Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.349
Cevap
73
Favori
1.659.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın millet. Saat kaç? aboo 6 olmuş. Çok uyudum yine.
    * Benim camlar lumar 2numara. klormatik . güneşin alnında kararıyor, gece yok kadar beyazlıyor. Çok memnunum. Yaptıracak arkadaşlara 1numara olanı tavsiye ederim. Yeni piyasa fiyatları ile 350-400tl tutar tahminen. Soyulma-çizilme falan olmadı.
    Gelelim arka çamdan sökme işine. Öyle sazan gibi atlamıcaz filmin üstüme. Islak süngerle sulandırıp, ısı tabancasıyla vercez ayarı.
    Su buharını yedikçe yumuşayıp neredeyse kendi sıyrılıyor. Çok rahat. Rezistansın ruhu bile duymaz. Bu arada neden sökmek ihtiyacı duyulur onu anlamadım? Niye yaptırıyoruz o vakit.
  • falco siz beğendiniz mi aracı? Biz bahsettiğiniz arabayı ekonomik, sehir içinde ideal araçların ilk sırasında sayıyoruz. Fiyatta anlaşırsanız yürüyende, sağında-solunda sıkıntı yok diyorsanız alınız . Araç yeni kasamı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: oxray

quote:

Orjinalden alıntı: hardday

mabbay hocam asıl ben teşekkür ederim..

oxray hocam bu çok güzel..70 lira filme vereceğimize bunu alıp ömürlük kullanabiliriz.Böyle bir sey olduğunu hiç
    bilmiyordum.Bence değer hemde tüm camlar set halinde.
    Yalnız resimlerde tavandan sarkan kablo neyin nesi anlayamadım ben.Montajı basit diyor ama yapabilirmiyiz ki.

Hocam o montaj yapılan arabanın modeli fren lambası üstte olan modelden. Biliyorsunuz solelerde fren lambası aşağı alındı..

Perdelerin klipsi tam oturması için fren lambası sökülmüş ve o anda çekilmiş resim.
    Fren lambasının sökümü çok basit. Bence filmden çok daha iyi ama bana göre pahalı gibi.

Meret şu şıralar epey para harcadım. Biraz para biriktirdikten sonra bakacam o işede..

Hocam zaten benim araba 2004 1.2 16 V fren lambası üstte zaten.Herhalde sıkıntı yaşamam Alsammı ki acaba ???

• quote:

Orjinalden alıntı: zeiffer

Orjinal playeri sökmem. Ha olura sökersem de
    bu cihazı
    takarım. Bundan başkası o devasa boşluğu kapatmaz benim gözümde.

abi valla o sekilde pek saglıklı olmaz gibi geliyor bana yani benim dediğim birebir oturuyor bosluk kalmıyor zaten öyle sallanan ekranı ben pek begenmedim tabi senin secimin tarısılmaz bence diyorum hayırlı aksamlar

• erkan'ım. Navigasyon kısmını kullanmam, Mp3,Dvd için o cihaza tavım.
    Zaten halihazırda saplantı haline getirmedim, ki zaten orjinal playeri çıkarmak hiç ama hiç istemiyorum.
    Varsın Mp3 çalmasın, bence en güzel şimdiki hali. Zevk işte.
    O vakit geldiğinde en önemlisi bitimin kan sayımı olur zaten. Player olsun kralı olsun diyede konsola ikinci bir Albea gömmenin anlamı yok
    Bu arada onun ekranı sallanırmı diyorsun. Vallaha mı? Bozar o zaman.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeiffer

Günaydın millet. Saat kaç? aboo 6 olmuş. Çok uyudum yine.
    * Benim camlar lumar 2numara. klormatik . güneşin alnında kararıyor, gece yok kadar beyazlıyor. Çok memnunum. Yaptıracak arkadaşlara 1numara olanı tavsiye ederim. Yeni piyasa fiyatları ile 350-400tl tutar tahminen. Soyulma-çizilme falan olmadı.
    Gelelim arka çamdan sökme işine. Öyle sazan gibi atlamıcaz filmin üstüme. Islak süngerle sulandırıp, ısı tabancasıyla vercez ayarı.
    Su buharını yedikçe yumuşayıp neredeyse kendi sıyrılıyor. Çok rahat. Rezistansın ruhu bile duymaz. Bu arada neden sökmek ihtiyacı duyulur onu anlamadım? Niye yaptırıyoruz o vakit.

Abi bu arabayla ilgili yapmadığın --kurcalamadığın bir iş var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabbay -- 28 Mayıs 2009; 21:23:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 07_JY_779

http://www.turkmod.com/resimgoster.php?ne=arac&ra=25553_6
    http://www.turkmod.com/resimgoster.php?ne=arac&ra=25553_7

Bence olay budur cd çalar kısmına dikkat ZEİFFER abi.........

araç gerçekten çok güzel gözüküyor....

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: falco_love

Arkadaşlar 2.el Albea 1.2 8V 91.000 km de 2005 model albea araç almayı düşünüyoruz. Avantajları ve eksileri nelerdir.Araç içi ve motoru temiz sağ iki kapı hariç boyası ve değişeni yok ?

Albealar kullananlar tarafından beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Sanırım yeni kasadır. 1.2 8V tercih meselesidir. Asla çok yetersiz kalmaz. Ama ikinci elde 16 V daha çok tercih edliyor.
    Fiatı uygn ve içine sindiyse düşünülebilir.
    Arabanın - avantajı olarak sadace LPG ile ilk viteslerde güçsüz kalabilir. ama asla uzun yolda üzmez.
    Fakat + avantajları Ekonomik yakıt,Parça ucuzluğu, Geniş bagaj, Yıllık vergisi düşük olması ve Aile arabası.

eksiği yok.... oxray hocam anlatmış herşeyi

• İyi geceler millet.
  • quote:

quote:

quote:

mabbay hocam asıl ben teşekkür ederim..

oxray hocam bu çok güzel..70 lira filme vereceğimize bunu alıp ömürlük kullanabiliriz.Böyle bir sey olduğunu hiç
    bilmiyordum.Bence değer hemde tüm camlar set halinde.
    Yalnız resimlerde tavandan sarkan kablo neyin nesi anlayamadım ben.Montajı basit diyor ama yapabilirmiyiz ki.

Hocam o montaj yapılan arabanın modeli fren lambası üstte olan modelden. Biliyorsunuz solelerde fren lambası aşağı alındı..

Perdelerin klipsi tam oturması için fren lambası sökülmüş ve o anda çekilmiş resim.
    Fren lambasının sökümü çok basit. Bence filmden çok daha iyi ama bana göre pahalı gibi.

Meret şu şıralar epey para harcadım. Biraz para biriktirdikten sonra bakacam o işede..

Hocam zaten benim araba 2004 1.2 16 V fren lambası üstte zaten.Herhalde sıkıntı yaşamam Alsammı ki acaba ???

Açık söyliyeyim sıcak havalarda çok gerekli olacak. Film gibi soyulup takılmayacak. Takmatik. Benim burda çok gerekli . Ama şimdilik bekliyecem .Maddi yönden düzelmem lazım.
    Ne diyeyim dostum. Karar senin karar verirsen ders ayrıntılı bilgi vermeni isterim.
    Nasıl istersen öyle karar ver.

Herke iyi geceler.

Sanada mabbay

• Tamam hocam ben bakıyım son kararımı veriyim.6 taksitle almayı düşünüyorum.Aldığımda resimlemeye çalısırım.Zaten beceremez isem yazın Aydına izne
    gittiğimde perdeyi taktırırım arkadaşlara, o zaman resimlerim hem daha kolay olur onlar yaparken:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardday -- 28 Mayıs 2009; 22:41:14 >
  • sırası veya yeri değil biliyorum. ama kafama takıldı forumda yeni konuyu nasıl açıyoruz.... merak ettim ....( belki gece vakti üşendim başka yerlere bakmak için)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mabbay

quote:

Orjinalden alıntı: 07_JY_779

http://www.turkmod.com/resimgoster.php?ne=arac&ra=25553_6
    http://www.turkmod.com/resimgoster.php?ne=arac&ra=25553_7

Bence olay budur cd çalar kısmına dikkat ZEİFFER abi.........

araç gerçekten çok güzel gözüküyor....

olay budur araç budur süpeeeeeeeeeeeeerrrrrrrr de bu fake olmasın babalar gözlüğüm gözümde değilde o açıdan yani hepinize iyi geceler..........

• quote:

Orjinalden alıntı: mabbay

sırası veya yeri değil biliyorum. ama kafama takıldı forumda yeni konuyu nasıl açıyoruz.... merak ettim ....( belki gece vakti üşendim başka yerlere bakmak için)

başlıkların olduğu sayfaya dön...orada yeni mesaj bölümünde konu başlığını zaten sana sorar ordan yeni konu başlığı ile devam edersin.....
  • albea premio 1.4 fire alanlar yakıt tüketim değerleri paylaşalım....son 1 ayda bayağı bir premio alan oldu sanırım....benim yol bilgisayarı ortalama 7 lt gibi bir şey gösteriyo....şehir içi değer bu....şu anki değerde 220 kr yakıyor gibi....genel durum nedir
  • eskiden sıfır arabalarda 1000 km de servise çağırırlardı..bizim albealarda böle bişi var mı ..benim premio 1200 km oldu...1000 km bakımı var mı aracın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: hazemeteo

eskiden sıfır arabalarda 1000 km de servise çağırırlardı..bizim albealarda böle bişi var mı ..benim premio 1200 km oldu...1000 km bakımı var mı aracın....

Evet eskiden sıfır arabaları 1000-2000 km de (markaya göre değişir) servise çağırırlardı.Yağını değiştirip sağını solunu sıkarlardı.Hatta hala çoğu firma bunu yapıyor.Ama bildiğim kadarıyla Albea da ilk bakım aralığı yok.Benzinlilerde20.000km veya yılda 1 kez .Dizellerde 10.000km yada yılda 1.Sen en güzeli sabah servise telefon aç sor(aracı aldığın yere) ne olur ne olmaz belki yeni icatlar çıkarmışlardır.Sonra başın ağrımasın.
  • bu arada daha önce önermiştim..prontoyu deneyen oldu mu....ben 4 gündür geziyorum..aracın üstünde toz bile görünmüyor....
  • bu kez sayfa başı benim valla....uğur getirir belki.....
    mabbay ne dersin
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.