Şimdi Ara

D.H Motorola CLUB Zirvesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bekleriz face1tr, Sanırım seninle Ankarada tanışmıştık bir DH zirvesinde. Belki de yanılıyorumdur. Manifestoyu sen yazarsın artık.
  • Şu buluşmaya katılamamak ne kadar kötü oldu, ayağım düzelir düzelmez bi buluşmada ben ayarlayayım inşallah. bu kadar değerli insanı bir arada görmek herkese nasip olmaz.
  • O senin güzelliğin Serdar.
  • bu buluşma ile ilgili resimleri mutlaka istiyorum, gelemeyen arkadaşlar neleri kaçırmışlar görsünler.
  • Beyler herkeze merhaba çok yoğun olduğum için uzun zamandır forumu takip edemiyorum, Moto zirvesi çok güzel olucağa benziyo sinan abi bende geliyorum benide yaz

Ben tel numaramı değiştirdim Pm olarak atıyorum numarayı sonra bulamam sizi
  • Ergün tel'ini kaydettim.

Buluşma yerimiz Pazar günü Saat 19'da Eminönü İskelesi olarak değiştirdim. Kadıköy bitmiş, avrupa'da takılırız, karşıdan gelen arkadaşlara da zor olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

Ergün tel'ini kaydettim.

Buluşma yerimiz Pazar günü Saat 19'da Eminönü İskelesi olarak değiştirdim. Kadıköy bitmiş, avrupa'da takılırız, karşıdan gelen arkadaşlara da zor olmaz.

On Numara
  • Ergün bile geliyor..HassicK_TherE

''Bir ben kaldım ortasında gecenin moto zirvesine katılamamış ben!''

Seneye inşallah
  • ben yarın 19 da, eminönü iskelesinde olurum. eminönü iskelesinin üzerinde kadıköy iskelesi mi(kadköye giden vapurların kalktığı yyer) yazıyordu. yanlış yerde beklemeyelim de?

kadıköye için hazırlamıştım kendimi, neyse artık, bi günlüğüne bende avrupalı olucam...

evet hocam, 2006 ya da 2005 de falan anırım ankarada tanışmıştık.. ben o zamanlar dh mobil bölümünde oldukça faal takılıyordum. büyük şehre geldik, adsl faturasını ödeyemez durumlara düşüp, han han dolaşan gezginlere, göçebelere döndüm burda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1tr -- 27 Haziran 2009; 14:13:31 >
  • Eminönündeki Eminönü iskelesi, Kadıköy'e giden tarafta buluşacağız. Tel numaramı da pm attım, yarın araşırız, sıkıntı olmasın.
  • bugün 19 da eminönü iskelesi önünde !!!

YUKLARI||||
  • Zirve hala devam ediyormu ?

• Zirve bitti, daha yeni eve geldim. Hele bi yorgunluğu üzerinden atayım, neler yaptık ettik paylaşırım. Gelmeyenler çok güzel insanlarla çok güzel muhabbeti kaçırdı. Keşke herkes gelebilseydi.
  • Gelemeyenler için kısaca anlatayım.

Malesef El Fuego ve Hassick_There işlerinden dolayı aramıza katılamadı. 4 kişi eminönü iskelesinde buluşup, galata köprüsünde güzel bir mekanda oturup uzunca sohbet ettik. Biralarımız eşliğinde yemek yiyerek, birbirimizi tanıdık, hayat şu bu derken en son kısımda motorola üzerine konuştuk. Herkes birbiriyle o kadar samimiydi ki sanki birbirlerini yeni gören insanlar değil, 40 yıllık arkadaş gibi. 7 sularında oturup 10 civarlarında ayrıldık. Gece'nin finalinde Karaköy iskelesinde Samet ve Ben, Türkiye'nin SüperStar'ı AJDAR ile karşılaşıp geyik röportaj yaptık. Fenaydı...

Aslında anlatılacak çok şey var ama hepsi birden aklıma gelmiyor. Zirve fotolarını Erdem kardeşimiz Şahane makinası Nikon D300 ile çekti, Samet kardeşimizde manifestoyu ve yaptıklarımızı ayrıntısıyla anlatıp, hepinizle paylaşırız.

Özetle çok güzel bir geceydi, gelen insanlar ve sohbet kaliteliydi. Umarım yakın zamanda 2.Zirveyi düzenleriz ve katılım daha fazla olur.

• Çok güzel bir geceydi.İnşallah bir dahaki buluşmamızda diğer arkadaşlarda gelir.Ajdarı görmenizede koptum yalnız o gecenin ardından Resimleride sabırsızlıkla bekliyorum
  • Aslında Erdem'i köprüden aşağı atmak lazımdı ama... Adam SE T650i ile Motorola zirvesine gelmiş.

• quote:

Orjinalden alıntı: heartless

Aslında Erdem'i köprüden aşağı atmak lazımdı ama... Adam SE T650i ile Motorola zirvesine gelmiş.

• ilk zirve hayırlı olsun arkadaşlar biz uzaktayız sadece okumakla yetiniyoruz tabi ...

ama günün birinde trabzona yolunuz düşerse haberim olsun...
  • hocam haberim olmamıs bi daha ki zirveye bende geliyorum forever mpx200 forever motorola
  • bir daha ki sefere inşallah
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.