Şimdi Ara

D-Smart İlk ay Faturam 84,67 TL Geldi ! (Lütfen yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 1 aydır üye olduğum d-smarttan bugün televizyona mail yoluyla fatura geldi ve 84.67 TL. Değiştir kampanyasına üye olduk. Aylık 25 TL + Aktivasyon ücreti 40 TL ilk ay faturaya yansıyacak dediler buna eyvallah. Toplam 25+40 = 65 TL oldu. yani ilk ay 65 TL gelmesi lazımdı ama 84 TL geldi!! Ne yapacağımı bilmiyorum , arasınlar diye bilgi formunu doldurdum internetten ama arayan yok. 65 TL anladık ta niye daha ilk aydan 84 TL fatura geldi lütfen bir Allahın kulu yardım etsin. Diğer aylarda da böyle fatura gelirse bittik biz bittik... Nasıl telafi edilir , şikayet etsem düzeltirler mi lütfen yardım edin LÜTFEN :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED8A8ED66 -- 11 Temmuz 2012; 15:24:30 >

• Eğer elinizde bir belge falan varsa gidip tüketici haklarına başvurun. Eğer yoksa malesef bu fiyatı ödemek zorundasınız. Bende de D-smart var ama başıma hiç böyle birşey gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonsolMania -- 11 Temmuz 2012; 16:24:09 >
  • İlk ay fatura düzensiz gelebilir diğer ay düzene girer yeni abone olduğunuz tüm servislerde prosedür böyledir. Üye olduğunuz ayın kalan gün faturası + diğer ayın faturası.
  • Eğer 2.ay faturası da bu şekilde düzensiz bir rakam gelirse, Savcılığa başvurup mahkemeye vermeyi düşünüyorum bu şerefsizleri. Neden böyle yaptılar onu da anlamış değilim, ama bu ödeyeceğim miktarı onlara haram ediyorum, hakkımı hiçbirşekilde helal etmiyorum bu faturayı gönderen hangi beyinsiz ve sahtekar yöneticiyse artık ! Allah onların cezasını versin ulan.........
  • merhaba dsmart kart numaranızı kont edeyim neden geldiğini...özelden de atarsan olur

http://www.multivizyon.tv/kategori/dsmart.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölüm_oyuncağı

merhaba dsmart kart numaranızı kont edeyim neden geldiğini...özelden de atarsan olur

http://www.multivizyon.tv/kategori/dsmart.aspx

saolasın dostum, acaba bu kontrolu bende yapabilirmiyim kart numarasıyla. k.bakma güvenmediğimden değil de bu devirde Hani babana bile güvenme diyorlar o bakımdan pek rahat değilim, dünyanın bin türlü hali var. bir zahmet siteyi verirseniz ben baksam ?
  • haklısın ama bi sorun olmaz merak etme tc numarası değil smart kart numarası...
    yinede verme sakıncalı olabilir..
    telefonla ararsın ordan bilgi veririm sana ...
    kendin kont edemiyorsun ben dsmart yetkili bayisiyim bende dsis ekranı var...

Tel: +90-0212.532 22 22 / 0212.532 22 21 / Fax / pbx 0212.532 22 30
  • tmm dostum çok tşkrler uygun bir zamanda arayacağım bu numarayı , yalnız şuan fatura gelmiş yeni buldum. Açıklama olarak fiyat listesi var ama tam anlayamadım bir de siz baksanız. temmuz ayını da eklemişler fiyata. eğlence paketi ve uydu alıcı ücreti her 2 ayında almışlar..

AKTİVASYONUN YAPILDIĞI TARİH: 12 HAZİRAN
    FATURANIN GELDİĞİ TARİH: 1 TEMMUZ (YAZIYOR AMA 10 TEMMUZ DA GELDİ)

AÇIKLAMA:

Eğlence + HD Paket bedeli (12-30 Haz 12) 22,85 TL
    Uydu alıcısı kullanım bedeli (12-30 Haz 12) 6.44TL
    Pakey kampanya indirimi (12-30 Haz 12) -16,67 TL
    İç Kurulum Bedeli 33.90 TL
    Abonelik sözleşmesi damga vergisi (Müşteri Nüshası) 3,95 TL
    Uydu alıcısı kullanım bedeli (01-31 Tem 12) 10,17 TL
    Eğlence + HD Paket Bedeli (01-31 Tem 12) 36,08 TL
    Paket Kampanya İndirimi (01-31 Tem 12) -26,32 TL

TOPLAM: 84,76 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED8A8ED66 -- 13 Temmuz 2012; 0:06:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölüdeniz

tmm dostum çok tşkrler uygun bir zamanda arayacağım bu numarayı , yalnız şuan fatura gelmiş yeni buldum. Açıklama olarak fiyat listesi var ama tam anlayamadım bir de siz baksanız. temmuz ayını da eklemişler fiyata. eğlence paketi ve uydu alıcı ücreti her 2 ayında almışlar..

AKTİVASYONUN YAPILDIĞI TARİH: 12 HAZİRAN
    FATURANIN GELDİĞİ TARİH: 1 TEMMUZ (YAZIYOR AMA 10 TEMMUZ DA GELDİ)

AÇIKLAMA:

Eğlence + HD Paket bedeli (12-30 Haz 12) 22,85 TL
    Uydu alıcısı kullanım bedeli (12-30 Haz 12) 6.44TL
    Pakey kampanya indirimi (12-30 Haz 12) -16,67 TL
    İç Kurulum Bedeli 33.90 TL
    Abonelik sözleşmesi damga vergisi (Müşteri Nüshası) 3,95 TL
    Uydu alıcısı kullanım bedeli (01-31 Tem 12) 10,17 TL
    Eğlence + HD Paket Bedeli (01-31 Tem 12) 36,08 TL
    Paket Kampanya İndirimi (01-31 Tem 12) -26,32 TL

TOPLAM: 84,76 TL

Gördüğün gibi haziran ve temmuz kullanımının faturası gelmiş, indirimler olmuş birde iç kurulum bedeli yansıtılmış faturan gayet normal, diğer ay normal gelecektir.

• İç Kurulum Bedeli 33.90 TL ve aktivasyon ücreti olan 40 tl birdahaki faturada olmayacak ve normal fiyat olarak faturanıza yansıtılacaktır.
  • bu kadar yaygaraya, bedduaya gerek yokmuş demek ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

bu kadar yaygaraya, bedduaya gerek yokmuş demek ki...

aslında insanlara da hak vermek lazım .. o kadarki etrafta kötü niyetli satıcılar var .. herşeyden şüpelenir olduk
  • ölüm_oyuncağı ve donanımcı123 her ikinizde çok sağolunuz çok yardım ettiniz valla çok tşkr ederim. inşallah dediğiniz gibi diğer aya normal bir fatura (25 TL) gelir, gerçi bu masrafların üstüne bir de KDV +ÖİV eklenmiş 14 TL olarak. O yüzden kabarık geldi heralde ama düzelirse gerçekten çok sevinicem. Bu arada amacım yaygara çıkartmak değil sadece hakkımı aramaktı. Kovboy senden de fazla para alsalar hakkını aramaz mıydın...
  • Merhaba faturanızı 20 TL eksikle öderim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba faturanızı 20 TL eksikle öderim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.