Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: twelve.

Yaz kapida, bi guncel liste olsa fena mi

Armani MANIA diyorum

David off - Adventure
  • Dostlar selam 212 Men açık parfüm alacağım, daha çok tuse'den alıyordum çok köklü ve kalıcı olduğu için.
    Sizce 212 Men d&p'de mi daha başarılı yokse tusede mi?
    Aslında aynı soruyu Tom Ford Black Orchid için de sorabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xatixungur

Dostlar selam 212 Men açık parfüm alacağım, daha çok tuse'den alıyordum çok köklü ve kalıcı olduğu için.
    Sizce 212 Men d&p'de mi daha başarılı yokse tusede mi?
    Aslında aynı soruyu Tom Ford Black Orchid için de sorabilirim.

Black Orchid ile deneyimi olan lütfen paylaşsın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dp deki a3 kodlu parfüm hangi parfümün doldurması Chanell allure Homme mu sports mu hemme Edition Blanche Concantre hangisi bilen var mı
  • bi aralar A4 kullandım ben armani-zeus'tu sanırım sonra yok oldu ama çok harika kokuydu şimdi gidiyorum armani zeus diyorum saçma sapan koku veriyor bu aralar orjinal D&G the one kullanıyorum çok kalıcı bi koku dikkat çekiyor
  • arkadaslar parfumleri sadece kodlariyla yazma olayina ben de karsiyim hicbirsey anlasilmiyor

ya sadece isimlerini yazalim ya da cok kod yazmak istiyorsak gene markayla beraber yazalim ki anlayan anlasin

bir de cok basarlslz ve basarili yapilanlari yazilabilse buraya kisiler ona gore bilir

kendi deneyimime gore ornek vereyim

Burberry Classic - COK BASARILI yapiyor

-------------------

Burberry Touch - COK KOTU (koku alakasiz)
    Tom Ford Black orchid COK KOTU (koku cok aglr ve kotu olmus)
    Terre d'Hermes KOTU (koku yakln ama guzel degil)

misal ilkini cok iyiyken tavsiye ederken sonuncuyu almayln paraya yazik olmasln diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: owin

arkadaslar parfumleri sadece kodlariyla yazma olayina ben de karsiyim hicbirsey anlasilmiyor

ya sadece isimlerini yazalim ya da cok kod yazmak istiyorsak gene markayla beraber yazalim ki anlayan anlasin

bir de cok basarlslz ve basarili yapilanlari yazilabilse buraya kisiler ona gore bilir

-------------------

misal ilkini cok iyiyken tavsiye ederken sonuncuyu almayln paraya yazik olmasln diyorum

Bu adı geçen kokular D&P mi başka bişey mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Matarama_Sukosana

quote:

arkadaslar parfumleri sadece kodlariyla yazma olayina ben de karsiyim hicbirsey anlasilmiyor

-------------------

Bu adı geçen kokular D&P mi başka bişey mi?

hepsi dp

• ya arkadaşlar ben 400 lira harcadım hala tenime uygun parfüm bulamadım kalıcılık yayılma falan hep 0 denecek düzeyde :( her mevsim kullanabileceğim (ya da sadece yazlık önerileriniz de olabilir) çevremde farkedilecek ağırlık hafiflik farketmez kalıcılık olsun tamam ve kızların ilgisini çekecek parfüm tavsiyeleriniz var mı ?
    *kumral tenliyim (açık tene yakınım) tenim yağlı denecek seviyede değil hatta kuru denebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: wars123

ya arkadaşlar ben 400 lira harcadım hala tenime uygun parfüm bulamadım kalıcılık yayılma falan hep 0 denecek düzeyde :( her mevsim kullanabileceğim (ya da sadece yazlık önerileriniz de olabilir) çevremde farkedilecek ağırlık hafiflik farketmez kalıcılık olsun tamam ve kızların ilgisini çekecek parfüm tavsiyeleriniz var mı ?
    *kumral tenliyim (açık tene yakınım) tenim yağlı denecek seviyede değil hatta kuru denebilir

Burası açık parfüm konusu olduğuna göre açık parfüm kullandığınızı kabul ediyorum. Ortalama 20 liradan saysak 20 çeşit parfüm denemiş olmanız gerek. Nasıl olur da hiç birini beğenmediniz? Hangi kokuları denediniz acaba? Belki bir fikir verebiliriz.

• quote:

ya arkadaşlar ben 400 lira harcadım hala tenime uygun parfüm bulamadım kalıcılık yayılma falan hep 0 denecek düzeyde :( her mevsim kullanabileceğim (ya da sadece yazlık önerileriniz de olabilir) çevremde farkedilecek ağırlık hafiflik farketmez kalıcılık olsun tamam ve kızların ilgisini çekecek parfüm tavsiyeleriniz var mı ?

Burbery Touch gider sana....
  • quote:

ya hepsi açık 20 tane hesabına göre değil. açık kullandıklarım
    Ck euphoria -dp
    armani diamonds -dp
    versace blue jeans -dp
    jil sander -dp
    tiaras surf
    antonio banderas blue seduction
    antonia banderas the secret
    lacoste essential sport
    Ck one
    cool water
    bu parfümlerin hiçbiri bana gitmedi ya kalıcılık kötüydü ya da tenimde kokusu değişiyor kötü oluyordu. mesela euphoria ile cool water 1 saat sonra değişiyordu.
    d&p olsun başka firma olsun açık parfüm önerilerinizi bekliyorum ayrıca fiyatı çok yüksek olmayan orjinal parfüm de olabilir. teşekkürler :))

Benim deneyip de koku, fark edilirlik ve kalıcılık açısından kuvvetle önereceğim açık parfümler:

Bargello:
    1. Ultramarine (yaz)
    2. Burberry (kış ve çok sıcak olmayan yaz)
    3. Xeryus rouge (kış)
    4. Versace jeans (yaz ve kış)
    5. Cool water (yaz)
    6. Terre d'Hermes !!!!!!!!! (kış ve yaz akşamı)

D&P:
    1. Rochas !!! (kış)
    2. Gio (yaz)
    3. Issey miyake (yaz)
    4. Yine Burberry

Ixora:
    1. Black XS !!! (kış)
    2. Sexy veya VIP olmayan 212 (bahar ve güz)

David Walker
    1. Azzaro chrome sport

Mystical:
    1. Yine Terre d'Hermes !!!!!!!!!
    2. Yine 212

• en guzel terre yi neresi yapiyor peki?

lutfen orjinalini kullanan koklayan varsa onlar cevaplasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owin -- 13 Haziran 2012; 23:05:29 >
  • Merhabalar yaz için bargellodan hangi parfümleri önerebilirsiniz acaba, bir de terre yi en başarılı taklit eden hangi açık parfümcü bu konularda yardımcı olursanız sevinirim
  • Terre d'Hermes'i Bargello'dan denedim ve çok beğendim. Fakat orijinalini bilmediğim için karşılaştıramam. Mystical'ın daha başarılı olduğunu duydum ama henüz bakmadım.

• Issey Miyake PARIS: L'Eau D'Issey Pour Homme, (FRANSA)
    Lacoste Red, (iNGiLTERE)
    Lacoste Essential, (iNGiLTERE)

Ben bu 3 kokuyu şiddetle tavsiye ederim, orjinal kullanıyorum, biraz yüksek fiyatları var, ama orjinal tester alıp deneyin önce, en iyi açık halini hangi firma yaparsa ona bakın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Issey Miyake PARIS: L'Eau D'Issey Pour Homme, (FRANSA)
    Lacoste Red, (iNGiLTERE)

Ben bu 3 kokuyu şiddetle tavsiye ederim, orjinal kullanıyorum, biraz yüksek fiyatları var, ama orjinal tester alıp deneyin önce, en iyi açık halini hangi firma yaparsa ona bakın derim

bu fransa ingiltereler ne oluyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Issey Miyake PARIS: L'Eau D'Issey Pour Homme, (FRANSA)
    Lacoste Red, (iNGiLTERE)

bu fransa ingiltereler ne oluyor

O ülkenin üretimi yani

• dpdeki urunler farkli ulkelerden mni geliyor>

ben tum esanslari gene turkiyeden alip burada sulandiriyorlar sanlyordum.

anladlm ixora denediniz mi onlara da iyi diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.