Şimdi Ara

D-smart loca kanalından capture ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • d-smart hakkında yardıma ihtiyacım var.konu şu loca kanallarında oynayan filmleri kaydetmek istiyorum.fakat bu program saedece izlenebilir kaydedilemez uyarısı alıyorum :(.fakat normal kanallırın hepsini kaydedebiliyorum.dvb-s kartım avermedia a700 modelidir.nerdeyse coğu kayıt programlarını denedim.ulead,avertv,pinacle ama hepsi bi şekilde hata veriyor.ben baya uzun zamandır bu kayıt işleriyle uğraşırım ama böle bişe görmedim.bi fikriniz varsa cok iyi olur şimdiden teşekkürler....ayrıca kaydetme amacım saedece arşiv içindir ticari değil yani :)

• quote:

Orjinalden alıntı: sertacfilm

d-smart hakkında yardıma ihtiyacım var.konu şu loca kanallarında oynayan filmleri kaydetmek istiyorum.fakat bu program saedece izlenebilir kaydedilemez uyarısı alıyorum :(.fakat normal kanallırın hepsini kaydedebiliyorum.dvb-s kartım avermedia a700 modelidir.nerdeyse coğu kayıt programlarını denedim.ulead,avertv,pinacle ama hepsi bi şekilde hata veriyor.ben baya uzun zamandır bu kayıt işleriyle uğraşırım ama böle bişe görmedim.bi fikriniz varsa cok iyi olur şimdiden teşekkürler....ayrıca kaydetme amacım saedece arşiv içindir ticari değil yani :)

şimdi merak ettiğim d-smart kanallarından yanlızca localarımı kaydedemiyorsun yani d-spor falan bunları kayıt edebiliyormusun?
  • d-sporu denemedim.
  • bence ticari olmasını engellemek için yapmışlardır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertacfilm

d-sporu denemedim.

demek istediğim sadece localarımı kaydedemiyorsun yani d-smarta özgü bütün kanalları kaydedebiliyormusun diye sormuştum.
  • arkadaşım gayet acık şekilde yazdım sorumu.loca harici tüm kanallları sorun skayıt yapıyorum.paralı kanallarda kayır olmuyor.fakat onuda dün gece yapabildim.analog tv kartıyla yapılabiliyor fakat avetmedia dvb-s kartla olmuyor.analog kartında görüntü kalitesi malum :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.