Şimdi Ara

D-Smart reciveri ile birden fazla TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün yeni tv ve d-smart aldım pazartesi gelip takıcaklar.2 çanak + smart paketini aldım iki uyduyuda görebilmek için.Şimdi asıl sorum benim salona koyucağım reciver ile odamdaki tv ye nasıl bağlantı yapabileceğim.Yani 1 reciver ile 2 tv den farklı kanal izlemek mümkünmüdür?Yada değilse ne yapmam lazım.Yani bu kadar para verip odamdayken antenmi kullancam? :)

• 1 receiver ile 2 ayrı tv de 2 farklı kanal seyredemezsin...
    odanada 1 receiver daha alman gerek ve çanağada çift kablo çıkışı olan bir lnb almalısın(biri odana biri salona gidecek)...
  • Hayırlı olsun kardeş.Ancak bir uyduyla iki tv izleyemezsin bir cihaz daha gerekli.
  • Peki ikinci reciverin modeli önemlimi?yani eski bişi yada ucuz bişide işimi görürmü acaba?
  • model önemli değil DVB amblemli tüm cihazlar işini görür eski yeni ucuz mucuz farketmez...
  • elbette görür bence ucuz bir cihaz alın onuda ikinci bir cihaz olarak bağlayın ben öyle kullanıyorum salonda dsmart odamda 100 ytl lik redline cs10x var.
  • çok sağolun arkadaşlar.Yarın gelicek bende dedemin eski reciverini almaya çalışcam :)
  • Peki arkadaşlar bende 2. tv için çiftli lnb alacam fakat acaba eskisini çıkartıpda yerine çiftli lnb takabilirmyim
    diye düşünüyorum 7 sene evvel adam geldi taktı ondan sonrada ne çanakla nede lnb ile muhatab olmadım
    yapabilirmiyim nasıl diye düşünüyorum ne dersiniz kolaymı yoksa daha çok berbat etmiyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.