Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (267. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gokhantr26 arkadaşın soruları aynen geçerlidir. Teşekkürler.

fiyat gayet makul, taahhut bitimine ne kadar kala aradiniz, yada onlarmi aradi, onceki fiyatniz neydi? Ek olarak yalın için herhangi bir teklif oldu mu? sureci anlatirsaniz bizede ornek olur. tesekkurler
  • 3 yıllık modül üyesiyim.film-dizi paketi üzerine mega paket tanımlı(tüm kanallar açık ) 1 yıl taahhütlü 13 TL ye yeniledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internet + tv vardı beyler. bitti .takipteyim
  • Bütün TV kanalları (spor, sinema, yetişkin) herşey dahil ayda 15 lira. Ucuzuma geldi. Aldım. 2 sene taahütlü
  • Burayı yeni keşfettim ve yıllardır kazıklandığımı gördüm .

Sadece dsmartnet kullanıyorum 8 mbit 50 gb interneti 35.5 lira ödüyorum .

Evde telefon hattı mevcut .

Daha önceki Senelerde 31.5 ve 33 tl ödememiştim .

Burada tv paketiyle ve 16 mbit ve 100 gb kotalı paketler neredeyse eşdeğer teklifler var .

Bana gelen teklif 39 tl 8 mbit 50 gb + ücretsiz modem kabul etmedim .

Ay sonunda dolacak taahhüdüm tesadüf eseri burayı gördüm kan beynime sıçradı .

Bende 30 tl ye telefon dahil uydunet geçeceğim dedim 20 tl teklif verirseniz arayın yoksa hiç aramayın dedim .

16 mbit 100 gb akk + ücretsiz kablosuz modem istedim yoksa ay sonunda iptal edin dedim .

İlk teklifi kabul edince biraz istekli olunca yüksek fiyatı geçiriyorlar sanırım bu nasıl düzen anlamadım gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün d smart MH arayıp iptal bölümüne baglandım.9 yıllık cihaz üyesiyim ama iptal etmek istiyorum dedim.Size 20 tl den mega paket e ek olarak +belgeselsever+eglencesever+yetiskin+go yu 6 ay hediye edelim dediler. Bende fiyat pazarlığına girmeden 1 yıl hediye ederseniz kabul dedim.

Sonra 17 tl den tanımlama yapmış sağolsun yetkili kişi:)

Bazen fiyatlandırma konusunda sizin konuşmanız ve karşıdaki kişinin tavrı da belirleyici oluyor.

• hosgeldin(hd) paketine ek 1 yıl mega paket, 6 ay ek paketler ve 1 yıl d-smart go 10 liraya yenilettim.
  • 4 yıl önce peşin ödeyip almıştım. Şimdi sanırım mega paket veya film dizi. Ben Tam bilmiyorum. Üyeliğimin bitmesine az kaldı. Tahminen ne kadar teklif ederler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D smart kullanmıyorum kullanmamda içerik olarak sıfır.Belgeseller iyi ama.
  • Rechargeable R kullanıcısına yanıt
    14 tldan yenilediler mega paket.

isteyene satayım dicem ama yasal yayın gibisi yok be ya satmayacam.

tışıkırlır dsmart

şu docubox da iprenç düblajı kaldırıp türkçe altyazı eklerseniz çok mutlu olucaz.

• Iki senedir kullanmadigim modullu uyelik icin,tum kanallar + go icin 15tl teklif ettiler,kabul ettim. Iki senedir digiturk kullaniyorum ve spor kismi disinda dsmart'in daha iyi oldugunu dusunuyorum,hem fiyat hem kalite olarak.

• dsmartda telefon +internet +tv için kampanya yok mu ?
  • Merhaba arkadaşlar
    14 Şubatta sürem bitiyor. son 1 yıldır tv(mega hediye)+16 mbit+yalın+75 akk için 64 tl ödüyordum.
    D-smartı aradım teklif almak için sadece 75 olan akk'yi 100 yaptılar fiyatta aynı olacak dediler.
    Sizlerde durum nedir bundan aşağı fiyat alanınız var mı?
  • Fazla bir abonesi kalmadı dsmartın

• taahhut bitimine 5 gun kaldi arayan olmadi. bugun aradim mh.ni, iptal birimine baglattm. onceki taahut 57 tl.ye 16 mbit 50 akn sinema dizi(mega hediye) idi. simdi 50 tl.ye bir yil daha anlastim. 16 mbit. 50 akn aile paketi (mega hediye 6 ay belgesel hediye) . fazla pazarlik yapmadim, artik iki lira icin dil dokuyormusum gibi oldum. ilk teklif 56 tl.den uyeligi sinediziden aileye dusurerek 50 tl.de tamam dedim.
    seneye gorusmek uzere beyler. size kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de aradılar bugün 24 ay taahhütlü mega hd pakete 15 TL dediler.Kabul etmedim.Modül var bende 2010 model 2015 den beri kapalı.
  • Beyler eski dsmart uyesi idim taauhut bitince 15 tlden spor kanallari 6 ay hediyeli 12 aylik megapaket uyesi oldum sonra internet sozlesme bitince internet dsmarta tasimak icin aradim dsmart spor paketleri 1 yil hediyeli 24 ay sozlesmeli 24 mbit interneti + megapaket 74 tlden aldim vdsl modem yoktu +4 tlden modem aldim aylik odemem 78 tl oldu bana fiyat cok iyi geldi bide size sorayim dedim

• Bu dsmart beni kanser edecek en sonunda...

Ocak ayının başında ( sözleşme Şubat'ta bitiyor) aradılar işte teklifimiz size özel 35 lira dediler. Benim sözleşmem zaten 29 liraydı ( Mega Paket ekstra kanal dahil değil) Kabul etmedim, daha iyi teklifle gelin dedim. Bu vatandaşlar geliyor gidiyor 35 lira diyor. Geçen gün aradım ( sözleşme bitimine 3 gün kaldı) direk müşteri hizmetlerine;

Kapatmak istiyorum ilgili departmana bağlayın dedim, yine yalvar yakar neyse sorununuz çözelim vs vs dediler. Hayır dedim bağlayın beni gerekli işlemler için söyleyin ne yapmam gerekiyor. İlgili departmana bağladılar, bu arada bağladıkları ise kapatmadan önceki son teklifi yapacak olan daha yetkililer...

Sonunda 22 liraya 1 sene sözleşmeli tüm kanallar açık olarak aboneliğimi yeniledim. Foruma da bakıyordum zaten kim ne kadar teklif almış diye. Bizim sesimiz çıkmasa 35 liraya hop diye geçirecek.

Bu arada biraz daha uğraştırıcı yol ama daha indirimlisi için direk dsmart bayisine gidin orda dilekçe doldurun, sebep olarak yüksek ücret yazın, fakslayın hemen ellerine geçer geçmez 19 liraya tüm paketler dahil sözleşme yapıyorlar haberiniz olsun.
  • 29 tl diyorlar. aramıyorlar bile web sitesinde var teklif. Yayın 5 gün önce kesilince gördüm teklifi web sitesinde. neden kestiler onu anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 1 Şubat 2017; 21:11:59 >
  • 29.01.2017 de taahhüdüm bitti 12gb limitli internet ve sinama belgesel paketine 38,50 TL ödüyordum. Limitsiz internet ve mega paket istedim 60 TL teklif ettiler çok dedim. Gittim bayiden fiyat yüksekliği nedeniyle iptal verdim. Dün akşam tv ve internet yayınımı kesmişler. Bugün tekrar teklif verin diye canlı destek hattına yazdım. Beklemedeyim 50 TL ye limitsiz internet ve mega paket verirlerse kabul edicem.
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.