sadece ezer geçer, ama ben arada kalsam e50 yi seçerdim. çünkü nokianın şarjı daha çok gidiyor.
  • e50'nin dezavantajları kamera ve dizayn
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.