Şimdi Ara

D-smart görüntü kalitesi ve içerikler hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son 1 yıldır bir umut sözleşme yeniliyorum fakat ne yazık ki hem içerikler yenilenmiyor sürekli tekrarlanıyor ne de görüntü kalitesi düzeltiliyor.

Digitürk e göre görüntü kalitesi kötü ve içerik olarak daha zayıf.Sadece ambiance kanalını açıyorum diyebilirim.Müzik dinlerken farklı bir hava katıyor.

Ayrıca american horror story program listesinde olmasına rağmen yayınlanmıyor.Bu diziyi başka nereden izleyebilirim.?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Görüntü kalitesinin digitürk'ten iyi olmasına imkan yok çünkü d-smart zaten türksattaki yayınları yeniden iletim yapıyor yani türksattaki görüntü kalitesi ne ise aynısı alınır, cihaza ve televizyona göre görüntü kalitesi değişebilir. Bende pace plus cihaz var mesela yan oda da technicolor cihaz var ikisinde de görüntü kalitesi gayet iyi.

Digitürk eutelsat uydusundan frekans kiralama yaptığı için kanal bitrate oranları daha düşük hd film kanalları ve lig tv'de bitrate yüksek sadece, kendilerine ait olmayan kanallarda hd yayınlarda bile bitrate türksat'a göre düşük.
  • Dsmartın görüntü kalitesinin digitürkten kötü olmasına imkan yok. Dizi için de dsmartın sitesinden yayın akışına bakabilirsiniz.
    D-smart görüntü kalitesi ve içerikler hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FX-FOX Crime-FOX Life kanalları Digitürk'te yok bir de bu açıdan düşünün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.