Şimdi Ara

D smart'da En iyi HD cihaz hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24 ay sonunda , uyelik yenilemek icin 30 tl istediler. Ayrica 2008 yilinda aldigim sd cihaz icinde teklif verdiler.(12 ay full paket 15 tl) sd cihaz isime yaramadigindan , bu secenegi secip, humax hd cihazi iade ettim. Yerine noname hd bir cihaz verdiler. Ancak kabal gecisleri yavas ve sanki goruntu kalitesi humax dan kotu. Sizce hangi hd cihazi talep edeyim. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence en iyisi uzak durulan DSMART !!!
    UYDU yayınları ulusal kanallar zaten hd
    Da de belgesel dışında bisey yok o da IP TV de var paralı platforma artık dur demekk lazaim

• Ben de merak ediyorum. Plus üyelik alacağım. Plus ta cihaz alternatifi var mıdır acaba. Hangisi iyidir.

• yok mu öneride bulunabilecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolalper

Ben de merak ediyorum. Plus üyelik alacağım. Plus ta cihaz alternatifi var mıdır acaba. Hangisi iyidir.

Cihazin sekli semali ayni. Birinxe next birinde gild master birinde pace yaziyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Next ye25000 kullanıyorum. Memnunum.

• Eldeki 2012 model hd pace marka uydu cihazi bayiden degistirecegim. Bayide yeni pvr ve blue ozelligine sahip vestel, humax, teknostar varmis. Hangisi iyidir?

• kimseden cevap yok . bendeki ufak boylu hd cihazın görüntüsü malesef camur gibi diyeiblirim.
  • aynen bu konuda kullanici gorusu yok. bende 2012 pace marka var, sikintim cok yok, hd iyi(ama diger cihazlariyla kiyaslamadim). kumandanin kapanma tusu calismiyor. hem kumandasi degissin hemde kayit ozellikli olsun diye yeni cihazla degistirmek istiyorum bende.henuz karar vermedim ama benim gonlum technicolordan yana gibi.

• HD plus cihazlara hafıza artırması oluyor mu kendi hdd mizi takarak bende onu merak ediyorum

• Yıllarca Humax kullandım bir kere bile donmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi den -- 18 Ağustos 2017; 22:46:58 >
  • bende vestel s7560 kullanıyorum çok memnunum hd+ özelliği var ama boş özellik ama cihazdan genel olarak memnunum 1,5 ayda 2 defa dondu cihaz başka sorunum yok

• Bende humax hbr 2002 s var 1,yıldır kullanıyorum bugune kadar bi sorun çıkarmadı lakin tuneri çok kalitesiz dandik en ufak rüzgarda ekran kararıyor dışarıdan ağır vasıta falan geçince bazen goruntu gidiyor.

• Aynısı bnde de var çanak sallanınca ekran kararıyor 3 sn fln sonra geliyor

• önceden digiturk üyesiydim ne rüsgarlar fırtınalar yagmurlar yagardı en ufak bi kırılma bile olmazdı bu dsmartta en ufak bi ruzgarda ekran kararıyor vala sorun cihazların tunerinin kalitesizliğindenmidir yoksa turksatmı sorunlu belli değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.