Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.514
Cevap
56
Favori
188.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kyoshocu

quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

aradım mh'yi dediklerinizi de aynen yaptım hocam. normal kanalları gösteriyor zaten ama dsmartın kendi kanalları görünmüyor. cı+ modülü veya akıllı kart bulunamadı. diyor.

dün bende de bir anda samsung tv kart bulunamadı hatası verdi. D-smart kanallarına Şifreli sinyal dedi.
    TVyi hemen kapatıp açtım modül tekrardan çalıştı. Şimdilik bir sorun yok gibi.

Modül mülkiyeti bana ait eski üyelerdenim.

Dostum sizin Tv Samsung mu? Internet tarayıcısında film seyredebiliyor musunuz? Benimkinde film seyrederken tarayıcı kapanıyor kendiliğinden.
  • Dsmart 501-503-504 no lu kanalları çıkardığını belirten bir mesaj attı. Hangi kanallar bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    ben internet üzerinden film izlemiyorum. Maalesef bu yüzden yorum yapamayacağım.

D-smart bana da mesaj attı bazı kanallar platform dışına çıkarılmış. Modül üyesi olduğum için bende kanal numaraları farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

Dsmart 501-503-504 no lu kanalları çıkardığını belirten bir mesaj attı. Hangi kanallar bilen var mı?

Yetişkin kanalları

• quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

ben internet üzerinden film izlemiyorum. Maalesef bu yüzden yorum yapamayacağım.

D-smart bana da mesaj attı bazı kanallar platform dışına çıkarılmış. Modül üyesi olduğum için bende kanal numaraları farklı

Peki TV'deki tarayıcıyı sağlıklı kullanıyor musunuz?

bende 48ju6570 var airmouse kumanda ile sorunsuz kullanıyorum ama tercihim bilgisayardan yana gerekmedikçe onu da kullanmıyorum.

siz böyle sorular sorunca zamanım olmadığı için tvyi ne kadar az kullandığımı birkez daha anladım.
    İstanbuldaki hayat şartları işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodwin

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: goodwin

Büyük ihtimalle hd modül satılmaya başladığında ilk alanlardan biriyim. Yanlış hatırlamıyorsam 7 hd kanal vardı ilk zamanlarda. 7-8 sene olmuştur, belki daha da fazla. Şu an sinema, dizi, spor paketi üyesiyim. 24 aylık taahhüt sürem 1 temmuz 2017'de bitiyor. Aylık 28 lira fatura ödüyorum ve bana üyeliğimin devamı için 32 lira teklif ettiler geçen hafta. Burada sizlerin yazdıklarını okuduğum için kabul etmedim bu ücreti. Aynı fiyata bile razı olmayı kendime yediremiyorum şu anda. 7-8 senedir tek ödenmemiş, gecikmiş faturam yoktur. Her ay otomatik olarak kredi kartımdan çekilir. Galiba bugüne kadar hiç itiraz etmediğim için aylık tutar bu seviyelerde.
    Şimdi nasıl bir yol izleyeyim arkadaşlar? Üyeliğimi iptal ediyorum diye müşteri hizmetlerini mi arayayım? Onların tekrar aramasını mı bekleyeyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dostum maalesef Dsmart ve DT sadık müşteriye yolunacak kaz gözüyle bakarlar. Sen eski müşterisindir ve ceptesindir. Onlar yeni aboneye daha çok önem verirler.

Aboneliğiniz sona ermeden önce Haziran ayı ortalarında Dsmart müşteri hizmetlerini arayıp 1 Temmuz'da bitecek olan aboneliğinizi uzatmak istemediğinizi söyleyin. Abonelik iptal kaydınızı aldıktan sonra sizi ilgili bölüme aktarırlar. Karşınıza çıkan kişi neden aboneliğinizi uzatmayacağınızı soracaktır. Siz de bana önerilen fiyatın yüksek kaldığını ve bu sebeple uzatmayacağınızı bildirin. Size hemen yeni teklifte bulunacaklardır. Size verilen teklif uygun değilse kabul etmeyin. Merak etmeyin sizi çok defa yeni teklif için arayacaklardır.

Size tavsiyem şu olur; GO hizmeti dahil bütün kanalların eksiksiz açık olduğu pakete maksimum 22.-TL/ay ödeyin. (sinema, dizi, belgesel, ek belgeseller, spor ve izlemesiniz bile +18 kanallar) Bundan bir kaç ay önce 15.-TL'ye ben 2 yıllık taahhüt verdim. Şimdi olsa olsa maksimum 19-22.-TL arasında bir rakam olabilir.

Teşekkürler tavsiyeniz için. Aynen uygulayacağım...

Ben ocak ayında 1 yıllık taahüt ile 10₺ ye anlaştım....

• Acaba temelli mi çıkarıldı, yoksa Ramazan dolayısıyla bir süre için mi?
  • Heavy1 H kullanıcısına yanıt
    Temelli çıkarıldı. Ramazan için olsaydı Ramazanın başında çıkarılırdı. Zaten adamlar yıllardır Ramazanda yayına devam ediyorlar.
  • umarım kanal çıkarma durumu başka kanallara da sıçramaz.

nat geo ve bbc earth için mega paket kullanıyorum onlarda bir eksilme olursa bir daha üyeliği uzatmam

geçenlerde 119 TL ye filbox ı 15 ay +1500 mil ile yeniledim. filbox ile yola devam ederim
  • Ağustos ayında biten sözleşmem için bugün Dsmarttan aradılar. Mega paket için 24 tl diyorlar. BBC Earth vs dahil değil bu fiyata. Şu an aile spor paketini 19 tl'ye seyrediyorum. Aylık 10-15 TL'ye full paket seyredenler bu fiyatları nasıl alıyorsunuz, merak ediyorum.

• son gün gelmeden hiçbir indirim yapmazlar.son gün mutlaka iptal faxı çek.ilk birkaç gün hep yüksek fiyat söylerler.kibarca reddet.onları arama.birkaç gün hatta bir kaç ay dsmartın kapatılmasını göze al.dsmartsız yapamam deme.
    ben belgesel meraklısıyım.her belgesel yılda birkaç kere tekrar gösteriliyor.kaybedecek hiçbirşeyin yok.valla.

sonra birgün birden sana 10-15 lira arası bir fiyat söyleyecekler.hem de full paket.
    mesele bu.
  • 26 ağustosta bitecek modül aboneliğim için geçen yıl 210-TL vermiştim bu yıl 350-TL istediler.

Bende 3 aydır nat geo kanalları yok, sinyal düşük diyor. Koca sitede benim gibi modül kullananlar izleyemiyor, kutulular izliyor frekans değiştikten sonra.

discovery showcase çıktı
    travel channel çıktı
    yetişkin kanallar çıktı

nat geo lar çekmiyor.

yemişim böyle modülü, farklı modül aboneliklerini araştıracağım.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Yıllardır modül kullanırım ve Nat Geolar çekmiyor diye bir sorun yok bende.

Eğer sizde varsa da modül ile alakalı değil ve D-Smart frekanslarının hassas olması ile alakalıdır.

Bu sorunun çözümü içinde ; bir uyducuya çanak antende ince ayar yaptırtmak gerekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

26 ağustosta bitecek modül aboneliğim için geçen yıl 210-TL vermiştim bu yıl 350-TL istediler.

Bende 3 aydır nat geo kanalları yok, sinyal düşük diyor. Koca sitede benim gibi modül kullananlar izleyemiyor, kutulular izliyor frekans değiştikten sonra.

discovery showcase çıktı
    travel channel çıktı
    yetişkin kanallar çıktı

nat geo lar çekmiyor.

yemişim böyle modülü, farklı modül aboneliklerini araştıracağım.

Fiyat konusunda haklısınız genelde 15 veya 17.-TL/Ay şeklinde fiyat veriyorlar ancak bahsettiğiniz kanallar bende sorunsuz izleniyor. 25-30.-TL verip çanak ayarı yaptıracaksınız. Bu arada yetişkin kanallar yayından tamamen kaldırıldı.
    Apartmanın ortak çanağına bağlıyım hocam nasıl yaptıracağım, ne diyeceğim adama? nat geo ları farklı frekansa aldıklarından beri kanallar yok.

Teklif ettikleri fiyat aşırı abartı bence de, son günlerde hatta son saatlerde aynı veya daha düşüğünü teklif ederlerse devam ederim, asla üstünde bir fiyatı kabul etmem.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    aynen bende de nat geo takılarak çalışıyor. hiçbir kanalda sorun yok sadece nat geo lar izlenemeyecek kadar kötü.
  • Nat Geo kanalları ve Fx, FoxCrime, FoxLife gibi birkaç kanalda EPG yayını yok bende, bu kanallarda EPG yayını alan var mı acaba?
  • 23 Ağustos da benim de bütün kanallar dahil ek belgesel kanallari da dahil 10 liraya izlediğim paketin süresi dolacak. 12 liradan fazla vermem zaten pek televizyon izleyen birisi de değilim. Bakalim nasil bir teklif sunacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat425

23 Ağustos da benim de bütün kanallar dahil ek belgesel kanallari da dahil 10 liraya izlediğim paketin süresi dolacak. 12 liradan fazla vermem zaten pek televizyon izleyen birisi de değilim. Bakalim nasil bir teklif sunacaklar.

bana en son 17 TL verdiler 1 yıllık yeniledim.

modül üyesiyim ve nat geo kanallarım çalışıyor
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.