Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.350
Cevap
73
Favori
1.658.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

benim arabanın ederi nedir arkadaslar fikir veririmisiz.

2005 model albea 1.2 EL 80 hp

15200 km de

klima- aliminyum alasım cantlar- surucu hava yastıgı-immobiliser-sis farı- alarm-uzaktan kumandalı merkezi kilit-radyo teyp- aklıma baska bisey gelmiyor :) ha yan cıtalar ve aynalar boyalı ( stil paket ayagına boyleydi sanırım )

arka kapıda 25 cm lik bi kısım kısın kar kureme aracı cizince boyandı.. ve ben tamponu kırdım kaskoluydu degişti..

evet fikir verin bakalım kac ytl eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msimsek -- 30 Nisan 2007; 0:51:03 >
  • mşimşek arkadaşım bende 1,2 16v albea var lpg'li 20 bin km geçtim şu anda şehir içinde yaklaşık 140 ykrş eski parayla 140 bin lira yakıyor şehir dışı test etme imkanın olmadı bu hesabın içinde açılışta yaktığımız benzinde dahil
  • cvp icin tesekkurler standbye
  • standbye kardeşim benimle hemen aynı yakıyorsun ben birazcık daha aşağılarda yakıyorum yaw.
    murat kardeşim yeni kasa 2005 model mavi renkte aynı donanımda albea 1.4 fire motor geçen gün 15000 bin ytl ye satıldı enrico alibertiden burada yetkili servis bu.mukayeseyi sen yap ben bişiycik demem gayrı.
  • Arkadaşlar yeni fiat albea sı olan ve xenon far taktıran varmı içinizde + xenon bu araca uyuyormu
  • quote:

murat kardeşim yeni kasa 2005 model mavi renkte aynı donanımda albea 1.4 fire motor geçen gün 15000 bin ytl ye satıldı enrico alibertiden burada yetkili servis bu.mukayeseyi sen yap ben bişiycik demem gayrı.

hayatta satmam o zaman.. bu ne ya bedava. peder ömur boyu biner zaten buna.. ben baska bisey alır ucuzdan baslar arttırırım modeli.. 0 araba almayın arkadaslar.. zarar cok buyuk :) adas sagol bilgi icin..
  • arkadaşlar orta konsol küllüğünün üstünde- klimanın altındaki eldiven gözüne Ekolayzer yada amfi yada cd çalar gibisinden aletler takılabilir mi.
    deneyen oldu mu
  • muratde senin araba lpg miydi ben multijet diye hatırlıyordum. valla şehir içinde fazla gaza basmam biraz seri kullanırım ama ileride kırmızı ışığı görmüşsem ayağımı gazdan çekerim belki biraz daha dikkatli kullansam biraz daha aşağıya iner ama çok daha fazla farketmez sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

Arkadaşlar yeni fiat albea sı olan ve xenon far taktıran varmı içinizde + xenon bu araca uyuyormu

xenon kiti anadola bile takılır benim aracımdada h7 xenon kiti mevcut.aydınlatma gayet düzgün ve seviyeli.

standbye arkadaşım arabam multijet yaw.ama gaz gibi kullanılıyor.yakıt açısından az yakıyor yani.
  • ya o albea nın stopları çok acayip ya yeni taktırılmış yoksa fabirka çıkışlımı
  • benim stoplarımı diyorsan kardeşim fabrika çıkışı değil ama en azından fabrika malı.mako orjinal stoplar beyaz renkte aynısından siyah var birde kırmızı beyaz olanı var.fiyatı 120 ytl toplamda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratde35
    xenon kiti anadola bile takılır benim aracımdada h7 xenon kiti mevcut.aydınlatma gayet düzgün ve seviyeli.

Dostum ön farın resmini çekip koyarmısın
  • quote:

benim stoplarımı diyorsan kardeşim fabrika çıkışı değil ama en azından fabrika malı.mako orjinal stoplar beyaz renkte aynısından siyah var birde kırmızı beyaz olanı var.fiyatı 120 ytl toplamda.

para sorun değil
  • arkadaşlar yeni albealarda benzin ışığı yandığı anda depoda kaç litre benzin kalmış oluyor?
  • 15 ytl lik kalıyor.benzin ışığın yanınca.

farların fotosunu isteyen arkadaşım bu kadar yeter mi???istersen eklerim daha.

dђ ғіат аlвeа такımı

dђ ғіат аlвeа такımı

dђ ғіат аlвeа такımı

dђ ғіат аlвeа такımı

• quote:

Orjinalden alıntı: can9559_95

quote:

benim stoplarımı diyorsan kardeşim fabrika çıkışı değil ama en azından fabrika malı.mako orjinal stoplar beyaz renkte aynısından siyah var birde kırmızı beyaz olanı var.fiyatı 120 ytl toplamda.

para sorun değil

o zaman zaten sorun yok...

• http://www.fiat.com/cgi-bin/pbrand.dll/FIAT_COM/showroom/showroom.jsp?BV_SessionID=@@@@1254374417.1177607034@@@@&BV_EngineID=ccchaddkkghghihcefecejgdfiidgnl.0&categoryOID=-1073763018

inatla weekend i getirmiyorlar.ben bunu bekledim ısrarla.nedir bu satış kriterleride getirmeye gerek duymuyorlar bazı modelleri anlamıyorum???
  • ilginç birşey daha var.albea avusturya da yok ama palio weekend var...ilginç.
  • quote:

15 ytl lik kalıyor.benzin ışığın yanınca.

farların fotosunu isteyen arkadaşım bu kadar yeter mi???istersen eklerim daha.

dђ ғіат аlвeа такımı

dђ ғіат аlвeа такımı

dђ ғіат аlвeа такımı

dђ ғіат аlвeа такımı

Sağol dostum ben mercekli var zannettim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.