DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı
4.974
Cevap
159
Favori
766.309
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 sonraki >>>
Giriş
      0 Mesaj
      29 Nisan 2012 14:13:25
      Arkadaşlar benim size daha farklı bir tavsiyem var.
      Aylardır sokakta yürürken burnuma bir koku gelirdi, kalabalıkta olduğumuz için utanır gidip soramazdım da. Çok hoşuma gider "acaba hangi marka" diye merak ederdim. En sonunda tanıdık bir arkadaşta rastladım, çok şükür dedim sordum.

Flormar - Green Code (Yeşil şişe) 25 TL (Kutusunda deodorant hediyeli)

Belki sizde tanırsınız koklayınca. Kesinlikle gidin deneyin.

Bu markanın 5 rengi falan var. Mavisini (Blue Code) kokladım oda çok hoştu ama Green Code aylardır hayalimdi diyebilirim size :)

FİYATINA SAKIN ALDANMAYIN. Ben fiyatını öğrenmeden önce Bu armaniler gibi, Hugo Boss lar gibi 150-200 TL lik parfüm sanıyordum 25 TL deyince yanlışlık var sanmıştım ama öyle değilmiş. Çok iddialıyım, şiddetle tavsiye ediyorum. İstanbul Anadolu yakasında oturanlar için Yenisahra - Optimum AVM de Flormar stantı var hemen deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gangsterosman -- 29 Nisan 2012; 14:19:41 >

• Yüzbaşı
      928 Mesaj
      29 Nisan 2012 16:20:01
      Arkadaşlar yaz için açık esmer ten bir kişi için Parfüm önerisi verirmisiniz ? Yalnız ağır koku olmasın karşı tarafa hoş bir koku vermesi yeterli etkiliyeci bişey olsun :)

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 8 saat 17 dakika kadarı kaldı.
      29 Nisan 2012 17:35:52
      Muz kokulu bir seyler var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Harley-Davidson. Live to Ride, Ride to Live
      The Road Starts here. It never Ends.
    • Teğmen
      209 Mesaj
      29 Nisan 2012 21:16:15
      Arkadaşlar DP'de davidoff champion var mı acaba? Varsa kodu nedir?

• Uzman Mobil
      6564 Mesaj
      30 Nisan 2012 02:08:09
      David off - Adventure... orjinalini kullanıyorum şuan.. gerçekten güzel bi koku.. şuana kadar sevmeyen çıkmadı... ekşi sözlükte de hakkında güzel yorumlar var... açığı nasıldır bilemicem...

*Bide markafonide Antonio Banderasın kokuları var arkadaşlar 100ml likleri 44 tl... ve kaliteli güzel kokular.. üye olup bakın ve alın derim.. ben 2 tane sipariş verdim eve gelicek ..

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!
    • Er
      0 Mesaj
      30 Nisan 2012 21:37:32
      Ultramarine ve Cool water kullanan varsa bir karşılaştırma yapar mı acaba? Esmer birinde çok mu abes kaçar bunlar?

• Uzman Mobil
      6564 Mesaj
      01 Mayıs 2012 12:51:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Matarama_Sukosana

Ultramarine ve Cool water kullanan varsa bir karşılaştırma yapar mı acaba? Esmer birinde çok mu abes kaçar bunlar?

Cool water bence çok vasat bi parfüm.. orjinalini kullandım bi süre.. abim getimişti.. ultramarine vir çok açıdan üstün .. esmer birinde o kadar sırıtacağını sanmıyorm...

• Er
      0 Mesaj
      01 Mayıs 2012 20:04:20

quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Alıntıları Göster

Cool water bence çok vasat bi parfüm.. orjinalini kullandım bi süre.. abim getimişti.. ultramarine vir çok açıdan üstün .. esmer birinde o kadar sırıtacağını sanmıyorm...

Cool water'ı bilmem de Bargello'dan Ultramarine aldım. Hem kokusu hem kalıcılığı çok iyiymiş.

• Yüzbaşı
      927 Mesaj
      01 Mayıs 2012 20:16:40
      issey miyake nasıldır acaba.sanırım b4 alacağız B)

LIVE FOR EVERYTHING, DIE FOR NOTHING

gigabyte ga-ma785gt-ud3h / athlon2 x4 630 2.8 / kingston hyperx 2x2 1333 / sapphire 5770 vaporx (geçici olarak sapphire 5750) / lg w2230s
      lustral special / prozac 20mg / tranxilene 5mg / rileptid 1 mg / remeron 15mg
      ŞEKERSİZ ÇAY İÇENLER [FAN CLUB] / CAMFROG SÖNMEZ -PALTALK- TIKLA VE DETAYLARI GÖR, SÖNMEZ DAYIYLA SOHBET ET ;)

• Uzman Mobil
      6564 Mesaj
      01 Mayıs 2012 20:18:46
      quote:

Orijinalden alıntı: Matarama_Sukosana

Alıntıları Göster

Cool water'ı bilmem de Bargello'dan Ultramarine aldım. Hem kokusu hem kalıcılığı çok iyiymiş.

ultramarine iyidir.. sağlam parfümdür.. demirbaşlarım arasında...

• Er
      0 Mesaj
      02 Mayıs 2012 15:21:11

quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

issey miyake nasıldır acaba.sanırım b4 alacağız B)

Issey Miyake ve B4 (Hugo Boss - Boss) çok farklıdır.

İkisi de çok iyidir fakat yaz için Issey daha uygun.

• Binbaşı
      1701 Mesaj
      07 Mayıs 2012 08:04:55
      AVON - I'm Perfect'in D&P'de ki karsiligini bilen var mi arkadaslar ya da ona benzer? ve ya baska bi markada karsiligi olsa da olur

Gigabyte GA-P35 DS3L / / Intel Q9400 2.66 Ghz / / MSI GTX 1050ti / / Seagate 320 GB / / 6 gb Kingston 800Mhz Feel Hurricane / / FSB Bluestorm II 500W / / Samsung 961BF 19" 2ms 3000:1 / / Logitech x530 5 1
      Gerçek Olmadığı İmkansız Olduğu Anlamına Gelmez
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      07 Mayıs 2012 08:43:20
      Takip.Sonradan editleyeceğim.

TRAİN HARD WİN EASY
    • Er
      0 Mesaj
      07 Mayıs 2012 19:47:40
      Şöyle bişey yapsak: DP, David Walker, Bargello, Ixora, Mystical ve varsa başka açık parfümcülerin en başarılı olduğu kokuları saptasak. Mesela sanırım 212 Men en iyi David Walker'da, Terre d'Hermes Mystical'daymış. Rochas için DP, One Million için Ixora, Burberry classic için Bargello diyorlar. Düşünceleri alsak...

• Çavuş
      64 Mesaj
      08 Mayıs 2012 22:08:15
      Arkadaşlar d&p'de blvgari aqva pour homme marine mevcut mudur? Bilen var mi?

• Yüzbaşı
      328 Mesaj
      08 Mayıs 2012 22:26:15
      ben yaklaşık 1 yıldır c4( ck one ) kullanıyorum. gayet güzel bir koku, hafif ve kalıcı. etraftan olumlu tepkiler de aldım daha sonraları arkadaşlarım gay parfümü diye dalga geçselerde bence gayet güzel yaz ayları içinde ideal bence.

• Yarbay
      12568 Mesaj
      08 Mayıs 2012 22:49:40
      quote:

Orijinalden alıntı: gurci

ben yaklaşık 1 yıldır c4( ck one ) kullanıyorum. gayet güzel bir koku, hafif ve kalıcı. etraftan olumlu tepkiler de aldım daha sonraları arkadaşlarım gay parfümü diye dalga geçselerde bence gayet güzel yaz ayları içinde ideal bence.

Bence hiç kalıcı değil sıktıktan 2 saat sonra yok oluyor.

Bu arada Antonia banderas parfümleri nasıl ? Bilgisi olan var mı ?

• Er
      0 Mesaj
      10 Mayıs 2012 18:04:31
      Bugün David Walker'dan Azzaro chrome sport ve Ultraviolet aldım.

Öyle alt nota, üst nota, bas gitar falan bilmem. Ultraviolet limonata artı hafif bir bisküvi gibi kokuyor. Ağır değil. Belki "tam yazlık" denemez ama çok abes de kaçmaz diye düşünüyorum. Fark edilirlik ve kalıcılık orta.

Azzaro chrome sport turunçgil olarak tarif ediliyor. Gerçekten de mandalinaya benzer bir kokusu var. Bargello'dan aldığım Bvlgari aqva'ya çok benzettim ama bunun fark edilirliği ve kalıcılığı daha iyi. Yaz için çok uygun.

1+1 şeklinde satış yapıyorlar. İki tane 50'lik 20 lira.

• Yüzbaşı
      996 Mesaj
      11 Mayıs 2012 23:37:15
      Issey miyake nasıl bir koku arkadaşlar hafif mi sıkıyor mu farkedilir mi yakından

• Er
      0 Mesaj
      11 Mayıs 2012 23:57:22

quote:

Orijinalden alıntı: Solidshot

Issey miyake nasıl bir koku arkadaşlar hafif mi sıkıyor mu farkedilir mi yakından

Bence çok süper bir koku. İstediğin kadar fıslat etrafı baymaz. Fark edilirliği de iyi. Kalıcılığı fena değil. Sabah sıkıp da geceye kadar durmasını beklemeyin elbette. Hafif parfümlerde bu olmuyor.

Koku tarif etmeyi bilmiyorum ama fresh tabir edilen grupta olmalı.

Ben D&P'den aldığım açığını kullanıyorum. Eğer orijinal parfüm alırsam yöneleceğim birkaç parfümden biridir.

Mutlaka deneyin derim.

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.