Şimdi Ara

D-Smart Tv+İnternet / DEV PROJE Altyapısı Olmayanlara Altyapı Getiriyoruz. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
5.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: burunısıran

Maalesef bu konu hakkında yardımcı olamıyorum

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Halihazırda D smart tv üyeliğin var. Bulundugum yerde Adsl hizmet altyapısı var.
    8 mbit kota önemsiz paket istiyorum. Şu an tv hizmeti için ödediğim tutar. 15 tl
    internetle beraber kac tl öderim. yalın internet istiyorum.
  • Altyapı nasıl getiriyorsunuz pek inandırıcı gelmedi başvursam fiber getirecek misiniz ? Mahallede vdsl bile yok adsl var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurabiyeeCanavari

quote:

Halihazırda D smart tv üyeliğin var. Bulundugum yerde Adsl hizmet altyapısı var.
    8 mbit kota önemsiz paket istiyorum. Şu an tv hizmeti için ödediğim tutar. 15 tl
    internetle beraber kac tl öderim. yalın internet istiyorum.

Merhaba; isterseniz konu hakkında size yardımcı olabilirim.

Dilerseniz önce altyapınızı kontrol edelim. Adresinizi pm yolu ile iletebilir misiniz?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanG22

Altyapı nasıl getiriyorsunuz pek inandırıcı gelmedi başvursam fiber getirecek misiniz ? Mahallede vdsl bile yok adsl var

Altyapı zaten her yerde mevcut. Yeni binalarda port problemleri var. Portun olmaması demek binada ankastre kutu olmaması demektir. Biz ankastre kutunuzun kurulumunu sizin için hızlandırıyoruz. Yani 6 ay bekleyeceğinize 1 ay içinde hallediyoruz. Özellikle fiber ya da vdsl getiremeyiz tabi ki. Genel altyapı portföyü ne ise sokağınızda onun ankastresi gelir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HakanG22

Altyapı nasıl getiriyorsunuz pek inandırıcı gelmedi başvursam fiber getirecek misiniz ? Mahallede vdsl bile yok adsl var

Altyapı zaten her yerde mevcut. Yeni binalarda port problemleri var. Portun olmaması demek binada ankastre kutu olmaması demektir. Biz ankastre kutunuzun kurulumunu sizin için hızlandırıyoruz. Yani 6 ay bekleyeceğinize 1 ay içinde hallediyoruz. Özellikle fiber ya da vdsl getiremeyiz tabi ki. Genel altyapı portföyü ne ise sokağınızda onun ankastresi gelir.

Anladım hocam sağol şu fiber her binaya gelse keşke çok az yerde var

• binada alt yapı yok, evin 15 metre ötesinde tt rögar kapağı mevcut fakat içinden geçen hat doluymuş, bizim eve kadar kazı yapılması gerekiyor,bu süreci hızlandırma şansınız var mı peki? Çünkü 1 yıldan önce gelmesi çok zor gibi
  • D smart modullu üyeligim var internet almak istesek indirimli veya avantajli oluyormu acaba

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.