Şimdi Ara

D-smart Radyo Kanalları Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eskiden bir sürü radyo kanalım vardı artık sayı çok azaldı 80'ler 90'lar yabancı müzik radyo kanalları vardı şimdi 20 tane kanal kalmış. Bunları tekrar eklemenin bir yolu var mı? Hangi frekansları taratmak gerekiyor. Özellikle yabancı müzik olursa memnun olurum. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: maturmatur

Arkadaşlar eskiden bir sürü radyo kanalım vardı artık sayı çok azaldı 80'ler 90'lar yabancı müzik radyo kanalları vardı şimdi 20 tane kanal kalmış. Bunları tekrar eklemenin bir yolu var mı? Hangi frekansları taratmak gerekiyor. Özellikle yabancı müzik olursa memnun olurum. Saygılar

hd tp leri tarat
    10970 ve 12130
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    açıkcası bu işlerden pek anlamıyorum biraz daha detaylandırabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maturmatur

açıkcası bu işlerden pek anlamıyorum biraz daha detaylandırabilir misiniz?

modüllü üye misin.
    dsmart cihazı varsa kanallar otomatik gelir zaten.
  • Otomatik gelmesi lazim ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • d-smart ilk çıktığında alanlardanım bu eski gri kasa olan kartı yani modülüde var. güncelleme yapıyor zaman zaman ancak dediğim gibi tv kanallarında sıkıntı yok radyo kısmına geçince çok az kanal var. eskisi gibi bir çok kanallar yok
  • belki yer açmak için kaldırmışlardır. zaten benim tvden midir nedir ses gelmiyor o kanallardan sadece görüntü var. modülden değil heralde
  • Bende modullu uyeyim. Goruntu var ama ses gelmiyor. 2 ayri cihazda da denedim ses yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknokolik35 T kullanıcısına yanıt
    bende seste bir problem yok ama dediğim gibi kanal sayısı çok az
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.