Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
13
Favori
124.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drtr2

evet pcmcia yuvasına takılır.

Teşekkür ederim...
  • SKYSTAR KARTIMDA KULLANIYORUM CAM MODUL D-SMART EĞLENCE PAKETİNI ALIP FARKINI ODEYIP MAKSI PAKETE YUKSELTTIM. SORUNSUZ KULLANIYORUM.
  • Cumartesi günü cam modül aldım full paket 1 yıllık ücreti 424 Tl. Goldmaster marka modül verdiler sene sonunda modül de bende kalacakamış. Şimdilik her şey güzel kablo ve kumanda kargaşası yok. Forumda konuyla ilgili paylaşım yapan arkadaşlara teşekkür ederim.
    Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

Bende samsung 46d7000'de kullanıyorum. Atv, trthd ve ahaber dışında kalan star kanal d hd yayınları pek güzel değil hd2 de idare eder. forumdaki işin erbabı arkadaşlar durumu anlatmışlar zaten. her işte bi sahtekarlık yapacak illa bizim holdingler. yabancı kanallar ise 10 numara. özellikli bir tv aldınızmı hd vs yayınlar kaçınılmaz oluyor. dolayısıyla digital platformlar.

alırken bende extra bir kumanda daha olmasın diye cam modül almıştım eğlence paketlisinden ama biraz pişman oldum. çünkü maxi yada full paket almadığım için. aradım yükseltirmisiniz dedim aradaki farkı versem kabul etmediler. yada bana böyle muamele ettiler

yahu beğendiklerinin zaten dsmartla alakası yokki free onlar hadi star fena olmasada kanal d ye hd demeye şahit lazım zaten biraz daha derli toplu oluyo okadar sd ye göre farkı o dsmartın hdleri kalite değil okadar..bi trt bi atv değil turkish olarak.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Mayıs 2012; 14:46:13 >

• Modül alacakdım eğlence paketli veya maxi paketli burayı okuyunca kafam allak bullak oldu. Anladığım kadarıyla dsmartın kendi sitesindeki fiyatlar biraz yüksek.

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz?
  • Bende yeni aldım eglencepaketi HDcammodülü. Atlantta HD box Ttuşlu uydu alıcı ile birlikte 469 TL. Bulabildiğim en uygun fiyat buydu. Geçen ay teknosada149 TL ye satıldı sadecemodül ama alamadım internet üzerindenyoktu. Şubelerde de stok var görünüyor ama yok diyorlardı. Garipti doğrusu. Forumda sıcak fırsatlarda 299 TL ye sadece uydu alıcıyı satıyorlar. 199 a da Modül alınabiliyor. İkisini 500 e veriyorlar. Benim aldığım aşağıda daha elime ulaşmadı ama yarına gelir dediler.Deneyip bakıcam. Memnuniyetimi burada paylaşırım inşallah.

http://multivizyon.tv/Store/ProductDetails.aspx?productid=85307

• evet atlanta hdbox ve dsmart modülüm geldi. Taktım ve 5 yaşındaki kızım Da Vinci Learning kanalında kumandayı benden aldı. HD kanallar çok güzel ama HDolmayanların görüntü kalitesi hoşuma gitmedi. Da Vinci Learning kanalı yayını çok kötü özellikle. Acabayapmam gereken bir ayar felan mı var? Cihaz TV ye HDMI kablo ilebağlı vekabloyu baya pahalıya almıştım. Altınuçlu dediklerinde. Yayınformatına bakıyorum 1080i 50 Hz yazıyor. Acaba başka nereye bakmam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

evet atlanta hdbox ve dsmart modülüm geldi. Taktım ve 5 yaşındaki kızım Da Vinci Learning kanalında kumandayı benden aldı. HD kanallar çok güzel ama HDolmayanların görüntü kalitesi hoşuma gitmedi. Da Vinci Learning kanalı yayını çok kötü özellikle. Acabayapmam gereken bir ayar felan mı var? Cihaz TV ye HDMI kablo ilebağlı vekabloyu baya pahalıya almıştım. Altınuçlu dediklerinde. Yayınformatına bakıyorum 1080i 50 Hz yazıyor. Acaba başka nereye bakmam lazım.

atlanta nec chiplidir sd de vasattır ve kötüdür yapacak bişey yok yada değiştirin..netlik oranınızı düşürün tvden 20-30 arası yapın titremeler gider en azından...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Mayıs 2012; 19:47:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

evet atlanta hdbox ve dsmart modülüm geldi. Taktım ve 5 yaşındaki kızım Da Vinci Learning kanalında kumandayı benden aldı. HD kanallar çok güzel ama HDolmayanların görüntü kalitesi hoşuma gitmedi. Da Vinci Learning kanalı yayını çok kötü özellikle. Acabayapmam gereken bir ayar felan mı var? Cihaz TV ye HDMI kablo ilebağlı vekabloyu baya pahalıya almıştım. Altınuçlu dediklerinde. Yayınformatına bakıyorum 1080i 50 Hz yazıyor. Acaba başka nereye bakmam lazım.

atlanta nec chiplidir sd de vasattır ve kötüdür yapacak bişey yok yada değiştirin..netlik oranınızı düşürün tvden 20-30 arası yapın titremeler gider en azından...

yanıtıniçin teşekkürler. şimdişöyle bir sorunum var. di vinci learning açılıyor sorun yok ama discovery HD de açılıyor ama normal discovery açılmıyor şifreli kanal diyor. Müşteri hizmetlerinin mi aramam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

Beyler philips 7676k dahili hd uydu alıcısı olan tv'yi aldım. Son güncelleme il e dsmart modülü uyumlu hale getirilmiş.

Aşağıdaki linkte modül ve eğlence paketi 199 TL ye + maxi paket istersemde +74 TL isteniyor.
    Ben maxi paket düşünüyorum ve ücreti 273 TL ye geliyor sizce alınabilirmi ? Yorumunuz nedir ?

Link:

http://www.nextburada.com/default.asp?git=9&urun=1056

Edit : link düzeltildi

Arkadaşlar biraz önce dsmart bayisine gittim modüllü full paket almak için. Bana 1 yıllık modüllü paket olmadığını 2 yıllık olduğunu söyledi. Fiyat da 729 tl 6 taksit deyince kalakaldum. Forumda gördüm dedim ama satıcı ekrandan girip gösterdi. Bu sitedeki fiyatlar ne qyak peki. Burdan alan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gerenimo57

quote:

Beyler philips 7676k dahili hd uydu alıcısı olan tv'yi aldım. Son güncelleme il e dsmart modülü uyumlu hale getirilmiş.

Aşağıdaki linkte modül ve eğlence paketi 199 TL ye + maxi paket istersemde +74 TL isteniyor.
    Ben maxi paket düşünüyorum ve ücreti 273 TL ye geliyor sizce alınabilirmi ? Yorumunuz nedir ?

Link:

Arkadaşlar biraz önce dsmart bayisine gittim modüllü full paket almak için. Bana 1 yıllık modüllü paket olmadığını 2 yıllık olduğunu söyledi. Fiyat da 729 tl 6 taksit deyince kalakaldum. Forumda gördüm dedim ama satıcı ekrandan girip gösterdi. Bu sitedeki fiyatlar ne qyak peki. Burdan alan var mı acaba?

Yukardaki mesajımda da belirttiğim gibi c.tesi günü golmaster cam modül full pakaeti 424 tl ye aldım. Nette ara ara bakıyorum hala yıllık üyelikle cam modülü full pakaetli olarak veren siteler var.http://www.multivizyon.tv/urun/dsmart-modul-ve-kart-full-hd-paket-1-yil-hediyeli.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

quote:

Orijinalden alıntı: gerenimo57

quote:

Link:

Yukardaki mesajımda da belirttiğim gibi c.tesi günü golmaster cam modül full pakaeti 424 tl ye aldım. Nette ara ara bakıyorum hala yıllık üyelikle cam modülü full pakaetli olarak veren siteler var.http://www.multivizyon.tv/urun/dsmart-modul-ve-kart-full-hd-paket-1-yil-hediyeli.aspx

Kafam karıştı. Bayinin söyledikleri multivizyon sitesi sizin almış olmanız. En mantıklısı karaköye gidip birebir konuşmak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Ntv tv8 ntvspor trt3 de biss sorunu yaşarsınız. Tvlerde biss desteği yok bildiğim kadarı ile. Tavsiyem platform cihazı alın

iyide bunları dsmartta izlerken biss girmeye gerek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5yaprak

quote:

Ntv tv8 ntvspor trt3 de biss sorunu yaşarsınız. Tvlerde biss desteği yok bildiğim kadarı ile. Tavsiyem platform cihazı alın

platform cihazında yok ama modülde var. Modülde bu kanallar d-smart kanalı değil o yüzden şifrelemeleri nds değil. Modül nds kırar.
  • quote:

quote:

quote:

platform cihazında yok ama modülde var. Modülde bu kanallar d-smart kanalı değil o yüzden şifrelemeleri nds değil. Modül nds kırar.

kafam karıştı

şimdi benim tv de conax kart girişi var ben uydu kablosunu bağlasam uydu alıcıya gerek kalmadan sadece conax kartla turksat yayınlarını izleyebilirmiyim

• conax ile alakası yok bilidiğim kadarı ile turksat yayınlarının.
  • quote:

conax ile alakası yok bilidiğim kadarı ile turksat yayınlarının.
    sadece modül olursa dsmart kanallarını uydu alıcı üzerinde modül olursa hem turksat hem dsmart kanallarını izliyorum doğrumudur??

artık ne yapıcam şaşırdım 2 haftadır araştırmadığım alet yöntem kalmadı dsmart mantıklı geliyor
    neta 6400 hd alacaktım ama karşıma modüller çıktı
    LG 50PM6700 için linkte belittiğim paket ve modülü almayı düşünüyorum ne dersinir????

http://www.hepsidijital.com/D-Smart-Modul-Kart-1-YIL-_101701.html#0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 26 Mayıs 2012; 12:44:09 >

• quote:

sadece modül olursa dsmart kanallarını uydu alıcı üzerinde modül olursa hem turksat hem dsmart kanallarını izliyorum doğrumudur???

CI modül girişi var ise evet. Tabi üyelikle
  • quote:

quote:

sadece modül olursa dsmart kanallarını uydu alıcı üzerinde modül olursa hem turksat hem dsmart kanallarını izliyorum doğrumudur???

CI modül girişi var ise evet. Tabi üyelikle

yukarıdaki modül için fikrinizi alabilirmiyim mesajı editledim görmemiş olabilirsiniz diyerekten alıntı yaptım

teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.