Şimdi Ara

SIFIR - Geniş C, D veya SUV araç TAVSİYESİ 150 Bin TL civarı - güncellendi, ( ikinci elden vageçtik)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
8.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm yorumlar için teşekkürler, ikinci ele ısınamadığımız için vazgeçtik. Konuyu güncelliyorum
    Detaylar altta yazıyor okuyabilirseniz güzel olur
    Kısaca geniş bir aile aracı bakıyoruz. Önceliğimiz SUV
    130-160 arası olursa iyi olur.
    şuanki aracımız opel astra h sedan cosmo, 10 senedir kullanıyoruz

eski mesajım
    quote:

Merhabalar
    Aile aracımızı değiştirmeyi düşünüyoruz eskidi ve ufak tefek sorunlar da çıkıyor 10 yaşında, opel astra sedan, şuana kadar 140 bin km yaptık, yıllık 10bin falan yapılıyor artık

Konuyu hangi aracı tavsiye edersiniz diye açtım bilgilenmek ve nelere bakmalıyız diye araçlar hakkında pek bilgimiz yok

İkinci el bakıyoruz, sıfır araç fiyatları hayli yüksek olduğu için gerek olmadığını düşündük, ama öneriniz varsa sıfır da olabilir

4 kişilik bir aileyiz
    Boyu 185-190 olan birisi de rahatça arkada oturabilmeli veya sürebilmeli, basık tavanı olmasın, konforlu bir araç olmasını bekliyoruz
    SUV lar daha iyi gibi geldi, suvlar aklımızda yarım adım önde
    fakat d premium veya e de geniş ve konforlu, bu da olabilir

yeni alacağımız ikinci el aracında çok eski olmasını istemiyoruz sorunları çıkmasın diye
    2013 üstünde çok sorun yaşamayız herhalde
    Tavsiyeniz ne olur , bir kaç yıl daha yaşlı güzel bir araç mı

Tavsiyeleriniz neler olur
    Opel astra sedan 2008 den geçince her yönder >= olacak bir araç için
    Şuanki aracımızdaki kötü özellikler, yol sesini içeri alması, yeni araçta bunolmazsa güzel olur

Bütçe +10 +15 falan olabilir kesin bir şey yok, illa bütün parayı harcamaya da gerek yok

Mercedes audi bmw jeep ...de bakınca 2012- 2013-2014 model cla180 c180 e180 e250 3serisi x1 q1 q3 falan var gibi
    Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim 😊

edit: konu açıldığından beri doviz arttığı için fiyat güncellemesi yapıldı, yoksa diğer bütçe çok yetersiz kalıyordu
    iş güçten 2 aydır ilgilenememiştik, şimdi güncel tavsiyeleriniz çok faydalı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 7 Eylül 2018; 19:8:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Volvo s60 diyorum ve baska hiç birşeye cevap vermeden konuyu terkediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C180 öneririm konforlu

• Volvo s60
  • Volkswagen Tiguan veya nissan qashqai uygun olur gibi geliyor.

• Skoda Superb

Opel Insignia

Renault Talisman

Bu araçları dizel, otomatik olarak dolu ve modelli alırsınız bahsettiğiniz rakamlara. Onun dışında Audi Mercedes vs. sizin de yazdığınız gibi 5-6 yaşından az olmaz.

İlla SUV istiyorsanız Qashqai veya Kadjar da olur.

• Volvo S60'ın arkası 185-190 boyundaki biri için ne kadar rahat olabilir bilmiyorum ancak bagajı küçük gelebilir. 2.el olarak tam dolu modellerinin bulunabileceğini pek sanmıyorum. Olanların da kilometresi uçuk. V60 harika olurdu ancak yine dediğim gibi tam dolu modellerinin bulunabileceğini pek sanmıyorum zaten ilan sayısı az ve olanların kilometresi yüksek.

Skoda SuperB'in arka diz mesafesi gayet iyi, bagajı geniş ancak konforu Otopark'ın testinde pek methedilmemişti.

Talisman hakkında fikrim yok ancak selefi Latitude'ün 2.0 Dci motorluları bulunabilir fakat 100.000 civarı para bu araca bağlanır mıydı, sanmıyorum. Konforu konusunda sıkıntılar vardı herhalde.

Ford Mondeo bence en iyi seçenek. Konforu methedilmişti, donanımı iyi (Tekno paket ve Dynamic Led far opsiyonunun olduğunu var sayıyorum. 100 bin küsür verdiğim araç beni donanım açısından tatmin edebilmeli.) arkası geniş ancak dizel + otomatik kombinasyonu yok ve o kumaş koltuklar kalite algısını düşürüyor (En azından elektrikli/yarı deri + alcantra olabilirdi.)

Biz (Babam, ben daha ehliyet alacak yaşa gelmedim ) de araç alma arifesindeyiz ve bütçe (Max 105 civarı) ve şartlarımız aşağı yukarı aynı . Her gün 2.el sitelerini hatmediyorum

Bence Citroen C6 (Eski araçlara karşı biraz sempatim var :) harika olurdu. Hydr... (Adını yazamadığım, süspansiyonları ) süspansiyonları denemek isterdim. Tabi tasarımı tartışılabilir ancak benim hoşuma gidiyor ve dedikleri gibi 'uçan halı' mı, merak ediyorum. Tabi bu Türkiye şartlarında biraz hayal olurdu.

MPV'lere bakılabilir, C segmenti SUV'lere ya da eski D segmenti SUV'lere veyahut dediğiniz gibi E segmenti ancak yıl olarak yaşlı ve kilometre olarak yüksek araçlara bakılabilir.

Aklıma geldikçe düzenler, eklemeler yaparım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 23 Haziran 2018; 19:51:34 >

• Önce suv demişsiniz sonra sedanları sıralamışsımız.

O fiyatlara zaten temiz premium alamazsınız.

Zaten de küçük gelebilir aile için.

• subaru xv ya da forester a yönelebilirsiniz. sanıyorum birçok isteğinize yetecek ve vergi ve yakıt konusunda da avantajlı olacak.
  • Suv diyince aklıma Peugeot 2008 geldi 1-2 yaşında dediğiniz bütçede bulunabilir.
  • Passat B8 comfort alın hocam

Maceraya girmeyin

• Bunlarda benim önerilerim.
    Gönül F30 der , Ancak W204 FL Fascination Mersoda iyidir. Cr-V de gayet güzel donanımlı araç.

SIFIR - Geniş C, D veya SUV araç TAVSİYESİ 150 Bin TL civarı - güncellendi, ( ikinci elden vageçtik)SIFIR - Geniş C, D veya SUV araç TAVSİYESİ 150 Bin TL civarı - güncellendi, ( ikinci elden vageçtik)SIFIR - Geniş C, D veya SUV araç TAVSİYESİ 150 Bin TL civarı - güncellendi, ( ikinci elden vageçtik)

• O paraya temiz premium yok .

• w204 c180 Facelift(2012) Fascination cgi 7dct
  • Ben 1 hafta önce Verso aldım. Gercekten yayla gibi. Çevik bir arac degil ama yukseklik ve genislik dersen cok ideal. 7 kisilik versiyonlariyla kalabalik aileler icin şahane. Ama ses yalitim konusunda diger arkadasin dedigine katiliyorum. 120 civarı ruzgar sesi geliyor ama dayanilmayacak gibi de degil

• MPV lere nasıl bakarsınız bilmiyorum, ama uzun boylu birinin kafasının tavana değmesini istemiyorsanız MPV bakmalısınız, D grubu MPV olan Galaxy de isterseniz 6. ve 7. koltuklara bile 180 boyunda birini oturtabilirsiniz.2014 100 bin km civarı deri koltuklu bir galaxy 120 bin civarına alınabilir.
  • geçmiş cevaplarınız için çok teşekkür ederim
    edit eklendi
    artan araba fiyatlarından dolayı bütçeyi arttırmak zorunda kaldık gibi
    110bin iken 150 bin civarına düşünüyoruz, ama bu da çok iyi derseniz olur

volvo s80 nin fiyatı uygun gibi göründü, düşünceniz nedir?
    e180, xc60 .. ile karşılaştırınca

e250 2013 model 180 bine nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 4 Eylül 2018; 19:45:13 >
  • 2015 model dizel otomatik eski kasa Audi A4 bulabilirsiniz bu fiyata.

• O fiyata kesinlikle tam dolu 160 bg lik temiz talisman alın derim kesinlikle araştırın test edin donanımlara bakın markaya yargıyla yaklaşmayın .

• 2013 2014 temiz e180 veya 5.20i bulabilirsiniz. Benimde boyum 1.90 in kilom 100 un uzerinde. Onceki aracim passatti simdiki aracim e180. Her 2 aracta da gayet rahat ettim. D segment ve uzeri bir aracta her turlu rahat edersiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.