Şimdi Ara

D.H Motorola CLUB Zirvesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani zirve manifestosu ve resimleri.. sabırsızlıkla bekliyoruz....
  • katılanlar;

dün gece çağırdım gelmediniz. sinan ile zirvenin kralı şu anda gerçekleştiriliyor. buzlu bir vodka, efes, tuborg kırmızı (sinan), tuz ve diğer aparatlar

mezeler;

black sabbath, deep purple ve ferdi tayfur

afiyet olsun arkadaşlar
  • sinan bir de sosis tabağı yaptı; ama evde ekmek yok
  • 'Zirve' evdeymiş.. Sinan arkadaşları yanlış yere götürmüş
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

Aslında Erdem'i köprüden aşağı atmak lazımdı ama... Adam SE T650i ile Motorola zirvesine gelmiş.

• Zirve fotoğraflarını erdem ekleyecek zamanı olunca. Manifestoyu ise face1tr yazacaktı.
  • 'Zirve' fotoğrafları hala eklenmediğine göre, Erdem'i sanırım köprüden atmışlar..
  • şu fotolar bana ulaştırılsın bi zahmet..

hani rahatsız etmeyelim dedin, geç oldu şimdi o yatmıştır, başka zmaan artık dedin... benden sonra alem yapmışsınız !??!

bir manifesto yadım ki, öyle böyle değil, ben bile ne hakkında yazdığımın ayrıdına varamadım. tüm bir motorola ve hatta son 5 yılın cep tel piyasasının analizini içeren 7 - 8 sayfalık bir yazı oldu.

sonuç kısmındayım fotolara bakıp olayı güzel bir yere bağlayarak bitirecem, yoksa bu yazı bitmez. !??!
  • 2.zirveyi Pazartesi günü yaptık El Fuego abimle. Biz arada bir aramızda yaparız, müsait olsaydım pazar günü eve gitmez, el fuego'nun mekanda devam ederdik ama olmadı. Hadi bekliyoruz manifesto ve fotoları, 1 hafta geçti yani. İyice soğudum olaydan.
  • Orient Expressions - Istanbul 126 A.M
  • http://img188.imageshack.us/gal.php?g=dsc30481072x712.jpg

Beyler Resim boyutlarını küçülttüm eee tabi kalitesi düştü kusura bakmayın KALIN SAĞLICAKLA

• erdem fotoğraflar için teşekkürler.Bir zirve böyle geçti çok beğendim fotoğrafları on numara çıkmışız face 1 tr fotoğraf çektirmekten çok yemek yemeyi tercih etti Bir dahaki zirvede görüşmek üzere ...
  • Bir dahaki 'Zirve' de...
    Malum şartlardan dolayı bir arada bulunamadık-tanışamadık. Umarım bundan sonra yapılacak 'Zirve'de, bütün Motorola'cı arkadaşlar bir arada oluruz.

.. Biralar-Cipsler-Balıklar. oh.. Afiyet olsun
  • Bundan sonraki zirve daha iyi olur inşallah herkes gelirse daha zevkli olur :):):)
  • Resimleri görünce tekrar aklıma geldi. D.H Motorola Club olarak farkımızı ortaya koyduk. Sohbet ve ortam çok güzeldi. İnşallah ileride yapacağımız zirvelere katılım daha fazla olur. Bu arada evde inşaat olduğu için eskisi kadar foruma bakmayabilirim.

Sağlıcakla kalın
  • Okadar gelmek istiyodum ki hazırlanmıştım işyerinden çağırdılar gelemedim çok kötü oldu, bi sonraki buluşmada olmam lazım :D
  • Fotoğraflar süpermiş.Paylaşım için teşekkürler
    Elinde razrla poz veren beyaz t-shirt lü kim?
  • şaka maka paso yemişim durmadan :))
  • Afiyet olsun Samet, öğrenci adamsın. Yurtta yemek vermiyorlardır şimdi doğru dürüst. Manifestomuz ne zaman geliyor, merak ettim o kadar sayfa nasıl yazdın acaba. Gerçi ballı sütlü bademli olduğuna eminim.

@olkan,

Razr2 ile artistik pozlar veren arkadaşımız Göksel, nam-ı diğer dogangoxel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heartless -- 7 Temmuz 2009; 0:32:10 >

• Arkadaşlar.. Resimlerde kırk yıllık dostlar gibi çıkmışsınız. Fanatiklik olduğu düşünülsede; Motorola kullanan kişilerin farklı olduğunun resmidir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.