Şimdi Ara

D Smart HD Uydu Alıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
6.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    D Smart'tan taahütle HD özellikli uydu alıcı + maxi paket almayı düşünüyorum.Bayinin verdiği alıcılar standart özellikte mi? Bize seçenek sunuyorlar mı ?Almayı tavsiye edeceğiniz bir model ve dikkat etmem gereken özellikler nelerdir?Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim...

• hepsi aynı model. 2 yıl tahhütle alacaksın. Kurulum parası ödemek istemezsen online siteden sipariş et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenilketenuri

Arkadaşlar merhaba
    D Smart'tan taahütle HD özellikli uydu alıcı + maxi paket almayı düşünüyorum.Bayinin verdiği alıcılar standart özellikte mi? Bize seçenek sunuyorlar mı ?Almayı tavsiye edeceğiniz bir model ve dikkat etmem gereken özellikler nelerdir?Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim...

29.90 aylık+2sene taahhüt+çananığ yoksa 80 tl kurulum+çok kablo gidiyorsa onun parası. Bize next verdiler.. 2 sene sonunda uydu alıcı senin oluyormuş.
  • Memnunmusunuz peki uydu alıcınızdan özellikle HD yayın konusunda? Bir de eski uydu alıcını getir yeni uydu alıcını götür kampanyasından mı faydalandınız bu fiyata ?
  • Al al bende HD+ aldım. Sagolsun doğru düzgün dsmart yayınlarını izleyemiyorum. Sinyal hatası diyip duruyor. Servis geldi yine aynı. Mailde aklıma ne geldiyse yağdırdım. Bana canaktan 2. Bir kablo daha çekmemi söylediler. Bu seklde 1 yayını izlerken diğer yayını izleyebilecegimi söylediler. Deneyip göreceğim bakalım. Cihazı ilk geldiginde çöpe atadım geldi. Ama zamanla alışıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 27 Eylül 2011; 0:15:41 >
  • bende de HD+ var izledigim kanal birden gidiyo sinyal yik diyo tp seciyoz kalite ve guc 91 gosteriyo normalde kanal gostermesi lazim gostermiyo bir bakiyon kanal gelmis bir baskakanal gitmis al al cok iyi yaparsin kanallarin gelip gitmesini izlersin sinyal varmi yokmu kontrol edersin cok iyi vakit geciyo canak anten ve kablolari kontrol ederken
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenilketenuri

Memnunmusunuz peki uydu alıcınızdan özellikle HD yayın konusunda? Bir de eski uydu alıcını getir yeni uydu alıcını götür kampanyasından mı faydalandınız bu fiyata ?

Şimdilik memnunuz, 1 aya yaklaşıyor. Hiçbir sorunla karşılaşmadık. Ama daha sonra ne olur bilinmez. Daha fazla süreli aboneler cevap verirse daha sağlıklı olur kanaatindeyim. Yayınlarda donma yok, kanal geçişleri hızlı. Bizim hiç uydu alıcımız yoktu..
  • Benim 1 ay oldu bazen epg de sorun oluyor bazende hd kanal geçişleri yavaş cihaz goldmaster ama memnun ediyor....
  • Ben de üye olmayı düşünüyorum ama kimisinde ne biçim sorunlar çıkıyor anlamadım ben bu işi, bu gidişle üye olamayacağım
  • cihazım goldmaster dtv 35000 sistem bilgisinde cihaz yazılım tarihi 9 mayıs 2011 olarak görünüyor ne yaptıysam değişmedi defalarca güncelleme yaptım hala aynı aynı sorunu olan arkaaş varmı yada bu sorun ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim
  • Bende 20 aydır kullanıyorum 4 ayım kaldı taahütün bitmesine. Goldmaster HD uydu alcısı +dsmart giriş paket + modem +sınırsız internet aldım 67,5tl ödüyorum. Süre sonunda uydu alıcısı benim olacak ama işe yararmı ondan sonra bilmem. Şimdiye kadar hiçbir problem yaşamadım gayet memnum dsmartan. Taahüt sonunda dsmartta devam edecem maxi pakette geçmeyi planlıyorum almak isteyenlere tavsiye ederim...
  • sen sen ol d smarttan plus cihaz alma. çok sorunlu
  • bende 4 yıldır d-smart üyesiyim 4aydir da hd abonesi oldum genel olarak memnunum diyebilirim. Cihaz pek kaliteli durmuyor ama 4 aydır herhangi bir sorun çıkarmadı bana... yanlız d-smartı 4yıldır kullanıyor olsamda marka olarak hala güvenemiyorum zaten hd abonesi olurken de neden güvenemediğimi anladım ben üye olurken spor kanalları hariç tüm kanallar açık olacak dendi buna 3boyutlu yayın yapan 55. kanal da dahil diye bastıra bastıra söyledi müşteri temsilcisi denen insan... ama yayınlar başladığında o kanalda "üyeliğiniz bu kanalı kapsamamaktadır" yazıyordu tekrar dsmartı aradığımda sadece o kanal için +5 tl talep ettiler bana açık olacak dendi sizi şikayet edeceğim filan dediysemde hiç bişey elde edemedim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba Next D Smart uydu alıcı kullanıyorum. Oturduğum aile apartmanında birtek bende sinyal hatası veriyor. Kardeşim digitürk kullanıyor onda sinyal var. Babamlar normal uydu kullanıyor onlarda var göründü. Onların cihazlarını bizim evde taktığımızda sorun yok. Ama benim cihazda sorun var. Benim cihaz onlarda da göstermiyor. Cihaz arızalı diye servise götürdüm. Cihaz çalışıyor sıkıntı yok. Komşunun televizyonuna taktım. Cihazda sorun yok. Ama evde göstermiyor. Yani cihaz sağlam, Lnb sağlam, Kablolarda sıkıntı yok, Çanakta sıkındı yok, herşey çalışıyor ama sinyal gelmiyor bir türlü. Sebebi ne olabilir. (Türksat 4a ayarlarıda otomatik yapıldı)
  • Modüllü üyelik almanız hem fiyat olarak daha karlı hemnde kullanımı daha pratiktir. Bilginize...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.