Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.043.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

quote:

Orijinalden alıntı: faaty

dp mağazasına girsek, bleu de chanel istiyorum desem bana verir mi? kod falan bilmiyorum. nereden öğreniyoruz dp kodlarını?

Chanel D&P'de yok bildiğim kadarıyla.

Evet yokmuş. Sordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saydığınız parfümler koku olarak kötü değil ama ben daha eşşsiz az bilinen yada kullanılan parfümleri tercih ediyorum.. Bunlar artık herkesin bildiği ve kullandığı parfümler olduğu için ben ilgilenmiyorum...
  • Yazlık hafif ve hoş kokulu bir şeyler önerir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Saydığınız parfümler koku olarak kötü değil ama ben daha eşşsiz az bilinen yada kullanılan parfümleri tercih ediyorum.. Bunlar artık herkesin bildiği ve kullandığı parfümler olduğu için ben ilgilenmiyorum...

Anladım. Eşsiz az bilinenlerdende öneride bulunabilirsiniz. Burdan tavsiye istememin nedeni gittiğimde en fazla 3-5 tane denenebilir adam hepsini denetmezki velev ki denetti 3 taneden sonra koku alma oranıda azalıyor dıye bılıyorum.
    Dediğim gibi tek krıter kalıcı olması hemen ucup gitmesin, hissedilebilir olsun.
  • quote:

Saydığınız parfümler koku olarak kötü değil ama ben daha eşşsiz az bilinen yada kullanılan parfümleri tercih ediyorum.. Bunlar artık herkesin bildiği ve kullandığı parfümler olduğu için ben ilgilenmiyorum...

Mesela ?
  • mrt__gl kullanıcısına yanıt
    Mesela...

HUGO BOSS SOUL

http://www.bellamola.com/productPaging.php?productId=4681

SALVATORE FERRAGAMO

http://www.bellamola.com/productPaging.php?productSex=him&priceRange=&category=2&brand=Salvatore%2520Ferragamo&name=&previousBrand=Ralph%2520Lauren

Farklı parfümler alın deneyin biraz paraya kıyıcaksınız. Ben öyle yapıyorum tabi orjinal alıcak duruymunuz yoksa kokusunu merak ettiğiniz marka modelleri açık parfümcüden isteyin. Yoksa yeni parfümler keşfedemezsiniz. Uzun zamandır bakıyorum hep aynı parfümler dönüoyo burada çoğunlukla... Parfüm konusunda uzman değilim ama kullanılan parfümün biraz unique yani az bilinen kullanılan bir parfüm olması gerektiğini düşünüyorum...

Bunlar benim parfümlerim... Kokularını merak ettiğinizi sorabilirsiniz... Aslında parfüm imza gibidir ama ben farklı kullanmayı seviyorum aynı parfümü kullanmak beni sıkıyo.. ve tabi yaz-kış ayrımı yapıyorum parfümlerde ona göre alıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 2 Nisan 2014; 22:42:58 >

• quote:

Çevremdekiler anlamaz parfümden falan yani ne alırsam alayım unique olacağım.[sm=evillol.gif
    -İlk mesajdada belirtiğim gibi hiç anlamıyorum ben parfümden, internette ve forumda okuduğuma göre her dp orjinalinin kokusunu vermiyormuş alakasız bir koku olabiliyormuş
    Orjinal alsam diğer şeyleri kısacam bu yuzden dp den almayı dusunuyorum.

Mesela HUGO BOSS SOUL , SALVATORE FERRAGAMO yazmışsınız siz bunun orjinalini mi kullandınızda beğendiniz yoksa dp olanını mı?
    Eğer siz orjinali kullandıysanız ben dp den alsam aynı etki olmaz demi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt__gl -- 2 Nisan 2014; 23:14:07 >
  • mrt__gl kullanıcısına yanıt
    Zamanında çok açık parfüm kullandım öğrencilik zamanında, daha sonra maaş almaya başlayınca nerdeyse tamamen bıraktım. Hugo Boss Soul bende var.. Artık orjinal alıyorum.. Bazı parfümlerin açığı çok başarılı iken.. Burberry- Touch Armani Code gibi mesela... bazıları da hiç aslında uygun olmuyor olamıyor. Estee Lauder - Intuition Erkek mesela... O yüzden hem orjinalini koklamış olmak hem de açığına bakmak lazım. Ben bir çok parfümün açık ve orj. ini bildiğim içinn durumu biliyorum. Tamamen şansa bağlı... Aldığınız açık parfüm elinize sıktığınız zaman uzun süre keskin , alkol, kolonya gibi kokuyosa bence iyi değildir.. sıkılır sıkılmaz gerçek kokusunu vermeli bence...
  • yaz için önerebileceğiniz fazla ağır olmayan ve kalıcı parfüm önerebilir misiniz ? Şimdi b4 kullanıyorum, bu koku tarzında olursa daha iyi olur.

• Bugün C1 yani 212 aldım orjinali de var elimde ama hiç benzemiyor orjinaline. Orjinali çok daha ağır yumuşak bir koku iken, bu daha parlak bir koku. İkisini de birer koluma sıktım 1 saat geçti hala farklı kokuyorlar. Bu normal bir durum mu yoksa benim burnum mu çok hassas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire17

Bugün C1 yani 212 aldım orjinali de var elimde ama hiç benzemiyor orjinaline. Orjinali çok daha ağır yumuşak bir koku iken, bu daha parlak bir koku. İkisini de birer koluma sıktım 1 saat geçti hala farklı kokuyorlar. Bu normal bir durum mu yoksa benim burnum mu çok hassas.

Dostum 212 men kalıcımı yani üstüne filan sık yada baska yere kaç saat kalıcı cildiine sık. Olacak o kadar sonuçta birisi 150 tl birisi 15 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

quote:

Orijinalden alıntı: faaty

dp mağazasına girsek, bleu de chanel istiyorum desem bana verir mi? kod falan bilmiyorum. nereden öğreniyoruz dp kodlarını?

Chanel D&P'de yok bildiğim kadarıyla.

Chanel Dp de var ama Blue yok Allure var bir bak istersen güzel kokuyor ben beğendim. Kodu A3
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRV35

quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

Merhabalar dp de abercrombie fitch parfüm var mı ? Bilginiz var mı

Bende merak ediyorum ozellikle Fierce modelini arkadaslar A&F i ulkemizde acik satan firmalar var mi ayni sekilde Gucci Guilty de pek bulunmuyor.

Dp Guality çıkardı lakin parfüm hafif uçup gidiyor. birde sansiroda var diye biliyorum ama sansironun parfümleri su gibi uçup gidiyor. Dp sansiro yanında daha kalite diyebilirim.
  • dun armani code ve hugo boss energy aldim (bottle istedim yanlis verdi bottle no 6 diyince yalnis anladi ) . cod fok feci kokladikca kensime asik oluyorum ama hugo boss energyi ustume sıkmadim sizce nasil parfum kullanan varmi basarili ve kalici mi

• C14 kullanan varmı arkadaslar ?

geçen öyle denedim güzel bi kokusu vardı kalıcımı ?

Bana söyle saglam gün boyu üstümden cıkmayacak yazlık bi koku lazım olmadı salı günü c14 alacagım
  • Dpnin 39 tllik paketleri devam ediyormu

• Şu an elimde dpden Hugo Boss Bottled (Boss) b4, Givenchy Insense Ultramarine (I3) ve RL Polo Blue (p9) var.

ı3 ve p9 tam yazlık harika kokular çok ünlü olduklarını bilerek aldım 1-2 aya pişti olmaya başlarım sağda solda Bu ikisini kesinlikle öneririm. B4 işi karışık kızlar bayıldı ama çok şekerli bunu sıkıyorsanız aç kalmayın mide bulantısı yapabiliyor ama güzel Ama daha iyileri bulunabilir bence.

Bir de Sculpture denedim dpde hem kokmuyor fark edilmiyor hem de açık olduğu için bence parfümün asıl güzel kısmına geçemiyor. Traş kolonyası haliyle kalıyor. Sevilde orjinalini denedim dp ile alakası yok ve çok iyi 50cc 55 tl internette. Orjinalini tavsiye ederim ama herkesin beğeneceği bir koku değil.

Senelerce o parfümü kullandım sonradan sıktı çok da aman aman bir kokusu yok ve fazla kalıcı değil. Son zamanlarda çok popüler olduğunu düşünürsek illa pişti olacaksan ı3 veya p9 ile ol derim şahsen hem koku olarak hem kalıcılık olarak euphorianın üstündeler. Yok pişti olmak istemem dersen euphoria al gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson

Şu an elimde dpden Hugo Boss Bottled (Boss) b4, Givenchy Insense Ultramarine (I3) ve RL Polo Blue (p9) var.

ı3 ve p9 tam yazlık harika kokular çok ünlü olduklarını bilerek aldım 1-2 aya pişti olmaya başlarım sağda solda Bu ikisini kesinlikle öneririm. B4 işi karışık kızlar bayıldı ama çok şekerli bunu sıkıyorsanız aç kalmayın mide bulantısı yapabiliyor ama güzel Ama daha iyileri bulunabilir bence.

Bir de Sculpture denedim dpde hem kokmuyor fark edilmiyor hem de açık olduğu için bence parfümün asıl güzel kısmına geçemiyor. Traş kolonyası haliyle kalıyor. Sevilde orjinalini denedim dp ile alakası yok ve çok iyi 50cc 55 tl internette. Orjinalini tavsiye ederim ama herkesin beğeneceği bir koku değil.

Senelerce o parfümü kullandım sonradan sıktı çok da aman aman bir kokusu yok ve fazla kalıcı değil. Son zamanlarda çok popüler olduğunu düşünürsek illa pişti olacaksan ı3 veya p9 ile ol derim şahsen hem koku olarak hem kalıcılık olarak euphorianın üstündeler. Yok pişti olmak istemem dersen euphoria al gitsin

Bende forumdaki tecrubelı abılerden tavsıye aldım gıttım. İstediğimin çoğu parfume şimdi elimizde yok dedı neyse bende daha onceden aklımda kalan Sculpture baktım guzel geldı aldım.

Neyse sey dıcem bende baya kalıcı etkı yaptı cilt den cilte degısıyor galıba

• Jackson kullanıcısına yanıt
    İşte bana böyle güzel bilgiler lazim:) teşekkürler dostum yarın bakacağım dediğin kokulara :)

• Bu hafta icinde dpden parfüm alicam ne onerirsiniz. Agir olmasin bugday tenliyim. B4 kullaniyodum yeni bi koku ariyorum begenilen bir parfum olsun

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.