Şimdi Ara

Cydia İmpactor Delirten 81 Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yükleme yaptığımda ilk olarak bu hata ile karşılaşıyorum.

Daha sonra xcode sekmesinden sertifika yı kaldırıyorum.Tekrar yükleme yaptığımda da bu hatayı alıyorum.

Yeni apple kimliği aldım denedim, cydia impactor v42 ile denedim v41 ile denedim herşeyi yaptım bir türlü bu hatayı aşamıyorum. Çözümü olan var mıdır?
    ip5s ios 10.3.3

• başka bilgisayarda denediniz mi bu durumu ? başka bilgisayar işinizi çözücektir, hatta başka bilgisayar, başka bir apple id si, ayrıca yapmadıysanız impactor de xcode bölümünden revoke certificate seçimini yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 19 Eylül 2017; 10:53:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cctekin

başka bilgisayarda denediniz mi bu durumu ? başka bilgisayar işinizi çözücektir, hatta başka bilgisayar, başka bir apple id si, ayrıca yapmadıysanız impactor de xcode bölümünden revoke certificate seçimini yapın.

başka bilgisayarda denemedim bir tek hocam. Bu hariç diğer dediklerinin hepsini denedim. Hayır uygulamayı yüklemiştim çalışıyordu da. Telefonda fotolar gitti yedekten yüklemek zorunda kalınca gitti herşey. O da olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: punıısher

quote:

Orijinalden alıntı: cctekin

başka bilgisayarda denediniz mi bu durumu ? başka bilgisayar işinizi çözücektir, hatta başka bilgisayar, başka bir apple id si, ayrıca yapmadıysanız impactor de xcode bölümünden revoke certificate seçimini yapın.

başka bilgisayarda denemedim bir tek hocam. Bu hariç diğer dediklerinin hepsini denedim. Hayır uygulamayı yüklemiştim çalışıyordu da. Telefonda fotolar gitti yedekten yüklemek zorunda kalınca gitti herşey. O da olmadı

Başka bir bilgisayarda deneyin son çare bence
  • yarın denicem bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.