Şimdi Ara

d-smart tv+internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ağustos ayında mevcut internetimin taahhütü bitiyor bende d smart spor paketi+ internete geçmek istiyorum interneti hakkında bilgim yok geçmeye değer mi nasıl internet hizmeti var

• Bende zamanında kullanıyordum, bir nakil işleminde beni çileden çıkarttılar, beceremediler. Telekom bunlara bölgede port Yok demiş, haftalarca beklediler. Telekomdan cevap bekliyoruz diyip durdular. Telekomla görüşüp halledin dedim sadece beklemekle yetindiler, benim gidip girişimde bulunmamı beklediler, telekomla beni muhatap ettiler. En sonunda iptal ettim, port yok dedikleri Telekoma başvuru yaptı, 1 günde interneti bağladılar. Ben memnun kalmadım ilgisizler

Belirtmeyi unutmuşum tahahhüt bitince kapattırmaz mıyım dediğimde, interneti kullanamadığınız (bağlayamadıkları süreden bahsediyor) süreyi tahahhüte ekleyip mecbur kullananacaksınız, yoksa cezasını ödersiniz demişlerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dsmart internet hizmetini tavsiye etmem, yıllardır mega tv paketinden memnun olsam da adsl hizmetinden hiç memnun kalmadım, tv paketinin yanında 8 mbps hız, 50 gb kotalı tarifeyi kullanıyordum, kotanın yetersiz olduğunu daha üst limit kotalı bir tarifeye geçmek istediğimi parası neyse vereceğimi defalarca belirttiğim halde aylarca oyalayıp bir türlü kotamı yükseltmeyi beceremediler. Ben de kızıp bir kaç ay önce başka hizmet sağlayıcıyla anlaştım, hemen hemen aynı ücrete 50 mbps hız 200 gb kotalı vdsl tarifesine geçtim. Tv hizmeti ne kadar memnun etse de adsl hizmeti konusunda çok başarısızlar, size tavsiyem işi internet olan hizmet sağlayıcıları ile irtibata geçin.
  • Arkadaşa katılıyorum dsmart tv sini kullanmadım bilmem ama internet off ya 6-7 ay kullandım hergün bağlantı kesintisi sorunu yaşıyordum. MH. Aradığımda evinizin kablolarını yenileyin diyorlar sorun sizde diyip geçiştirdiler. En sonunda bir elektrikci buldum çağırdım baktı tesisata bir sorun bulamadı. Elektrikci ya tesisatında problem var diyen dsmart mı yoksa dedi. Evet dedim. Abi ilk başta aklıma gelip sorsaydım keşke uğraşmazdık bu kadar dedi. Niye dedim. Dsmart interneti olan belki 40-50 kişiye gitmişimdir hiç birinin tesisatında problem çıkmadı. Gittiklerime genelde önceden soruyorum sende dalgınlığıma geldi dedi. Sen servis sağlayıcını değiştir herşey düzelcek bak dedi. Aynen dediği gibi oldu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.