Şimdi Ara

d-smart sd yayını 1 ocakta bitiyor..!! peki biz!!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
12
Favori
17.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mahkemeye veren varmı. Yada hakem heyetine
  • SD kutulu cihazımı Ocak ayında bir sorun olmadan kullandım.Sonrasında TV'yi sattığım için başka diğer bir TV'de hd cihaz kullanıyorum.Son durum hakkında hiç bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpaha

Mahkemeye veren varmı. Yada hakem heyetine

Hakem heyetine gideceksen kalabalık semtleri tercih etme.1 yıldan aşağı karar veremiyorlar.
  • Sozleşmem kayıp emsal varsa bende ona dayanarak bende dava açarım diye sordum
  • Sozleşmem kayıp emsal varsa bende ona dayanarak bende dava açarım diye sordum
  • şu an sd cihazlar normal şifresiz turksat yayınlarını almıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

şu an sd cihazlar normal şifresiz turksat yayınlarını almıyor mu?

Sıkıntı yok kardeş türksat yayınları hepsi açık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peshilecisi

quote:

Hocam hiçbir kanal çekmiyor bende fabrika ayarlarına aldım bu sefer de sinyale kilitlenmiyor kanal arayamıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Peshilecisi

quote:

Hocam hiçbir kanal çekmiyor bende fabrika ayarlarına aldım bu sefer de sinyale kilitlenmiyor kanal arayamıyorum.

Cihazınızın tuneri arızalanmış olabilir çanak antende problemde olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    Elle yazılım güncelleme denediniz mi (ekranda "Başlatılıyor... Lütfen bekleyin" yazısı çıkınca kumandandan Geri-Geri-2-4-8-5 tuşlama olayı)?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 4 Şubat 2016; 23:03:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Elle yazılım güncelleme denediniz mi (ekranda "Başlatılıyor... Lütfen bekleyin" yazısı çıkınca kumandandan Geri-Geri-2-4-8-5 tuşlama olayı)?

denedim yüzde 0 da bekleyip duruyor.
  • ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    Başka bir cihazla deneyebildiniz mi? LNB'den sinyal gediğine emin miyiz?

Eminseniz, cihazın fişini çekin. Uydudan gelen kabloyu çıkarın. Uydu kablosu çıkmış şekildeyken fişi takın ve "Başlatılıyor..." yazısı çıkınca Geri-Geri-2-4-6-5 yapın.

Aşağıdaki ekran çıkınca kumandanın info tuşuna basın.

d-smart sd yayını 1 ocakta bitiyor..!!  peki biz!!!

Çıkan ekranda değerler aşağıdaki şekilde değilse aşağıdaki gibi değiştirin (frequency ve symbolde sonda normalden bir adet fazla "0" olacak) ve ekranda en alttaki OK seçeneğine gelip kumandadan "OK" tuşuna basıp kaydedin, sonra fişi çekin.

d-smart sd yayını 1 ocakta bitiyor..!!  peki biz!!!

Uydu kablosunu yerine takın sonra fişi prize takıp cihazın açılmasını bekleyin. Açılırsa tamam. Açılmazsa fişi çekip takıp Başlatılıyor...-Geri-Geri-2-4-8-5 ile yazılım güncelleştirmeyi tekrar deneyin. Bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 4 Şubat 2016; 23:43:40 >

• Teşekkürler hocam emeğine sağlık şimdi çocuk uyudu yarın ilk iş deneyip buraya sonucu yazmak olacak.
  • quote:

Teşekkürler hocam emeğine sağlık şimdi çocuk uyudu yarın ilk iş deneyip buraya sonucu yazmak olacak.

Oldu mu acaba hocam bende de sd cihaz var kullanılmıyor ama turksat kanallarını gösterse yeter bana yapabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXe20

quote:

Teşekkürler hocam emeğine sağlık şimdi çocuk uyudu yarın ilk iş deneyip buraya sonucu yazmak olacak.

Oldu mu acaba hocam bende de sd cihaz var kullanılmıyor ama turksat kanallarını gösterse yeter bana yapabildiniz mi?

Bende olmadı hocam canım sıkıldı uğraşmadım evde yatıyor makina.Siz başka bir yöntem bulursanız bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Merhabalar, aynı sorunu sahip olduğum iki uydu alıcısında da yaşıyorum. İlk aldığım eski Next uydu alıcısında üç ışıkta yanıyor bir türlü sinyal gelmiyor, arızalanmıştır diye diğer uydu alıcısını da denedim oda aynı şekilde sinyal alamıyor. Oysa oturma odasındaki normal uydu alıcısı çalışıyor aynı anten ile. D-smart`ın işin içinde olduğunu düşünüyorum. Umarım çözümü bulursunuz takipteyim.
  • Ben aynı sorunu yukarıda anlattığım şekilde çözmüştüm ancak 12188 frekansı artık HD frekans oldu. Cihaz oradan güncelleme alamaz. Aşağıdaki frekansları deneyin:

12034 V 27500-5/6
    11977 H 27500-5/6
  • Dediğiniz ayarları uygulamıştım cihaz güncellendikten sonra kanalları yeniden görmüyor dörtyüz lü bir hata veriyordu. Dediğiniz gibi tekrar deneyeceğim.

Edit: Hocam verdiğiniz frekansları denedim ancak 401 hatası veriyor kanallar çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoli156 -- 22 Haziran 2016; 22:22:15 >
  • memoli156 kullanıcısına yanıt
    üç ışık arızası var demek ki cihazınızda besleme devrelerindeki bazı kondasatörlerin değişmesi gerekiyor o şekilde sorununuz çözülür
  • ARkadaşlar eminim ki dsmart birçoğunuzu arayıp teklifte bulunmuştur ama içinizde bilmeyenler olabilir sd dsmartı olan müşteriye 19 liraya hd cihaz sunuluyor1 yıl mega paketle ikinci yıl aile paketiyle.Sd cihazınız da sizde kalıyor hdye geçiş yapmak isteyenler için güzel kampanya aslında düşünürseniz
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.